Hartwich traci cierpliwość: Niech ten rząd zabierze się do roboty albo niech się poda do dymisji

Czekamy niecierpliwie na decyzję rządu - mówili na konferencji prasowej w poniedziałek w Sejmie protestujący od 18 kwietnia rodzice i opiekunowie osób niepełnosprawnych. Zaprosili na rozmowy wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego, który ma dwuletniego synka z zespołem Downa.

wróć do artykułu
  • ~pola
    (2018-05-14 14:03)
    cwaniara bezczelna --ona ona -chce i tak musi byc ---niestety prawo ucziwosc .i dobre rozwiazanie dla wszystkich --by wszyscy skorzystali -i zaspokojenie wszyskich w zaleznosci od niepelnosprawnosci -- ta pani to w rekach opozycjii --na calego --by tak zniewazac ministow i rzad bo tak jej kazali --do Tanga potrzeba obu ..i tak rozwiazywac .by wszystkich zadowolic --przyzwolenie i cackanie sie tak polacy oceniaja
  • ~MATKA CHREGO GRZESIA
    (2018-05-14 14:16)
    mala CWANIARA zamazyla wejsc w BUTY KIJEWSKIEGO do roboty to nie laska a nie grac meczenice
  • ~Macisław Płatow Batko
    (2018-05-14 14:16)
    Rząd ustępuję -PiS przegrywa Wybory .Premierze nawet Milimetr nie można tym ,,pijawką " ustąpić. Niech------------------- .gdzie Straż Marszałkowska ,Gdzie Policja.
  • ~ppp
    (2018-05-14 14:17)
    Ja też powoli tracę cierpliwość. Wziąć wreszcie i wywalić mamusię-cwaniarę-terrorystkę z sejmu. Pani Hartwich pomieszało się w główce. Ta baba przekupa pod pojęciem "wzięcia się rządu do roboty" rozumie dania jej do łapy "kapuchy" podatników. Spadaj na drzewo chciwa cwaniaro.
  • ~wilk
    (2018-05-14 14:18)
    500+rozdawnictwo komunistyczne widocznie pola w tym siedzi
  • ~Fedor
    (2018-05-14 14:18)
    Niech pani Hartwich uzbroi się w cierpliwość i poczeka do 2019 roku. PO-Nowocześni na pewno wygrają wybory i spełnią wszystkie jej POstulaty. Oczywiście pod warunkiem, że w budżecie zostanie cokolwiek po kilku kolejnych aferach miłośników ośmiorniczek i wesołych miasteczek z kamienicami za 50 zł i karuzelami VAT-owskimi.
  • ~DOR
    (2018-05-14 14:24)
    Sa miliony emerytow ktorzy zyja za minimum i ciezko na to pracowali i nie dostaja zadnego dodatku na zrujnowane zdrowie ! Dlaczrgo inwalidzi maja miec wiecej od tych , ktorzy na to pracowali ? Po tym co zaoferowal rzad , iwalidzi beda miec duzo wiecej !
  • ~Olek
    (2018-05-14 14:24)
    Pani Hartwich już dawno temu powinna była cały rząd zdymisjonować, sejm rozwiązać a PiS wysłać na Sybir. Nie wiem na co ona jeszcze czeka.
  • ~Bard
    (2018-05-14 14:27)
    Panie Pośle, zero kontaktów z tą kobietą szantażująca wszystkich z rządu. Bo ona chce i rząd musi jej dać. Zapomniała ze musi to na Rusi.
  • ~Polska Walcząca
    (2018-05-14 14:30)
    Nie ma zgody na wymuszenia w Sejmie. CWANA BABA musi odejść z niczym.
  • ~obserwer_1
    (2018-05-14 14:31)
    o urwa nowy wódz narodu nam się objawił. durna babo żadnych podwyżek dla was darmozjady, rząd powinien cofnąć podwyżkę renty i wycofać wszystkie przywileje. wy leżycie do góry kołami a my mamy harować na wasze fanaberie
  • ~AUF WIEDERSEHEN!
    (2018-05-14 14:37)
    Zobaczymy jak długo jeszcze te zgrana banda od wymuszeń będzie sponsorowana w Sejmie. Skończy się kasa, znudzi się temat telewidzom, to ekipa będzie musiała zwinąć się do chaty. Mam nadzieję, że wtedy będzie transmisja live w telewizji - jak cwaniacy będą odchodzić z niczym.
  • ~Głos Ameryki
    (2018-05-14 14:45)
    DO DYMISJI TYCH OSZOŁOMÓW
  • ~lampucery
    (2018-05-14 14:56)
    o to chodzi od początkui,wziąć to towarzystwo za d...i wypiep...ć na zbity pysk .....dość.
  • ~Żałość
    (2018-05-14 15:06)
    Biedna kobieta . Niech pani weźmie się za opiekę albo zwolni z roli rodzica. Barykady pani nie potrzebują .
  • ~Obywatel
    (2018-05-14 15:13)
    Tego jeszcze nie było - jest pani pod ściana . Trzeba podziękować za szybka reakcje rzadu i prosić aby w kolejnym budrzecie było dla was więcej środków.
  • ~Krzyżak
    (2018-05-14 15:29)
    a ta mama to nie zna starogermańskiej(Krzyżackiej) pieśni...tam tara dej sama nie zjedz dziecku dej .
  • ~STOP - wyrzucic ja
    (2018-05-14 15:42)
    sam sie wkopala jaki miala cel - ."..albo rzad do dymisji.."
  • ~NieboRak
    (2018-05-14 15:51)
    Jakież to polskie: wszyscy zapomnieli identyczny protest 4 lata temu. Co ofiarował premier Tusk rodzicom niepełnosprawnych dzieci? Jak opisywali protest dziennikarze TVN i GW, co robili? Kto pamięta? Nikt nie chce pamiętać... Jedyne zadnie dziś wypowiedziane przez panią H: niech rząd poda się do dymisji! Oto prawdziwy cel tych protestów, sponsorowanych przez...? Do rządu można mieć wielkie pretensje, że wszelkimi siłami działa na rzecz narodzin jak największej ilości nieszczęśliwych niepełnosprawnych dzieci. Po co?
  • ~Jimmy Bounce...
    (2018-05-14 15:51)
    Kobieto wstydu nie masz

Może zainteresować Cię też: