Hartwich traci cierpliwość: Niech ten rząd zabierze się do roboty albo niech się poda do dymisji

Czekamy niecierpliwie na decyzję rządu - mówili na konferencji prasowej w poniedziałek w Sejmie protestujący od 18 kwietnia rodzice i opiekunowie osób niepełnosprawnych. Zaprosili na rozmowy wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego, który ma dwuletniego synka z zespołem Downa.

wróć do artykułu
  • ~fabian
    (2018-05-14 16:28)
    BRAWA I WIELKI SZACUNEK DLA PROTESTUJĄCYCH - jesteśmy z Wami! Nie dajcie się ubeckim metodom pisowskiej kasty!
  • ~ryk
    (2018-05-15 15:49)
    Ministrowi nie starcza do pierwszego 8.000tys., a niepełnosprawnemu ma wystarcztc 900 zł wstyd i chanba, niech Kaczynski wyżyje za 900zł
  • ~pola
    (2018-05-14 14:03)
    cwaniara bezczelna --ona ona -chce i tak musi byc ---niestety prawo ucziwosc .i dobre rozwiazanie dla wszystkich --by wszyscy skorzystali -i zaspokojenie wszyskich w zaleznosci od niepelnosprawnosci -- ta pani to w rekach opozycjii --na calego --by tak zniewazac ministow i rzad bo tak jej kazali --do Tanga potrzeba obu ..i tak rozwiazywac .by wszystkich zadowolic --przyzwolenie i cackanie sie tak polacy oceniaja
  • ~wilk
    (2018-05-14 14:18)
    500+rozdawnictwo komunistyczne widocznie pola w tym siedzi
  • ~Ulla
    (2018-05-14 17:06)
    Kaczora problem przerósł, więc uciekł do szpitala i symuluje...A reszta z farmy "kaczego łajna" miota się i nie wie co zrobić. A Europa się śmieje...Ci ludzie traktowani są w Polsce jak kosmici, najlepiej zamknąć ich w komórce gdzieś tam i sprawa załatwiona.
  • ~ppp
    (2018-05-14 14:17)
    Ja też powoli tracę cierpliwość. Wziąć wreszcie i wywalić mamusię-cwaniarę-terrorystkę z sejmu. Pani Hartwich pomieszało się w główce. Ta baba przekupa pod pojęciem "wzięcia się rządu do roboty" rozumie dania jej do łapy "kapuchy" podatników. Spadaj na drzewo chciwa cwaniaro.
  • ~obserwer_1
    (2018-05-14 14:31)
    o urwa nowy wódz narodu nam się objawił. durna babo żadnych podwyżek dla was darmozjady, rząd powinien cofnąć podwyżkę renty i wycofać wszystkie przywileje. wy leżycie do góry kołami a my mamy harować na wasze fanaberie
  • ~AUF WIEDERSEHEN!
    (2018-05-14 14:37)
    Zobaczymy jak długo jeszcze te zgrana banda od wymuszeń będzie sponsorowana w Sejmie. Skończy się kasa, znudzi się temat telewidzom, to ekipa będzie musiała zwinąć się do chaty. Mam nadzieję, że wtedy będzie transmisja live w telewizji - jak cwaniacy będą odchodzić z niczym.
  • ~STOP - wyrzucic ja
    (2018-05-14 15:42)
    sam sie wkopala jaki miala cel - ."..albo rzad do dymisji.."
  • ~`1caa`1
    (2018-05-14 16:45)
    Ja chętnie oddam moje świadczenia pielęgnacyjne, zasiłek pielęgnacyjny syna i jego rentę socjalną wraz z jego autyzmem i sprzężeniami plus do tego 20 lat życia wliczając ciążę. Wrócę wtedy do pracy w biurze, o 15 będę zamykała biurko ,drzwi urzędu i będę wracała do domu, do zdrowego dziewiętnastolatka i jedynym moim zmartwieniem będzie to, żeby dobrze zdał maturę i skończył studia zapewniające mu wygodną przyszłość. Niestety tak nie będzie nigdy. Mój syn ma rozum trzylatka, teraz modlę się żeby umarł przede mną żeby nikt nie robił mu krzywdy. Mój syn to mój szef, biutrem jest szuflada w komodzie.Zapraszam do siebie na tydzień, daję sobie uciąć obie ręce,nogi i głowę że wymiękniecie. A i jeszcze nigdy nie paliłam i nie palę papierosów, alkoholu nie używałam trunków
  • ~lon
    (2018-05-14 19:28)
    wspaniali ludzie , trzymajcie się tak dalej, nie dajcie się , podziwiam was z całego serca.
  • ~antko
    (2018-05-14 20:33)
    jeżeli stać nas na utrzymywanie 40 letnich emerytów to nie powinno także zabraknąć dla niepełnosprawnych...Pani Hartwich trochę przesadza z dymisją, banda Tuska nic nie zrobiła przez 8 lat , a sprawa jest trudna. Gdyby nie przywileje emerytalne to byłoby kilkadziesiąt miliardów złotych rocznie dla społeczeństwa
  • ~MATKA CHREGO GRZESIA
    (2018-05-14 14:16)
    mala CWANIARA zamazyla wejsc w BUTY KIJEWSKIEGO do roboty to nie laska a nie grac meczenice
  • ~Macisław Płatow Batko
    (2018-05-14 14:16)
    Rząd ustępuję -PiS przegrywa Wybory .Premierze nawet Milimetr nie można tym ,,pijawką " ustąpić. Niech------------------- .gdzie Straż Marszałkowska ,Gdzie Policja.
  • ~Fedor
    (2018-05-14 14:18)
    Niech pani Hartwich uzbroi się w cierpliwość i poczeka do 2019 roku. PO-Nowocześni na pewno wygrają wybory i spełnią wszystkie jej POstulaty. Oczywiście pod warunkiem, że w budżecie zostanie cokolwiek po kilku kolejnych aferach miłośników ośmiorniczek i wesołych miasteczek z kamienicami za 50 zł i karuzelami VAT-owskimi.
  • ~Żałość
    (2018-05-14 15:06)
    Biedna kobieta . Niech pani weźmie się za opiekę albo zwolni z roli rodzica. Barykady pani nie potrzebują .
  • ~DOR
    (2018-05-14 14:24)
    Sa miliony emerytow ktorzy zyja za minimum i ciezko na to pracowali i nie dostaja zadnego dodatku na zrujnowane zdrowie ! Dlaczrgo inwalidzi maja miec wiecej od tych , ktorzy na to pracowali ? Po tym co zaoferowal rzad , iwalidzi beda miec duzo wiecej !
  • ~Bard
    (2018-05-14 14:27)
    Panie Pośle, zero kontaktów z tą kobietą szantażująca wszystkich z rządu. Bo ona chce i rząd musi jej dać. Zapomniała ze musi to na Rusi.
  • ~Polska Walcząca
    (2018-05-14 14:30)
    Nie ma zgody na wymuszenia w Sejmie. CWANA BABA musi odejść z niczym.
  • ~Głos Ameryki
    (2018-05-14 14:45)
    DO DYMISJI TYCH OSZOŁOMÓW

Może zainteresować Cię też: