Zbigniew Maj: Jako Komendant Główny Policji byłem podsłuchiwany

| Aktualizacja:

Materiał dowodowy pochodzi głównie z kontroli korespondencji, czyli z podsłuchów. Oficjalnie mówię, że wynika z tego, że jako Komendant Główny Policji byłem podsłuchiwany – podkreślił w czwartek w Poznaniu b. Komendant Główny Policji Zbigniew Maj.

wróć do artykułu
  • ~Do czasu!
    (2018-05-16 16:48)
    Nie ma równych i równiejszych? A Kamiński? A Obajtek? A Beczyński? A Misiewicz? A Bierecki? A te orły od wyprowadzania kasy z Polskiej Fundacji Narodowej? Ale spokojnie, upomnimy się o nich po wyborach. I też będziemy mówić, że wszyscy równi.
  • ~Zuza
    (2018-05-16 23:46)
    Kogut ostatni równy nad różnymi
  • ~Antyoni
    (2018-05-16 16:08)
    Już widzę, jak rządzący sekciarze z PiS zostają hurtowo zatrzymywani za łamanie konstytucji. Nadejdzie taki czas, prędzej, czy później, ale nadejdzie.
  • ~Zielona Dolina
    (2018-05-16 11:41)
    Jak to się mówi- fortuna kołem się toczy, dzisiaj wszystkie organy państwa są zabawką w rękach pisowcow, ale jutro sami będą ścigani, nic nie trwa wiecznie, rządy podłej zmiany również
  • ~edek
    (2018-05-16 10:26)
    Polska rzadzila mafia? Jeden lepszy od drugiego karac karac
  • ~starzec z gór
    (2018-05-16 08:12)
    Cela+. Nareszcie! Trzeba posprzątać Polskę.
  • ~Alina w-wa
    (2018-05-16 10:35)
    Apel do jadących na Mazury okolice Elku Malkinie Bienie. Miliony kleszczy nie pomagają zadne srodki. Cala rodzina ukąszona w tym corka w szpitalu. Pojechalismy na Mazuy na majowke i niech bedzie przeklety dzien w ktory podjelismy taką decyzje. Kleszcze oczywiscie są wszędzie ale to co tam jest przeraża .Pod obroża Bayera pies przynosil po kilka kleszczy.Jestescie samobojcami to ryzykujcie.
  • ~Zenek zombie
    (2018-05-16 08:47)
    Niesamowite, jak wszystkie organy państwa są podporządkowane rządowi... są zabawką w ręku rządzących. Kogo mi się zachce, to skontroluję, oskarżę i skażę ...to obrzydliwe, ale karma wraca, pamiętajcie kulsony
  • ~End
    (2018-05-17 03:54)
    I Prawo i sprawiedliwosc musi byc czy wam to tak trudno pojac zlodzieje pomatolskie.
  • ~PIS już tak ma - reszta nieważna
    (2018-05-16 08:28)
    Taka karma. TEGO RZĄDU.
  • ~jerzy bez ręki
    (2018-05-16 08:08)
    sekta smoleńska weszła jak do Kapicy, przeszukamy może coś znajdziemy, sąd za chwilę uchyli postanowienia o zatrzymaniu, przeszukaniu, zabezpieczeniu, kiedyś pisowskie kloce wymyśliły areszty wydobywcze, teraz są zatrzymania spektakularne
  • ~edek
    (2018-05-17 17:14)
    pis słynie z podsłuchów , nawet w konfesjonale będzie posłuch .Podobno rydzyk ma dać rozgrzeszenia księżom , którzy doniosą do odpowiednich służb , co usłyszeli w konfesjonale .Rodacy , w czasie spowiedzi gloryfikowac Jarosława , możliwa premia , albo praca w spółce państwowej
  • ~Kapis
    (2018-05-16 11:43)
    Niedobrze bo już swoich zamykają.A kiedy Antek za przekręty?
  • ~leon
    (2018-05-16 23:01)
    ludzie, zagrożenie do 3 lat a tu o świcie panowie w kominiarkach do domu pukają. Wiozą na koszt podatnika ileś tam kilometrów, kaucja 3 tys zł !!!. A czy nie można było przesłuchać na miejscu?
  • ~To już było.
    (2018-05-16 16:49)
    Zdaje się, że Zboigniew M. niedawno ogłosił start w wyborach samorządowych. Tak rząd pozbywa się opozycji.
  • ~apap
    (2018-05-17 18:41)
    Podejrzewano Maja wiec byl podsluchiwany. Wiec sie ludziska nie podniecajcie niezdrowo.
  • ~Bhyu
    (2018-05-16 19:19)
    I tak trzymać za łeb i do ciupy cela +
  • ~lon
    (2018-05-16 08:22)
    Nie może mieć pretensji , sam się tydzień temu napraszał żeby przybyli i są. Jakby siedział cicho.
  • ~mecenas Qń
    (2018-05-16 11:48)
    A może by tak jakieś towarzystwo dla Stasia ! Siedzi biedak i marzy, jakby tak jeszcze trzech do brydża ?
  • ~Kwiecień
    (2018-05-16 08:20)
    Znowu Maj powie ,że to zemsta byłych współpracowników. A tydzień temu zapewniał w mediach ,że Go skrzywdzono.

Może zainteresować Cię też: