Rzecznik KRS: grupa sędziów próbuje zdyskredytować prezes krakowskiego SO

| Aktualizacja:

Jako Krajowa Rada Sądownictwa uważamy, iż sytuacja w krakowskim sądzie okręgowym budzi wręcz zażenowanie; grupa sędziów w sposób całkowicie pozbawiony podstaw próbuje zdyskredytować prezes tego sądu - powiedział w piątek rzecznik prasowy KRS Maciej Mitera.

wróć do artykułu
  • ~vp
    (2018-05-27 09:12)
    Jak z rozumkiem u tej pani to nie wiem ,ale urody natura jej nie odmówiła .Skoro przybrała skórę męża opatrznościowego czyli stała się PiSanką ,czyli skończy jak można przewidzieć . Zostanie zjedzona .
  • ~Wawiak
    (2018-05-27 08:25)
    Krakow o jednak prowincja a chamstwo w tym miescie brudu i smridu jest zatrwazajace. Na kase z sądu za przyjazd na rozprawe czekam kilka miesiecy . Dla mnie to grosze ale mialem jeden dzien w plecy wiec nie odpuszcze a pani krakowianka z sadu mowi ze tej decyzji nie podjal jeszcze jej kierownik. Ha ha 260 zl i Krakowski sąd nie ma kasy bo poprzednicy ktorzy siedza ja zaj..li. Ziobro wie co robi ze sciga tych gamoni z prowincji.
  • ~Upolitycznienie.
    (2018-05-27 07:15)
    To niestety jest bardzo smutne, gdzie odłam sędziów jest upolityczniony.
  • ~AK
    (2018-05-26 20:44)
    Grupa sędziów ma widoczne podstawy by te osobę zdyskredytować, rzecznik w sposób pozbawiony podstaw próbuje zdyskredytować osoby mające poglądy inne niż on i jego mocodawca.
  • ~j24
    (2018-05-26 15:41)
    Kasta wziela sie za wszarze.
  • ~rew
    (2018-05-26 15:25)
    Skorumpowana stara kasta boi się nowych uczciwych sędziów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~nierząd
    (2018-05-26 11:34)
    81 % sędziów to nie grupa tylko przeważająca większość sędziów SO....podobnie jak 37:1...
  • ~SAdy krakowskie ,warszawskie i gdanskie to sitwa.
    (2018-05-26 10:38)
    Obserwujac sady krakowskie /zlodziejstwo ,lapownictwo / mozna je przyrownac do zdegenerowanych sadow Warszawy i Gdanska , Krakow jest wyjatkowy ,Tutaj dziala wyjatkowy i szkodliwy wydzial prawa na UJ kierowany przez politykiera a takze tu dzialaja takie osoby jak Zurek ,Zoll czy tzw,KASTA ,Jesli chodzi o Warszawe to jest to IMPERIUM ZLA ,Tak zdeprawowanych ludzi w sadach nie ma nigdzie ,Ta sedziowska mafia opanowala uczelnie i takze UW ,/Chmaje ,Piotrowskie ,Rzeplinskie ,Gersdorfy ,Tuleye ,laczewskie ,Zalesne ,Sosnowskie ,Strzembosze ,Gronkiewicze Waltze / /a tzw ,zlodziejskie zawlaszczenie kamienic jest przykladem .Gdanskie sady to konszachty z Tuskiem oraz Amber Gold .Generalnie to dosyc spora grupa zdegenerowanych sedziow zgrupowana w zwiazku narzuca swoje dzialania innym porzadnym i uczciwym sedziom ,Widzielismy jak bojkotowali wybory do KRSu ,ujawnianie majatkow ,bronia swoich przestepcow sedziowskich a takzepsuja i zaklocaja zmiany w sadach ,Ta grupa sedziow cyhodzila na spotkania partyjne do PO z zamyslem obalenia demokratycznie wybranego rzadu .
  • ~Sygnalista
    (2018-05-26 09:51)
    Należy odświeżyć kastę sędziów w Krakowie, szczególnie tą koleżeńską! Do refleksji!
  • ~4tgf245g
    (2018-05-26 08:48)
    wywalic ubecką sędziowską bande na bruk
  • ~Don Biszkopt
    (2018-05-26 06:55)
    Nadzwyczajna kasta wierzga.
  • ~r
    (2018-05-26 06:01)
    następna systemowa niemota na podarowanym stanowisku.ale pg zero, darzy ją pełnym zaufaniem.to oznacza, że "zbuntowani" sędziowie mają rację.
  • ~J.C.
    (2018-05-26 03:08)
    widac, ze to miejsce jest zawladniete przez "troll supporters of PiS". Zal mi was panowie i panie. Nie bardzo wiecie po co EU zostalo utworzone. Po to aby w EUROPIE (slynacej ze sklonnosci do wojen) nastepna WOJNA nie wybuchla. J.Kaczynski czyni wszystko aby debate o ksztalt EU zaczac od nowa… podwazajac WSZYSTKIE KOMPROMISY miedzy panstwami EU z czasow kiedy Polski w EU - NIE BYLO !!!. Zalosne- patrzac na dzisiejsze mozliwosci Polski. NACJONALIZM - to cecha co 2-giego Polaka. Na tym sie gra LATWO. Ale KOSZTUJE TO DUZO.
  • ~Nauczyciel akademicki z wieloletnim stażem
    (2018-05-26 03:02)
    BRAWO KRAKÓW! Nie popuszczać Plugawej Zmianie ani na milimetr! Ani na milimetr!!!
  • ~J.C.
    (2018-05-26 02:27)
    Jesli Ci, ktorzy popieraja tzw. obecne reformy polskiego sadownictwa opieraja swoja wiare na uprawnieniach p.Ziobry to moja reakcja moze byc tylko jedna : - NIE MA NIEZAWISLYCH SADOW jesli wladze nad nimi sprawuje polityk z partii bedacej u wladzy. ( !!! ). Naiwnosc negujacych powyzsze swiadczy o traktowaniu polityki z pozycji tzw "sand box". Za obecne grzechy "lapczywosci wladzy" obecnej wladajacej ekipy POLSKA bedzie placic za odbywajaca sie BLAZENADE Polski dlugo... TO NAJGLUPSZA MIEDZYNARODOWA POLSKA POLITYKA uprawiana od 1989 roku.
  • ~pola
    (2018-05-25 11:58)
    klika sie dalej trzyma --kasta ---nie chce dojnej krowy puscic --jak sadzili to tacy polacy zadowoleni -i sady to nie sa ich wlasnoscia --przyjda nowi -i odnowia oblicze sadow
  • ~FIGA
    (2018-05-25 11:51)
    Ta nowa prezes to typ Kononowicza.
  • ~FIGA
    (2018-05-25 11:46)
    Tak ginie Polska i demokracja. Pozostaje nam państwo PiS.
  • ~Nikodem
    (2018-05-17 12:34)
    A tak fajnie było po staremu ! Będą na ni a bulgotać bo śmiała się wyłamać z kółka wzajemnej adoracji. Temat aresztu dla prezesa SO w Krakowie to jakiś cyrk !!! Siedzi i ma siedzieć, bardzo długo, aż wypluje wszystkie ukradzione nam pieniążki, wskaże wspólników i pomagierów.Warunki pobytu ma standardowe. Nie mamy cel apartamentowych dla notabli z ?nadzwyczajnej Kasty? Areszt to nie sanatorium.
  • ~Mareks
    (2018-05-17 08:06)
    W sumie dzisiaj namowie kumpli i wystosujemy apel o odwołanie naszych szefów,nie będą nas więcej gonić do pracy a nie zawracać gitary jej jakością

Może zainteresować Cię też: