Rzecznik KRS: grupa sędziów próbuje zdyskredytować prezes krakowskiego SO

| Aktualizacja:

Jako Krajowa Rada Sądownictwa uważamy, iż sytuacja w krakowskim sądzie okręgowym budzi wręcz zażenowanie; grupa sędziów w sposób całkowicie pozbawiony podstaw próbuje zdyskredytować prezes tego sądu - powiedział w piątek rzecznik prasowy KRS Maciej Mitera.

wróć do artykułu
  • ~kaland
    (2018-05-16 19:35)
    Może sędziowie zastrajkują...
  • ~Macisław Płatow Batko
    (2018-05-16 19:38)
    Możecie Ją cmoknąć. Minister ma prawo Rozwiązać odział Okręgu Sądowego.A Ich na bruk.I wszystko zgodne z prawem.Bucha,cha,ha.
  • ~Zepp
    (2018-05-16 19:52)
    Czy ta Pani myśli, że całe życie będzie prezesem?
  • ~staruch z gór
    (2018-05-16 19:55)
    ponoć zero ziobro ją w buzie kuka
  • ~~Macisław Płatow Batko
    (2018-05-16 19:56)
    powinna zrobić cy cki, bo straszne filety
  • ~werwok
    (2018-05-16 19:57)
    Przykre, żenujące, wstyd. Piso-sądy
  • ~stenotypistka
    (2018-05-16 20:07)
    Słyszałam że mówią w Krakowie ludzie - pani "prezes-milimetr" - od mocy swych decyzji uzależnionych od warsiawki.
  • ~Cekin
    (2018-05-16 20:13)
    Malowana lala, la, la, la, la, la
  • ~Cyc
    (2018-05-16 20:23)
    Ziobrowa sługuska ma swoje pięć minut
  • ~Ryszard
    (2018-05-16 20:39)
    Sędzia Pawelczyk to tak jak Anna Król, czwarty wiceprezes NFOŚi GW. Dba o prezencję (kosmetyczna, fryzjer, ciuchy) , ma łatwość wymowy, ale główna zaleta to podporządkowanie się władzy i uzyskanie stanowiska.
  • ~#
    (2018-05-16 21:12)
    Jakoś nie słychać, aby sędziowie protestowali przeciw: 1. konstytucyjnej gwarancji płacy odpowiadającej „godności urzędu i zakresowi obowiązków” | 2. ustawowej gwarancji płacy w wys. 3 średnich krajowych (8.000-13.000) | 3. nieoskładkowaniu swoich wynagrodzeń ZUSem | 4.otrzymywaniu 100% wynagrodzenia podczas chorobowego na L4. | 5. zagwarantowanych 13-stkom | 6. dodatkom stażowym 5%–20% (100% na 20-lecie pracy / 400% na 40-lecie pracy) | 7. nieodpłatnemu zakwaterowaniu, dietom i zwrocie kosztów pracy poza rejonem | 8. nieoprocentowanym pożyczkom na zakup mieszkania | 9. odprawie emerytalnej w wys. 50% uposażenia rocznego | 10. zagwarantowanej emeryturze w wys. 75% ostatniego uposażenia… — A podobno wszyscy obywatele są równi wobec prawa :)
  • ~Widzę
    (2018-05-16 23:08)
    Wszystkie sługusy to zero +. Takie zerowe czasy. Ale wszystko ma swój koniec.
  • ~Prokuratorzy stanu wojennego rządzą
    (2018-05-16 23:40)
    Za chwilę u jej drzwi o 6 rano stanie nowa zaloga i miś kolabor nowej ekipy. A ci dzisiejsi oponenci będą bohaterami.
  • ~Bingo
    (2018-05-17 02:16)
    Pisowskie sądy.
  • ~Mareks
    (2018-05-17 08:06)
    W sumie dzisiaj namowie kumpli i wystosujemy apel o odwołanie naszych szefów,nie będą nas więcej gonić do pracy a nie zawracać gitary jej jakością
  • ~Nikodem
    (2018-05-17 12:34)
    A tak fajnie było po staremu ! Będą na ni a bulgotać bo śmiała się wyłamać z kółka wzajemnej adoracji. Temat aresztu dla prezesa SO w Krakowie to jakiś cyrk !!! Siedzi i ma siedzieć, bardzo długo, aż wypluje wszystkie ukradzione nam pieniążki, wskaże wspólników i pomagierów.Warunki pobytu ma standardowe. Nie mamy cel apartamentowych dla notabli z ?nadzwyczajnej Kasty? Areszt to nie sanatorium.
  • ~FIGA
    (2018-05-25 11:46)
    Tak ginie Polska i demokracja. Pozostaje nam państwo PiS.
  • ~FIGA
    (2018-05-25 11:51)
    Ta nowa prezes to typ Kononowicza.
  • ~pola
    (2018-05-25 11:58)
    klika sie dalej trzyma --kasta ---nie chce dojnej krowy puscic --jak sadzili to tacy polacy zadowoleni -i sady to nie sa ich wlasnoscia --przyjda nowi -i odnowia oblicze sadow
  • ~J.C.
    (2018-05-26 02:27)
    Jesli Ci, ktorzy popieraja tzw. obecne reformy polskiego sadownictwa opieraja swoja wiare na uprawnieniach p.Ziobry to moja reakcja moze byc tylko jedna : - NIE MA NIEZAWISLYCH SADOW jesli wladze nad nimi sprawuje polityk z partii bedacej u wladzy. ( !!! ). Naiwnosc negujacych powyzsze swiadczy o traktowaniu polityki z pozycji tzw "sand box". Za obecne grzechy "lapczywosci wladzy" obecnej wladajacej ekipy POLSKA bedzie placic za odbywajaca sie BLAZENADE Polski dlugo... TO NAJGLUPSZA MIEDZYNARODOWA POLSKA POLITYKA uprawiana od 1989 roku.

Może zainteresować Cię też: