Nigdy nie poznamy prawdy? W tajemniczych okolicznościach zmarł kluczowy świadek ws. Tomasza Komendy

Jak ustalił "Fakt", w sobotę w jednym z wrocławskich szpitali zmarła w tajemniczych okolicznościach 58-letnia Dorota P., czyli kluczowy świadek w sprawie Tomasza Komendy. Teraz prawda o tym, kto i dlaczego doprowadził do oskarżenia, a następnie skazania Komendy, może już nigdy nie wyjść na jaw.

wróć do artykułu
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-06-12 11:14)
    Hahaha i dokladnie tyle warte sa rzady SLDPSLPOPiS - Polacy obudzcie sie nie glosujcie na zadna z takich parti ktore konserwowaly uklad "seryjnego samobojcy"
  • ~ajax
    (2018-06-12 11:34)
    Oho, "seryjny samobójca" i "nieznani sprawcy" znowu się uaktywnili?
  • ~Misio,.,,.,,,.,,,.,
    (2018-06-12 11:40)
    Była prostytutką. Obracała się w kręgu wrocławskich policjantów i prokuratorów. A prokuratura zastanawia się czy zarządzać sekcję. Ciekawe? Może lepiej nie robić , bo potem trzeba będzie się zastanawiać czy zrobić sekcję lekarzowi ,który zrobił sekcję.
  • ~Kontemplyta
    (2018-06-12 12:12)
    Połączenie miesiąca wyjątkowych upałów i stresu związanego z tego typu sprawą (wyrzuty sumienia) to może nie od razu podstawa do spiskowej teorii dziejów.
  • ~investigator_32
    (2018-06-12 12:55)
    Najbardziej podejrzane śmierci mają miejsce z reguły w weekendy. W sytuacji jak ta - niezwłocznie powinna być przeprowadzona sekcja zwłok. Chodzi o to aby była możliwość wykrycia szybko rozkładających się związków chemicznych np tabletki gwałtu, pavulonu czy innych podobnych. Ich czas rozkładu wynosi od kilku do kilkunastu godzin. Po tym czasie jest niemożliwe potwierdzenie, że związek, który mógł być przyczyną śmierci został wprowadzony do organizmu. Jeżeli ważny świadek umiera w niejasnych okolicznościach to sekcja i badania toksykologiczne muszą być przeprowadzone NIEZWŁOCZNIE (z uwagi na to co powyżej). Jeżeli śledczy prowadzący nie decyduje się na to, to ponosi odpowiedzialność za możliwość utraty ważnych informacji bądź dowodów. Pytanie więc brzmi: CZY ZOSTAŁA PRZEPROWADZONA NIEZWŁOCZNIE SEKCJA ZWŁOK I WYKONANO ODPOWIEDNIA BADANIA TOKSYKOLOGICZNE I CHEMICZNE?
  • ~toj
    (2018-06-12 13:07)
    i niech ktoś mi powie teraz ,że w Polsce nie ma mafii takiej czy siakiej a wymiar sprawiedliwości a zwłaszcza POLICJĘ trzeba jeszcze raz i to porządnie zweryfikować . Byli ,są i będą tacy w śród nich którzy sprzedadzą kolegów i niewinne osoby za parę srebrników
  • ~slazak
    (2018-06-12 13:26)
    Moze ktos sie obawia, ze slad moglby zaprowadzic do bylego ministra spawaiedliwosci/prokuratora generalnego L Kaczynskiego?
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-06-12 13:35)
    PIS działa --L.K może spac spokojnie
  • ~kob.
    (2018-06-12 14:02)
    Mam wrażenie że ktoś ją uciszył aby nie powiedziała prawdy, maczali w ty palce policjanci lub prokuratorzy. wszystko to jest troche dziwne
  • ~lon
    (2018-06-12 14:35)
    Palanty, prawaki katolskie , wy nawet umrzeć normalnie nie dacie kobiecie. A pies z nia tańcował , jej sprawa o fałszywe zeznania dawno przedawniona i tak by jej nic nie było. A wyrzuty sumienia , jakie wyrzuty , a przez 20 lat wyrzutów nie miała ?
  • ~Athel von Loren
    (2018-06-12 14:35)
    uffff ... Kartoffel odetchnol.
  • ~ala
    (2018-06-12 14:50)
    lepper ten chcial oglosic przekrety PIS i seryjny morderca go zalatwil
  • ~warszawiak
    (2018-06-12 14:52)
    p. Blide zabili i nie ma winnych....wszystko za pissss
  • ~falseflag
    (2018-06-13 16:19)
    głównymi świadkami w tej sprawie to sędziowie którzy przyklepali 3 razy pod rząd fałszywe śledztwo układu wrocławskiego prokuratorów i policji a nie jakaś prostytutka co była poinstruowana co i jak ma mówić
  • ~ant
    (2018-06-13 23:04)
    Milicyjna prostytutka jest wiarygodnym świadkiem, a alibi 10 świadków dla wysokich czerwonych sądów nic nie znaczy!! A gdzie POdziała się rzymska zasada " in dubio pro reo"??? in dubio pro sreo???
  • ~Batiar
    (2018-06-14 10:53)
    BATIAR Mam pytanie kim był 18 lat temu Pan Komeda.????

Może zainteresować Cię też: