Dwóch generałów nie zostało zaproszonych na uroczystości SOP. "To osoby skompromitowane"

| Aktualizacja:

Informacja o uczestnictwie b. szefa BOR gen. Mariana Janickiego i b. wiceszefa BOR gen. Pawła Bielawnego w obchodach święta Służby Ochrony Państwa jest nieprawdziwa - powiedział wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński. To są osoby skompromitowane, nikt ich nie zapraszał - dodał.

wróć do artykułu
  • ~TT Jeż
    (2018-06-13 12:52)
    PiS=Brak honoru
  • ~rychu
    (2018-06-13 13:14)
    SOP - sluzba ochrony partii juz daje "popalic", a to dopiero poczatek, oni sie dopiero rozkrecaja !!!!!!!!!!!!!
  • ~co prawda to prawda
    (2018-06-13 15:05)
    gdyby gen Janicki poszedl do kokpita zamiast gen Blasika ladowania by nie bylo
  • ~Gdzie honor?
    (2018-06-13 12:30)
    Bez względu na sympatie stwierdzam, że wszystkie partie są warte funta kłaków. Ale jakby nie patrzeć, Janicki to niedouczony osobnik, który nigdy nie powinien zostać generałem. A nadana jemu druga gwiazdka generalska tuż po katastrofie smoleńskiej to totalna kompromitacja POmyleńców. Należała się degradacja.
  • ~F=m x a
    (2018-06-13 14:21)
    Mój idol z Sejn jak zwykle kłapie dziobem bez ładu i składu ze swoim śpiewnym akcentem . Jarosławie łeb masz wieli ale Bóg jeden wie czy wypełniony bo ciężki. Uważaj przy hamowaniu bo działanie popędu przy tej masie łba może go urwać .
  • ~miś bubu
    (2018-06-13 18:00)
    Osobą skompromitowaną jest mentalny czekista, czołowy Poputczyk i Sprzedawczyk tawariszcz Zieliński, który uważa, że prześladowanie osób za poglądy jest jak najbardziej w porządku - zgodnie z najlepszymi bolszewickimi wzorcami.
  • ~Cezar.
    (2018-06-13 13:00)
    z Janickiego był taki szef BOR,jak z raka ogier,chyba inny komentarz jest tu nie na miejscu.
  • ~Mołotow
    (2018-06-13 11:47)
    Może chodziło o uczestnictwo w Służbie Ochrony Państwa rosyjskiego albo niemieckiego?
  • ~kukiz15
    (2018-06-13 21:59)
    Znajomy z SOP-u mówił mi, że jak wiózł Zielińskiego to ten usnął i przez sen puszczał śmierdzące bąki.
  • ~francik
    (2018-06-13 17:36)
    Poczekamy,kiedu ten super generał znajdzie się w pudle,bo do tej pory nikt z tej bandy nie siedzi.Podobnie jest z sędziami przyłapanymi na czynach niegodnych.
  • ~policjant
    (2018-06-13 21:55)
    Zieliński to ten grubas z worami pod oczami, co kazał policji rzucać konfetti na swoją cześć?
  • ~342
    (2018-06-14 04:12)
    O "kompromitacji"decyduje Sąd panie konfetui.Ponimał .
  • ~Julka
    (2018-06-14 05:58)
    PiS to jednak banda niedoukow i cepow
  • ~Artek12350
    (2018-06-14 02:04)
    Chyba to są jaja BOR rozwiązany łyknęli na koniec 400 dużych baniek SOP ma 5 miesięcy i co świetuje jaka rocznica !!!!
  • ~JOJO
    (2018-06-14 07:58)
    Taaa...czekam jak tą całą skompromitowaną PIS-dzielczą Sektę łącznie z CANALIĄ...szlag trafi...

Może zainteresować Cię też: