Gdzie się ukrywa pyton tygrysi? Eksperci analizują teraz zdjęcia z obszaru poszukiwań

| Aktualizacja:

Eksperci z Fundacji Animal Rescue Polska analizują zdjęcia terenu, na którym poszukują pytona tygrysiego. Mamy około dwóch tysięcy zdjęć obszaru między miejscowościami Gassy i Cieszyca – poinformował w niedzielę PAP prezes Fundacji Dawid Fabiański.

wróć do artykułu
  • ~Krysia
    (2018-08-07 13:43)
    Halo... Gdzie pytong? He?
  • ~Pyton Jacek z wisły
    (2018-08-01 09:30)
    Cześć ludzie. Słuchajcie, to ja - Pyton. Nazywam się Jacek i chcę przeprosić zacnych mieszkańców tego pięknego kraju i jego miast za to, że ich straszyłem. Postanowiłem uciec z domu, zrobić zapasy w Toruniu i teraz płynę do mojej ukochanej. Na imię jej Nessy, mieszka w Szkocji. Bywajcie Polacy w zdrowiu i dostatku.
  • ~fanśmierci9
    (2018-07-19 08:19)
    Ej ale czego wy się boicie? Toż to zwierzę w dodatku nie groźne. Biedne wystraszone zwierze któremu trzeba pomóc a wy panikę robicie. Po za tym artykuł ma pewne niedociągnięcia i w sumie trochę kłamie. A co do takich zwierząt to można je kupić w polsce na targach terrarystów.Sam mam kilka tarantul, węza i jaszczurkę. Moja dziewczyna już się przyzwyczaiła wam też polecam ochłonąć.
  • ~byłem Polakiem
    (2018-07-15 18:21)
    Ludzie, ludzie... robią was w konia. Nie ma i nie było żadnego węża nad Wisłą Od czasu do czasu media (radiowa jedynka i państwowa telewizja) podają takei bzdury, by odwrócić uwagę od rzeczy ostotnych w Polityce lub gospodarce. Socjotechnika przeciwko narodowi. Na tym polega transformacja z socjalizmu do kapitalizmu. I biedota ma być szczęśliwa. Idealna forma niewolnictwa.
  • ~..rzekotka...
    (2018-07-15 17:54)
    ....policja...wopr i inne służby tracą czas krycha jest w sejmie i pożera kolejne kesy....
  • ~jamci
    (2018-07-15 16:15)
    Gdzie jest pyton? Jak to było powiedziane w jednym z polskich seriali, jest w d...e na półce po lewej stronie. Dosyć tej zabawy, nie ma i nie było żadnego pytona. Przecież na oko widać że jest to temat zastępczy.
  • ~JP
    (2018-07-15 16:04)
    Krycha go zjadla na sniadanie
  • ~Prezes Wolakow
    (2018-07-15 15:54)
    Moja dziewczyna mawia ,kochanie postaw pytona .On jak glodny tobjej slucha.
  • ~Kth3
    (2018-07-15 06:57)
    Lenin wiecznie żywy.Ogórki są,tematów brak.
  • ~$$$.Polka zamieszkala w USA.
    (2018-07-15 06:18)
    Komu i do czego te gady sa potrzebne --ja to bym wszystkie doszczetnie wytepila !
  • ~cuda
    (2018-07-15 01:06)
    Kto wydał nakaz poszukiwania węza to niech za to zapłaci z własnej kieszeni .
  • ~Skuba
    (2018-07-14 22:11)
    Pozostaje nam mieć nadzieję, że jesienią pyton się zaziębi!
  • ~Ken
    (2018-07-14 22:06)
    To nie żaden pyton, tylko ja zdjąłem gacie na Wisłą, a ktoś zobaczył i źle zinterpretował.
  • ~Pozi
    (2018-07-14 21:39)
    A co ma Bruksela i Tusk do Pythona? Raz mówicie że jest figurantem, a jak coś złego to on tylko winny. Więc ten gość jest naprawdę gościem!!!
  • ~Greg
    (2018-07-14 19:29)
    Gad pełznie do gada, niech szukają u HGW
  • ~żart
    (2018-07-14 19:20)
    Najlepszy pyton to "Monty Python, grupa Monty Pythona, Pythoni" Latający cyrk. Te psy policyjne mają słaby węch. Wąchają skórę (wylinkę) i nie mogą znależć gada. Pewnie już go chińczycy usmażyli na zupę. Szukać w restauracja, drogie danie (smaczne).
  • ~Balbinov
    (2018-07-14 15:58)
    Politruk tawarisz Piatrow odwraca uwagę od łamania konstytucji przez kc pzpr pis
  • ~Genitaliuszs
    (2018-07-14 15:58)
    To Niemcy po podszeptach totalnej opozycji wpuścili tego węża do polskich rzek.
  • ~Zompis
    (2018-07-14 15:55)
    Rutkowski ZOMOWIEC to może sobie szukać ale we własnym rozporku.
  • ~cycata baśka z mokotowa
    (2018-07-14 15:19)
    Ona ucieka do Szwecji. Dostałam esemesa z informacją !

Może zainteresować Cię też: