Protest służb mundurowych. Do policjantów dołączą m.in. straż graniczna i służba więzienna

| Aktualizacja:

Protest służb mundurowych rozszerzy się o funkcjonariuszy Straży Granicznej, Służby Więziennej, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Celno-Skarbowej - poinformował w środę PAP przewodniczący Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych Marcin Kolasa.

wróć do artykułu
  • ~krytyk
    (2018-07-12 19:41)
    tacy zmęczeni...55 lat i emerytura...i zaczynają pracę w firmach ochroniarskich
  • ~Pl
    (2018-07-12 15:46)
    Trzymajcie się mundurowi nie dajcie się.
  • ~Aoo
    (2018-07-12 12:33)
    Po co dołączają. Przeciez oni nie piszą mandatów, a jesli juz to w znikomej ilości. Zatem budzet na nich sie nie bogaci. A wyplaty i dodatki maja wyzsze niz policja. Jakos w tych sluzbach nie ma brakow kadrowych jak w policji.
  • ~Wawa
    (2018-07-12 12:07)
    Wy tak nie narzekajcie ile macie dodatków do pensji niech ktoś mi powie różnego rodzaju przywileje zwolnienia itp itp jeszcze wam mało jak nie pasuje rynek pracy otwarty
  • ~Mili
    (2018-07-12 10:23)
    Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów poinformował o gotowości do ustępstw--- za kogo oni decydują!!!!!! Nie ma żadnych ustępstw mają przywrócić poprzedni okres 15 lat i emerytura i niech oddają waloryzację i podwyżkę też niech dadzą nie ma mowy na ustępstwa. Panowie związkowcy już się dogadują dostaną ładne stołki za dogadanie się czy podwyższenie dodatków przed emka
  • ~Rudy
    (2018-07-12 08:39)
    Straż graniczna,domaga się podwyżek za co,biuraliści i tak za dużo zarabiają za nic nie robienie,co innego ci na granicy. Odchodzą w wieku 38 lat na emeryturę, śmiechu warte.
  • ~Xx
    (2018-07-12 07:16)
    nikt nie karze wam w mundurze pracować zwolnić się solidarnie w jeden dzień i będą negocjować cenę za swója prace
  • ~T
    (2018-07-12 03:23)
    A SOP nie dostał żadnej podwyżki a tak wszyscy zazdrosciliscie, naiwniacy
  • ~Zawiedziony
    (2018-07-11 23:37)
    Garnizon Łódzki. Pow belchatowski😣nagrody kwartalne jak zwykle ale na święto Policji totalne zeeero. Górnik ma barborkę. Pies ma miskę do wylizania.
  • ~Obywatel
    (2018-07-11 22:25)
    Panowie dwa dni bez policji Pierwszy dzień spokój a w drugim nikt nie wychodzi na ulice, drugi dzien dzidy latają Wtedy i tylko wtedy ta służba nie doceniana, tragicznie opłacalne będzie doceniona. Zazdrosnikow,politykow .. zapraszam na patrol niech posmakuja chlebka i pensji dzielnicowego 5tys. Zapraszam w szeregi /...nawet narażeniem życia !!!
  • ~To
    (2018-07-11 22:03)
    Minister B. powiedział że do służby nie idzie się dla pieniędzy tylko z powołania. Więc wychodzi na to, że ci co protestują z obligu są nieprzydatni do służby!!!
  • ~Mosw
    (2018-07-11 21:50)
    Wstyd żeby w biedronce boki były większe od funkcjonariusza Policji. Nie dość że obywatele mają nas za dno to jeszcze wymagają od nas Bóg wie co . Pielęgniarki strajkuja domagając się dwa razy tyle A u nas dadzą ochlapy i tyle . Niech wrócą te czasy Kiedy funkcjonariusz był szanowany przez obywatela A nie jak do tej pory funkcjonariusz boi się obywatela.
  • ~Yy
    (2018-07-11 20:13)
    500 + powinno byc tylko na dzieci nowonarodzone
  • ~Prywaciarz
    (2018-07-11 19:10)
    Ciężka służba a zarobki dno... popieram
  • ~$$$Polka zamieszkala w USA.
    (2018-07-11 15:36)
    100% racji,Rzad powinien sie odckac z tego transu i pozytywnie trzezwo i powaznie myslec .Rzad powinien na pierwszym miejscu zajac sie sprawami ,ktore sa najwazniejsze .
  • ~Do sluzb mundurowych :
    (2018-07-11 15:13)
    Wezcie sie lepiej za skutecznejsza prewencje i lapanie przestepcow.

Może zainteresować Cię też: