Zwrot w sprawie wyboru nowych sędziów SN? Sprawa trafiła do Naczelnego Sądu Administracyjnego

| Aktualizacja:

Do Naczelnego Sądu Administracyjnego wpłynęła pierwsza skarga na uchwałę Krajowej Rady Sądownictwa dotycząca nowych sędziów Sądu Najwyższego. Skarżący prosi o unieważnienie konkursu i wnosi o zabezpieczenie, czyli wstrzymanie procedury nominacji sędziów.

wróć do artykułu
  • ~OLska
    (2018-09-14 18:58)
    A ten prezydencki czubek wybrany przez cyborgi za dwa złote to umie chociaż czytać?
  • ~heheheh
    (2018-09-15 12:21)
    jeśli ta procedura wyboru sędziów jest niezgodna z prawem to po co odrzucony kandydat plikował i teraz przeciw temu protestuje,gośc jakiś nizrównoważony?
  • ~olo1
    (2018-09-14 19:38)
    Walka o koryto!
  • ~ajax
    (2018-09-14 19:41)
    PiSia sędziowska kasta się wzmacnia! to już za niedługo będziemy mieli polityczne wyroki i bezkarnych kolesi których chronił będzie dyktafon-zero-ziobro!
  • ~[ ╲╱]☧ [├─┤]
    (2018-09-14 19:49)
    Hahaha - jesteście pocieszni z ta wasza nienawiścią do PiS - takiego hejtu to nawet nie ma wśród białych suprematystów i nazistów... Sędzia Topyła to wzór cnót sędziowskich...
  • ~Bingo
    (2018-09-14 19:42)
    Już wiadomo że w kampanii wyborczej budynia użyto fałszywe techniki internetowe.
  • ~ha, ha, ha
    (2018-09-14 20:31)
    Ja ja, POwinien zaskarczyć do Timmermansa, on go zrozumie !
  • ~jednak PIS to dno
    (2018-09-14 19:39)
    PISbotki z kieszeniami pełnymi kradzionego grosza tupią sobie po świecie nie wiedząc, że i po nich przyjdzie sąd
  • ~Ojczulek
    (2018-09-14 19:17)
    ~@ Olska ,a Kto wybrał D.T. ? Takie czubki jak TY ? Wstyd łajzo.---------------- I znów inne sztuczki ZAPRZAŃCY PO ,i byli członkowie z PZPR stosują. Oni mogą ----------------- Decyzja jest w Ręku Prezydenta ,a takim Bucem który konkurenta by utopił w szklance wody ,dziwi że Kto mu dał prawo bycia Prawnikiem.Toż to ZERO MORALNE. Z zazdrości konkurentów opluwa.DNO.
  • ~Dionizos
    (2018-09-14 20:17)
    PO zawsze mówili, że PiS wyświetlił tyle PO-wskich afer, a nikigo z PO nie skazano. Wreszcie jest szansa, że to się zmieni...
  • ~dfsg
    (2018-09-14 20:08)
    Francja: W Nimes wjechał samochodem w tłum! Krzyczał „Allahu Akbar!”
  • ~kos
    (2018-09-14 20:22)
    Państwo PiS to totalny PIC.
  • ~Yoyo
    (2018-09-14 21:20)
    "Dobrej zmianie" pozostał do wymiany jeszcze jeden, najważniejszy sąd - to Sąd Ostateczny. Jak znamy PiS, to i tam wymienią sędziów na swoich
  • ~rychu
    (2018-09-14 21:36)
    na prawne i legalne posuniecia prawnikow, sekta Jareczka odpowiada niszczacymi prawo zachowaniami i brutalnie gwalci KONSTYTUCJE !!!!!!!!! orzeczenie z TSUE przyjdzie, nie za pol roku, to za rok i co wtedy zrobi sekta Jareczka (zkladajac ze doczeka do werdyktu) ??!!!!! oni, znaczy sekta, juz sie boja i zaczynaja widziec ze bez wyrokow sie nie obedzie, a to znaczy ze nie maja odwrotu i juz bez walki i upragnionego przez Dude rozlewu krwi sie nie obejdzie !!!!!
  • ~Don Carlos
    (2018-09-14 21:52)
    To co się dzieje w Polsce wobec sądownictwa jest wielkim bezprawiem ludzi z PiS-u. Zdecydowana większość Polek i Polaków w najbliższych wyborach da PiSowi popalić i pójdą w odstawkę na wieki wieków.
  • ~motek
    (2018-09-15 02:21)
    Komisja Wenecka pęka ze śmiechu! :-)
  • ~motek
    (2018-09-15 02:30)
    San Polskador!...uuu..hehehe...aj aj aj... Ale naszym siatkarzom trzymam kciuki! (Kiedyś odmówili przyjęcia orderów z rąk pis_denta Lecha Kaczyńskiego:-)
  • ~motek
    (2018-09-15 02:36)
    Hmmm... może jednak San Polskobar?
  • ~emeryt pan
    (2018-09-15 10:13)
    wsadzali do wiezien poprzednikow z po bezmo---gowcy w czasie tej najglupszej expoze do dzis nikomu wlos z glowy nie spadl a oni kradna kradna i nie przestaja jeszcze strasza obym doczekal utylizacji tego szamba
  • ~&&&&&&&&&&&