Rzeczniczka rządu komentuje dane Eurostatu: Polityka premiera Morawieckiego może być przykładem dla innych krajów

| Aktualizacja:

To realny wymiar naszych prospołecznych działań oraz skuteczności polityki. Polska wreszcie zaczęła dbać o wykluczonych społecznie – w ten sposób rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska skomentowała dla PAP dane Eurostatu i Oxfamu o sytuacji społecznej w Polsce.

wróć do artykułu
  • ~kłamstwa PISu, a nędza Polaków
    (2018-10-12 11:15)
    Co tam słychać w kwestii długu publicznego - rośnie ? Jak się ma inflacja - też rośnie ? To nie są dzieci, żeby Polacy mieli się cieszyć z rośnięcia. Ile setek milionów poszło się bujać na akcje internetowe w obronie pisowskiego koryta + ? Ile miliardów wydał rząd na pozorne ratowanie SKOK-ów senatora Biereckiego i ile jeszcze zamierza wydać ? Dlaczego SKOK-i transferują miliony do Luksemburga ? Ile nas kosztuje dobre samopoczucie ostatniego już takiego bliźniaka K. w kwestii ilości pomników na głowę mieszkańca uwzględniając dzieci ?
  • ~ ~
    (2018-10-11 19:10)
    Dać Pinokiowi-Morawieckiemu miskę ryżu! po co mu pieniądze przecież dorobił sie milionów na frankowiczach...
  • ~Zepp
    (2018-10-11 18:36)
    Połowa Polaków zarabia mniej niż 2500 zł na rękę. To miara sukcesu MOrawieckiego
  • ~eu
    (2018-10-11 18:49)
    Czy sie lezy czy sie stoi dwa tysiace sie nalezy skad my to znamy komuna sie odrodzila nieudaczniki
  • ~Ed
    (2018-10-12 09:06)
    Kopcińska może pokarzecie informacje ilu emerytów umiera przedwcześnie bo nie stać ich na kupno leków, które za waszych rządów mocno podrożały. Dodatkowo proszę podać że ten cały program 500+ jest finansowany z kredytów które zaciąga Morawiecki. A które trzeba będzie w przyszłości spłacić wraz z odsetkami.
  • ~BIGMAN
    (2018-10-11 18:48)
    W wydatkach socjalnych niedawno liderem była Grecja.
  • ~77
    (2018-10-11 18:36)
    Odrazu widac przy bialych dziecka ze ten w okular jest CYGANski rase !!!
  • ~astaxa
    (2018-10-11 18:23)
    Ten sukces to zasługa 500+. Brawa dla PIS!
  • ~kasza
    (2018-10-11 18:07)
    totalnej to nie bedzie w smak,żeby było lepiej jak w Niemczech,jak wygrają w przyszłym roku to zabiorą wszystkie dotacje dla dzieci i beda żyły za miske ryżu,jak było 3 lata temu
  • ~Wers
    (2018-10-11 19:09)
    I od razu wszyscy premirzy krajów powinni uprawiać taką politykę jak Morawiecki . Kto by się na Zachodzie zgodził z tym bajerowaniem .zaraz każdy premier byłby na taczkach wywieziony
  • ~Andy
    (2018-10-11 18:57)
    Lepiej jak w Niemczech czy Szwecji. :D :D :D Od razu mi się przypomina okres PRL-u gdy w odpowiedzi na informację Urbana o przekazaniu przez polski rząd śpiworów dla bezdomnych w Nowym Jorku pojawiło się ogłoszenie - zamienię mieszkanie w Warszawie na śpiwór w Nowym Jorku.
  • ~Darek
    (2018-10-13 06:06)
    Niesamowite. Polscy obywatele, zwolennicy opozycji, są wyraźnie wkurzeni na to, że ubóstwo wśród dzieci w Polsce spada. Rozumiem, że od partii na które będziecie głosować będziecie wymagać, aby zrobiły wszytko, aby dzieciom w Polsce żyło się gorzej. No nie może być tak, żeby dzieci w Polsce miały lepiej niż w cywilizowanych (?) państwach zachodu - to przecież skandal!
  • ~Colombo
    (2018-10-11 20:01)
    Moze ale nie bedzie prosze Pania bo inne kraje maja takich oszolomow jak Pani, Pani szef i cale PiSie buractwo gdzies a gdzie to juz prosze sie domyslic. Pozdrawiam i zycze Pani szybkiego otrzezwienia jezeli jest to tylko amok. Gorzej jezeli glupota bo na to lekarstwa nie ma.
  • ~rychu
    (2018-10-11 23:10)
    to jest paniusia od powtarzania KLAMSTW Mateuszka !!!!! Stalin tez sie tak fotografowal !!!!!!
  • ~hugo
    (2018-10-11 22:47)
    Tego nie mozna czytac. Bez komentarza.
  • ~Bacabaca
    (2018-10-13 19:44)
    Morawiecki przykladem dla innych krajow? No to by sie stara klacz usmiala, moze by i ze smiechu z d e c h l a !
  • ~ahoj
    (2018-10-14 11:34)
    Gdyby rządzili PO-nieudacznicy dług byłby o 100mld większy a ludzie by zarabiali o 500 zł mniej. Za PO w budżetówce przez 6 lat od 2009 r nie było żadnych podwyżek ..nawet o inflację.....a miarą sukcesu była ciepła woda w kranie....

Może zainteresować Cię też: