Kim jest nowa wybranka Marcinkiewicza? Na razie nie znamy szczegółów. "Fakt" odkrył jedynie, że to "młoda blond piękność z City, czyli finansowego centrum Londynu". Pracuje w stolicy Wielkiej Brytanii od czterech lat.

"Spotkałem ją w Londynie i się zaprzyjaźniliśmy" - mówi Marcinkiewicz. Bulwarówka nakryła byłego premiera na romantycznej randce w jednym z lokali. Widać, że Kazimierz Marcinkiewicz jest zakochany po uszy, bo nie szczędził swojej nowej wybrance czułości.

"Układamy sobie razem życie" - wyznał tymczasem "Faktowi" Marcinkiewicz i zaprzeczył jednocześnie plotkom, że partnerka jest w ciąży.

Problem w tym, że polityk wciąż jest żonaty. Święta Bożego Narodzenia spędzał jeszcze z żoną i dziećmi w rodzinnym Gorzowie, ale już było wiadomo, że nadszedł czas ważnych życiowych decyzji. Kazimierz Marcinkiewicz ma zamiar się rozwieść i na stałe związać się z ze swoją nową miłością.

"To nasza osobista tragedia" - powiedziała z kolei "Super Expressowi" Maria Marcinkiewicz, żona byłego premiera. Rodzina przeżywa prawdziwy dramat. Według bulwarówki dzieci Kazimierza Marcinkiewicz są wstrząśnięte całą sytuacją.

"Żona pewne rzeczy czuje. I wie. Muszę dać sobie radę sama" - mówi Maria Marcinkiewicz. I dodaje, że już od jakiegoś czasu pomiędzy nią a mężem nie układało się najlepiej.

Pewnie od momentu kiedy były premier tarfił na swoją nową miłość. Sąsiedzi Kazimierza Marcinkiewicza opowiadają "Super Expressowi", że poznał on tajemniczą blondynkę już kilkanaście miesięcy temu i, że jest to kobieta dużo od niego młodsza.

>>>Więcej na efakt.pl