Pod profilem zmarłej Kamili Skolimowskiej pojawiły się setki wpisów. Większość komentarzy jest bardzo skromna, wielu znajomych i fanów zostawia po prostu znak świeczki.

"Dziękujemy za chwile radości, których tak wiele nam dostarczyłaś. Polska i Polacy są z Ciebie dumni. Spoczywaj w pokoju" - piszą internauci.

"Niespodziewana śmierć, wielki smutek i żal po fantastycznej osobie - Kamili. Spieszmy się kochać ludzi, bo za szybko odchodzą. Głębokie kondolencje dla rodziny i najbliższych" - to kolejny komentarz z Naszej-klasy.

Tego typu wpisów jest wiele: "Dałaś nam tyle radości, dziękujemy za wszystko, aniołku... pa"; "Kamilko, na zawsze będziesz z nami. Obyś tam z góry czuwała nad polskim sportem"; "Pozostaniesz w pamięci nas wszystkich, a zwłaszcza sportowcy nigdy o Tobie nie zapomną"; "Kamilko nasza Kochana... ;(Oglądaliśmy Cię w Sydney, Pekinie... Wierzyliśmy w Twój triumf... Będziesz w naszych sercach, na zawsze ;( KOCHAMY CIĘ!!! ;(".

"Widocznie Bóg ma w tej chwili własną olimpiadę i doszedł do wniosku, że Ty i tylko Ty możesz reprezentować tam piękny styl, byłaś wielka, będziesz zawsze w mojej pamięci"; "Dziękuję za każdą chwilę, w której byliśmy dumni, że jesteśmy Polakami, dzięki Twoim sukcesom".