Drastyczny film policji ku przestrodze
Główne skrzyżowanie Zambrowa, czerwone światło dla pieszych. Mimo tego 10-letni chłopiec przebiega przed jadącymi samochodami. Nie zdążył. Wpada na maskę hamującego auta. Nagrała to kamera monitoringu miejskiego, a policja nieprzypadkowo pokazuje je w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.
- Prawie tysiąc osób nie wróci z wakacji
- Wypadek autobusu. Ośmioro dzieci w szpitalu
- PiS chce wyjaśnić biesiady policjantów
- Trzy ofiary wypadku, w tym dwoje dzieci
- Kierowca tira jechał na pewną śmierć
- Sprawca wypadku w Gdyni zatrzymany
- Otworzyli drogę, by ją... zamknąć
- Tajemnicza śmierć 13-latka na boisku
- Wszystko, co musisz wiedzieć o opalaniu >>>
Pogoda
POLSKA
Wtorek 2012-05-29

temp. min 4°C max. 26°C
opady:
niewielkie opady
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
Na nagraniu widać jak dziesięciolatek zbliża się do przejścia i zamiast dokładnie się rozejrzeć, wbiega wprost pod jadące auto. Ten chłopiec miał szczęście. Kierowca wyhamował na tyle, że chłopiec odniósł tylko drobne obrażenia. Po chwili wstaje i idzie w swoją stronę.
Ale znacznie częściej takie wypadki kończą się tragicznie. Tylko w wakacje i tylko w województwie podlaskim zginęło pięcioro dzieci, a 63 zostało rannych. W całej Polsce w ciągu dwóch wakacyjnych miesięcy zginęły na drogach 984 osoby.
p






















Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!