Wypowiedzi: 3
  • ~yellow_pan2011-06-07 09:35

    Wszystko jasne, gdzie tylko LPR tam i pedofile. Zdecydowanie jestem za wprowadzeniem zakazu wstępu posłów tej partii na tego typu imprezy. Przecież tam były dzieci!!!

  • ~mieszkaniec Bonn2011-04-13 11:13

    wszedzie widzicie pedofilie czy to jest naturyzm rodzinny czy zabawa rodzicow z dzieci.,jestescie chorym panstwem ,zauwazcie ze wiekszosc pedofili nie birze sie z klasy robotniczej czy chlopskiej tylko z inteligencji czyli wykszatceni ludzie ,elita ,plus kler a ciemnych ludzi mamicie o pedofili ,sami Wy jestescie zagrozeniem dla dzieci

  • ~momo2010-12-08 18:52

    ...a na plaży nudystów pedofile sie nie pojawiają??Nikt nie ma na czole napisane jakie ma preferencje seksualne.Przecież byli tam rodzice i napewno do niczego nie doszło.Problem w tym,że to jakiś zakompleksiony kretyn rozdmuchał całą sprawe bo pewnie zazdrość go zżerała,że jego nie wpuszczono.Przez takich jak on, imbecyli, jesteśmy postrzegani jako kraj z epoki sredniowiecza.Zupełnie nietolerancyjni.Myśle,że autora tej durnej publikacji zabolała to,że niektórzy rodzice wychowują swoje dzieci w akceptacji nagości ludzkiego ciała i że rodzic to też człowiek. A dzieci nie znają wstydu, to dorośli je tego uczą..


Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Prognoza pogody i program TV