Wypowiedzi: 156
1 2 3 4 ... 16 starsze
 • ~kubulek2012-04-05 17:20

  Wszystko dla kasy.Czyżby już 3 mln. zł się "rozeszły'?.
  Następny krok po forsę to PLAYBOY!!!

 • ~CZYTELNIK2012-04-05 13:05

  Powiedzcie mi - na kogo w Polsce może z czystym sumieniem głosować człowiek, który jest antykomunistą, katolikiem (wierzącym, ale nie w księży i dostojników Kościoła), nie ubabranym w PZPR-owską przeszłość, ale też nie popierającym współczesnych złodziei z rządzącej obecnie/ przedtem kliki ???
  Z jednej strony komunistyczni watażkowie, ludzie z PRL-owskich służb specjalnych – wszyscy spasieni niewyobrażalnym okradzeniem kraju.
  W środku umoczone w różne gigantyczne afery ponure typy, w rodzaju Palikota i Pawlaka.
  Z prawej strony żrące się z sobą grupy, zjednoczone nienawiścią do sąsiadów Polski, „smoleńska tragedią” i bezkrytyczną usłużnością wobec Kościoła katolickiego. Nad nimi wszystkimi człowiek, któremu kiedyś ufały miliony, a który obecnie zajęty jest wyłącznie coraz bardziej abstrakcyjnymi teoriami, dotyczącymi tragedii 10/04/10.
  A teraz dochodzi film o córce Lecha Kaczyńskiego, która nie jest zbyt ciekawą postacią – chociażby ze względu na małżeństwo ze zdeprawowanym, zmanierowanym, zamieszanym w rozliczne finansowe „niejasności” synem komunistycznego aparatczyka. Marta Kaczyńska nie ma ani cienia charyzmy, ani żadnych specjalnych zdolności! Jest miłą osobą – i tyle….
  Biedna ta Polska i biedni rodacy, którzy zamiast zaprotestować absencją na parlamentarnych i innych wyborach – decydują, że cholera jest lepsza od dżumy, lub odwrotnie!

 • ~BOLEK2012-04-05 12:43

  A kto i jaki głupi bezdnie oglądał film o Marcie Kaczyńskiej

 • ~cyt2012-04-05 11:28

  Nobel dla Dłużewskiej. Kaczyńscy rozbijają się wypasionymi samochodami, co miesiąc inny, lepszy. Która rodzina w Polsce dostanie 3 mln. odszkodowania po tragicznej śmierci rodziców? Żadna, chyba że jest to Kaczyńska. Która rodzina dostanie po 250 tyś. zł dla każdego członka za śmierć w wyniku katastrofy. Żadana, która nie jest przy korycie. Jestem ciekaw jakie odszkodowania dostanie rodzina za śmierć swoich bliskich w ostatniej katastrofie kolejowej.? Niewielkie. To jest polskie prawo. Niedługo Dłużewska z Kaczynskiej-Dubienieckiej zrobi ikonę, żeby nie powiedzieć Martę, Maryję - królową Polski. Kaczyńska jeździ po Europie i pluje na Polskę. Dla niej Polacy to tylko rydzykowa rodzina, reszta to chłam.

 • ~ewka2012-04-05 11:15

  Jaki ojciec taka córka - niedorobiona kreatura bez krztyny honoru i godności...

 • ~alik2012-04-05 10:23

  Ma tyle charyzmy ile jej Stry-JEK.

 • ~Bader2012-04-05 10:17

  Posługując sie tezą o wielkości sp Lecha Kaczyńskiego niektórzy zapędzili sie na manowce. Na pewnym etapie Kaczyński był romantykiem np w sprawie Gruzji. Pytanie tylko komu ten romantyzm służył? W budowaniu koalicji przeciw Rosji z pewnością nie chcą uczestniczyć USA, Niemcy, Francja czy Włochy. Nikt ze znaczących graczy z naszego otoczenia. Można zatem zadać pytanie czy wszczynanie awantur z Rosja nie jest aktem wrogości wobec własnego narodu? Obserwując doświadczenia innych krajów z obywatelami pochodzącymi z obcych kultur, wyznającymi inne od ogółu wartości zadaję sobie pytanie. Czy także w Polsce wszyscy jak jeden mąż pragną świetlanej przyszłości Rzeczypospolitej ? Czy może żyją wśród nas tacy dla których taka przyszłość jest co najmniej obojętna. Może nie udaje nam się tego dostrzec, kiedy jesteśmy wciągani w gry z bardzo innego podwórka. Być może nie dostrzegał tego także sp L.Kaczyński.

 • ~marian2012-04-05 09:28

  te debile juz nie wiedza co wymyslic lepiej niech zrobia film ile kasy zgarnela za tego primitiwa prezia bo tylko wstyd bylo w swiecie ze mamy takiego kartofla za prezydenta a coreczka jest nikim

 • ~Jarosław..k2012-04-05 08:25

  Szykuje się hit telewizji Rydzykowo-Faszystwoskiej Trwam. Oskar w zasięgu
  HA HA HA :-)

 • ~slazak2012-04-05 08:22

  Zenujace i zalosne !

1 2 3 4 ... 16 starsze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Prognoza pogody i program TV