• ~poznan
  2015-06-24 07:47
  strony propagujące naturyzm w internecie niestety często wykorzystują pedofile. Policja powinna się tym zając.
 • ~Radek
  2015-05-10 01:04
  Jak mogli zabronic wstepu gejom? To okropne! Pamietajcie, gdy robicie impress, urodziny, itp. zawsze zapraszajcie gejow I lezby no inaczej popelniacie przestepstwo.
 • ~yellow_pan
  2011-06-07 09:35
  Wszystko jasne, gdzie tylko LPR tam i pedofile. Zdecydowanie jestem za wprowadzeniem zakazu wstępu posłów tej partii na tego typu imprezy. Przecież tam były dzieci!!!
 • ~mieszkaniec Bonn
  2011-04-13 11:13
  wszedzie widzicie pedofilie czy to jest naturyzm rodzinny czy zabawa rodzicow z dzieci.,jestescie chorym panstwem ,zauwazcie ze wiekszosc pedofili nie birze sie z klasy robotniczej czy chlopskiej tylko z inteligencji czyli wykszatceni ludzie ,elita ,plus kler a ciemnych ludzi mamicie o pedofili ,sami Wy jestescie zagrozeniem dla dzieci
 • ~momo
  2010-12-08 18:52
  ...a na plaży nudystów pedofile sie nie pojawiają??Nikt nie ma na czole napisane jakie ma preferencje seksualne.Przecież byli tam rodzice i napewno do niczego nie doszło.Problem w tym,że to jakiś zakompleksiony kretyn rozdmuchał całą sprawe bo pewnie zazdrość go zżerała,że jego nie wpuszczono.Przez takich jak on, imbecyli, jesteśmy postrzegani jako kraj z epoki sredniowiecza.Zupełnie nietolerancyjni.Myśle,że autora tej durnej publikacji zabolała to,że niektórzy rodzice wychowują swoje dzieci w akceptacji nagości ludzkiego ciała i że rodzic to też człowiek. A dzieci nie znają wstydu, to dorośli je tego uczą..
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.