• ~techno 100;((((
    (2010-12-07 17:26)
    Straszne ;(((((((((i składam szczere wyrazy współczucia, dla Rodzin Ofiar w wypadku;))))
  • ~jacek
    (2010-10-16 16:14)
    Okropna tragedia ...
  • ~adi
    (2010-10-13 09:31)
    do jacek . Jak w to nie wierzysz to prześledź przyszłą historię tego auta a uwierzysz.
  • ~krzys
    (2010-10-13 10:53)
    jak by nie patrzec kierowca zabił 17 osób i nic go nie usprawiedliwia , gdyby jchał jak przystało nic by sie nie stało . Po drugie jak na mój gust - uszkodzenia widoczne na zdjeciach ni jak sie maja do podanych informacji , byc moze sie myle , ale zakladajać ze volvo jechało 60km/h i bus tylko tez 60km/h przy czołowym zderzeniu bez hamowania jdnego z nich musiał byc pchany pztrez ciezarówkę jakies z dobre conajmniej 20 metrów ! i powinno go wrecz wykrecic tak ze podczas uderzenia powinien dok=tknac dachem dachu ciezarówki ! ta ciezarówka ma za małe uszkodzenia jak na podane predkosci .
  • ~zasmucona
    (2010-10-13 17:05)
    ...przeladowany samochod ...- - a nawet , gdyby jechali przyzwoicie i bez wymijania - nie byloby tej tragedii ! - wg. mnie tu jest odpowiedzialny kierowca . ZAL .
  • ~marcino
    (2010-10-13 20:00)
    niestety unas już tak jest wszyscy sie spieszą tylko współczuć tym rodzinom co tezar przeżywają
  • ~ktos
    (2010-10-13 20:37)
    to bylo dostosowanie predkosci do panujacych warunkow pogodowych
  • ~~~justa~~
    (2010-10-14 13:33)
    Kierowca busa miał chyba nie pokolei w głowiie,był za tych ludzi odpowiedzialny.współczuje wszystkim rodziną ofiar tej nie potrzebnej tragedi.
  • ~hary
    (2010-10-14 20:50)
    jacek klepiesz jak idiota i napewno nim jestes
  • ~zatroskany
    (2010-10-15 09:55)
    Panie Mieczysławie zgadzam się ,to Państwo jest w agonii.Życzliwcy wyciągają mu poduszkę z pod głowy.Przykro patrzeć na to upokorzenie.Sprawdzają się życzenia tych życzliwych żeby Polakom odebrać pracę i chleb.Dyskutujemy nad rozsądkiem desperatów,którzy wybierają : być albo niebyć.Brakuje instynktu samozachowaw- czego.Teraz już będzie lepiej,będą wzmożone kontrole.Do następnego razu.