• ~zgadnijjakiuspisze
    2015-08-02 16:53
    Cicho zawsze jest przed burzą.
    A ja nam wszystkim daje czas do 2016 roku potem statystyka się rozpadnie. Mamy już taki chaos i obłęd od nowości z góry, że nic dobrego to nie wróży. Niestety kasa za tym nie idzie; nie do wszystkich. Większość udaje że wszystko rozumie a tak naprawdę skupiają się na tym co znają i robili do tej pory. Reszta podrzucana jest co inteligentniejszym aby coś z tym zrobili, coś napisali -bo trzeba coś napisać, zrobić. Szerzy się paranoja, może kilka osób jeszcze walczy, próbuje się przeciwstawiać panującej nam głupocie. A Ci na górze mają ich w głębokim poważaniu najważniejsza jest robota. Nie kto ją zrobił i jak; czy ma to sens i ma czemuś służyć. Czy będziesz to Ty czy ktoś inny, co za różnica. Najchętniej zmniejszyliby nam wynagrodzenie o 1/3 bo za dużo ich kosztujemy. Lubię swoją pracę ale nienawidzę ludzi z którymi muszę pracować.
  • ~Maniek
    2015-07-30 09:12
    Zacznij of=d Łodzi !!!
  • ~ciekawski
    2015-07-23 21:46
    to może opowiesz nam zajączku jak to się stało, że skromny dyrektor departamentu pracy został głównym satyrykiem rolniczym kraju ;-)
  • ~zniechęcony
    2015-07-23 12:48
    Piszemy i piszemy i co z tego wynika -jest coraz gorzej .Etatowi ,wieloletni pracownicy US nie tylko wysyłani są w teren jako ankieterzy rolnictwa ale w ramach;OSZCZĘDNOŚCI;TYLKO DLA KOGO ? JAKO ANKIETERZY gospodarstw domowych-BAEL i innych powiązanych z tym badaniem ankiet .Jest to praca wybitnie ankieterska i nie każdy ma do niej predyspozycje,często bywa też niebezpieczna.Nie każdy pracownik statystyki a szczególnie starszy sobie z nią radzi . Podobno dobry ankieter musi mieć pewne cechy ale i zdrowie aby spisywać różne dane często bardzo szczegółowe w rodzinach niechętnych lub niebezpiecznych...
  • ~taki jeden
    2015-08-02 22:02
    koncepcje, zespoły, narady... we wszystkim główną role ma grać beton z ciemnogrodu zwanego GUS... gusiaki-departamenciaki chcą rządzić i lubią o sukcesach trąbić... wiedzy nie mają i na USy robotę zwalają a potem wieszczą sukcesy, szkoda, że podpiszą się chętnie pod nie swoimi... Heh
  • ~statystyk oceniony
    2015-08-02 21:59
    co tak cicho w statystyce, takie zarobki, premie oraz luz w pracy.moze oceny wysokie
  • ~dno
    2012-04-15 13:04
    ~Dó dołu2012-04-02 21:10

    "(...) a teraz...teraz PORTAL wszystko "połknie"...a wyniki takie są jakie są...i dla nas "dołów" to nie nowina - czekać tylko jak to wszystko pier... ha,ha,ha!"

    Przecież to już pier...kło, chodzi tylko o to żeby jak najmniej było tych co zdają sobie z tego sprawę
  • ~farmaceuta
    2012-04-15 20:11
    ciekawski undertaker :) odpuść sobie człowieku, do obecnego dyrektora departamentu rolnictwa nie ma nawet połowy zarzutów jak do ciebie, nie podnosi ludziom ciśnienia, nie cierpi na paranoje i manię wielkości.
  • ~MomUS
    2012-04-12 13:05
    ...to ty artorze?
  • ~smoluch z terenu
    2012-04-06 08:18
    Mistrzu ~Cisowski2012-04-05 18:56

    Nie wysilaj się z pouczeniami a popatrz co się dzieje ze statystyką rolnictwa. To przecież od początku do końca „firmuje” , bo nadzoruje JW. Czy On rzeczywiście nie wie co robi, czy nie widzi co inni pod jego nosem robią na jego konto. Na naszych oczach wszystko jest rozwalane. To nie statystyka, a iluzja statystyki
    Śledź co piszą inni, śledź co pisze teren, np.: ~Cha-Cha2012-04-04 „A czy pan główny badacz rolnictwa, niejaki Janusz Wu., też będzie biegał w gumiakach po opłotkach i spisywał zasiewy? Czy tylko steruje zza biurka tą wspaniałą akcją?”
    17:20 ~Sztygar Dąbrowski2012-04-04 17:13 ……..
    Osobiście nie dziwię się, że pojawiają się takie wypowiedzi jak ~marne szanse2012-04-05 06:58 , bo najwyższy czas zakończyć tę gehennę i destrukcję statystyki publicznej.
    Pozostaje KK, w święta minie 100 dni jak Nam prezesuje i co w tym czasie powstało Panie ~Cisowski2012-04-05 18:56, czy pomogłeś wiceprezesowi, Twojemu ex szefowi ? Umiałeś cokolwiek zaproponować z czego mógłby skorzystać. Jesteś po prosty żałosny.