• ~pali głupa
    (2011-07-16 20:47)
    polacy to ograniczniki debilny naród atusk jeszcze głupszy
  • ~:)))
    (2011-07-17 21:20)
    Grunwald - upokorzenie germańskiej pychy. Jawohl!
  • ~:)
    (2011-07-16 18:55)
    dwa nagie miecze powinien wreczac herr thuske
  • ~moim zdaniem
    (2011-07-16 18:56)
    od wczoraj ceny gazu znów w górę, panie Pawlak. Rządu to nie interesuje? Wczoraj na polach grunwaldzkich lansił się Tusk, dziś Pawlak.
  • ~bolo lolo
    (2011-07-16 20:27)
    ciagle ta sama spiewka ludzie ile tego grunwaldu pokazcie rzezie pogan krzyzacy jak mordo wali a boluś zdrów czy szykuje sie nado jp2 na barke
  • ~afrikanner
    (2011-07-16 21:16)
    Ten to sie lansuje. Zajmij sie bucu gospodarką, a nie lansem.
  • ~+++
    (2011-07-16 20:37)
    Zal mi Polakow- ciagle zyja przeszloscia.
  • ~bit
    (2011-07-16 22:05)
    Wczoraj w jednym z programów telewizyjnych oglądałem reportaż o dzisiejszym zakonie krzyżackim, gdzieś we Wiedniu. Młodzi zakonnicy, nowicjusze chyba, śpiewali radośnie jakąś wyciągniętą z archiwów krzyżackich piosenkę o polskich dziewczynach. Po uważnym wysłuchaniu owej frywolnej piosneczki nabrałem podejrzeń, że Danuśka Jurandówna wcale nie musiała być fikcyjną postacią literacką. Mój coroczny udział w tej grunwaldzkiej imprezie traktuję jako hołd oddany praojcom za to, że dziś swobodnie mogę mówić po polsku w kraju od Tatr aż po "siwe fale Bałtyku".
  • ~Histeryk
    (2011-07-16 23:26)
    Co mnie dziwi ze walczyli pod Grundwaldem to Niemiecka wioska ,( zielony las)
    znaczy sie ze ta bitwa odbyla sie w Niemczech,
    Polacy byli najezcami i na obcym terenie.
    Ale sam fakt ze Krzyzacy przegrali bitwe ale wyrali wojne.
    to zaden sukces dla Polan.
  • ~kul to bul
    (2011-07-17 07:51)
    polacy maja chorobę grunwaldzka katynska powstanie warszawskie i na okragło co roku to samo to jest gonienie własnego ogona w koło macieju nic do przodu tylko histeria historyczna KUL JAKIE DOCHODY pzynosi pasozyci od rozpowszechniania bajek polska zyje bajkami karmiona