• ~Z ciekawosci
    2011-09-01 15:13
    Czy 1 września 1939 byl juz Oswiecim ...zgodnie z tym fotografiami juz byl.
  • ~Genowefa patryjotka
    2011-09-01 15:16
    hej polacy na barykady a wlasciwie do ataku!!! Jarek zrobi porzadek z niemcami !!!
  • ~janek
    2011-09-01 15:08
    mordercy w mundurach byli po obu stronach , wojna to hanba ludzkosci cywilizowanej !!! niestety historia nas niczego nie nauczyla!!!
  • ~NIESTETY
    2011-09-01 15:03
    uzalac i cierpiec mozna!!! ale nie lepiej zapobiegac nowym wojnom; ile bylo juz takich i bedzie!!! NIESTETY
  • ~neutralny
    2011-09-01 15:00
    Kazda wojna jest straszna , te polskie albo tez z polskiego poparcia tez!!!
  • ~opos
    2011-09-01 15:17
    Ciekawe, że madia prawie milczą o rocznicy wybuchu wojny. Czyżby Tusk i jego PO nie chciało zaburzyć dobrego humoru pani Merkel? Niemcy coraz bardziej obwiniają Polaków za zbrodnie wojenne, widzą w nas odpowiedzialnych za II wojnę a nie ofiarę, a Polskie władze nic nie robią aby te kłamstwa i przeinaczanie historii prostować. Czyżby wnuczek miał jakieś sentymenty?
  • ~Genowefa patryjotka
    2011-09-01 15:19
    kochany patryjotyczny dzienniku ,,ucz nas nienawidziec !!! CO NAM POLAKOM JESZCZE ZOSTALO ; dala juz na was na msze!!!
  • ~Przemek
    2011-09-01 15:44
    tak Slowacja sprzyjala Hitlerowi , ale pamietajmy tez ze 2 lata wczesniej Polska do spolki z Hitlerem rozebrala Czechy ,nie jestesmy tacy swieci jak czasem nam sie wydaje.
  • ~stan
    2011-09-01 16:05
    No a teraz mamy ,,nord -stream"

    mowi wam to cos..taki inny korytarz na wschod..
  • ~nauczyciel
    2011-09-01 15:44
    Gdyby sanacyjna Polska nie napadla razem z Hitlerem na Czechoslowacje, aby zabrac Czechom Zaolzie, to III Rzesza mialaby za malo czolgow, aby moc pokonac wojsko polskie. Gdyby sanacyjna Polska dotrzymala slowa i otworzyla we Lwowie uniwersytet z jezykiem wykladowym ukrainskim oraz dobrze traktowala Ukraincow, to moglaby doprowadzic do powstania antysowieckiego na Ukrainie i napasc ZSSR na Polske bylaby niemozliwa. Kto sieje wiatr, ten zbiera burze, a Ju-87 mial urzadzenie, ktore wylo jak bardzo silny wiatr. Teraz POlska urzadza lowy na bialoruskich opozycjonistow - niektorzy nigdy niczego sie nie naucza. Nauczyciel dziekuje za Wasze szpalty.