• ~neutralny
    2011-09-01 15:00
    Kazda wojna jest straszna , te polskie albo tez z polskiego poparcia tez!!!
  • ~Genowefa patryjotka
    2011-09-01 15:16
    hej polacy na barykady a wlasciwie do ataku!!! Jarek zrobi porzadek z niemcami !!!
  • ~Genowefa patryjotka
    2011-09-02 15:19
    koniec wszystkim wojnom!!! WSZYSTKIE SA STRASZNE!!!
  • ~przemo
    2011-09-01 21:16
    wy fanatycy pisu jestescie chorzy , (mam na myśli fanatyków pełnych nienawiści a nie, rozsądnych wyborców pisu ),tak jak wasz prezio który porównał ataki na westerplate do ataków na jego brata, i jeszcze papieża w to mieszał, nawet rocznice wybuchu wojny musicie wykorzystać by dowalic Tuskowi, i wykorzystac politycznie, brak słów na głupote, choć przy tym temacie byście odpuścili, niedługo się okaże że ta wojna to wina PO i Tuska
  • ~semper fi
    2011-09-01 21:19
    Za Tuska i jego kliki bezmyslnych, sprzedajnych POkretasow, Polska stala sie najwiekszym POpychlem w Europie.
  • ~.........
    2011-09-01 22:12
    Jjanek z 15;08 --w mundurach byli po obu stronach, ale nie myl obrońców z napastnikami, którzy przyszli podpalic NASZ DOM POLSKĘ.
  • ~re:Jesienny
    2011-09-01 21:26
    O ile wiem, to Hitler wychowal sie w Austrii.
    O zbrodniach twych przyjaciol= Ruskich mozesz sie poinformowac
    w internecie, albo u tzw. Repatriantow, ktorych pelno na Ziemiach, tzw.
    Odzyskanych!
  • ~Jesienny
    2011-09-01 21:12
    TO NIEMCY WYCHODOWAŁY HITLERA TO NIEMCY NAPADŁY NA POLSKĘ,,, SOWIECI PRZY NIEMIECKIM BESTIALSTWIE TO PIKU7Ś
  • ~re: Bruno
    2011-09-01 22:24
    Szkoda bardzo, ze te Niemcy ( nie, nie faszystowskie- dzisiejsze Niemy)
    cie zywia utrzymuja! Bardzo szkoda! Pchaliscie sie na sile do tej z...ej EU!
    Slowianie do Renu nie doszli. Zyli na terenach nalezacych "kiedys" do NRD.
    Kiedys to byly tereny slaskie!)
    Do tej pory sa tam tablice dwujezykowe ( ktore na Slasku Opolskim czesto
    sa zdemolowane) .
  • ~feliks
    2011-09-01 22:43
    Ja tu widzę zwyczajnych bandytów - Niemców którzy napadli na Polskę a nie jak zwykł mówić na wszystkich uroczystościach wnuk żółnierza wermachu zwany też kondonem, że to byli jacyś faszyści.