• ~Miroslaw 157
    2012-03-13 22:37
    Szacunek p.Wojtku ,Kazda panska wypowiedz zasluguje na uznanie ,jestem zaskoczony wiadomoscia o Karnowskim ,bardzo go szanuje ,jako dziennikarza.
  • ~ja
    2012-03-13 22:38
    Tak trzymać panie Wojtku.
  • ~jacek
    2012-03-13 22:36
    do psychiatry z tym idiotą !!!
  • ~Robnad
    2012-03-13 22:36
    Wiesio13 bicz na PISmatołki

    bredzisz bez sensu,czyli jak zwykle.
  • ~taka prawda
    2012-03-13 22:35
    Jeżeli Cejrowski czyta ta Gazetę i przeczyta podobne komentarze to niech odpowie na te 1 pytanie, Co ON zrobiłby na miejscu Tuska w obecnym kształcie Polski w EU jako jednej części ogólnej polityki NWO (New World Order)?? Ja nie bronię Tuska ale nie da się wyjść z EU,być narodowcem,nacjonalistą ,Polakiem z krwi i kości...mieć złotówkę ale i wzrost gospodarczy. NIE DA SIĘ TEGO ZROBIĆ/cofnąć czas i Geopolitykę USA i EU !
  • ~Nomen omen
    2012-03-13 22:35
    @Panie W.Cejrowski
    gratuluję odwagi, tak rzadkiej w POlsce pana premiera Herr-Tuska i prezydenta-rez.Wpadka-Komurowskiego, sorry Komorowskiego, gdyż demokracja jest licha i jakaś taka nijaka i bałamutna, bo do sejmu wpuszczono tzw< Ruch Palikota >tj wszelkiego autoramentu nieprawych i kochających inaczej ludzików tego żadną miarą niegodnych, gdyż to w większości wg Pana trafnej nazwy "Padalcy" i niewierni neopoganie!
    Pozdrawiam
  • ~Robnad
    2012-03-13 22:41
    taka prawda2012-03-13 22:35

    "Ja nie bronię Tuska ",ciekawe.
    rzeczywiście pamięć w twoim przypadku jest ulotna,ale skoro ci "u sterów" nie pamiętają co mówili wczoraj?"
    reszta to POmieszanie pojęć,ale odrzucając bzdety,da się.
  • ~WIESŁAWA.
    2012-03-13 22:42
    Wiesio to ty.Wiesio ty wszytko ogarniasz.Wiesio lubię CIĘ .Wiesio TY puszczasz mokre bąki. Buziaczki,
  • ~nikita
    2012-03-13 22:49
    Wojciech jako jeden z ostatnich wali prosto w oczy.Tak trzymać.
  • ~GIZD
    2012-03-13 22:50
    PANIE CEJROWSKI MNIE PANA WYPOWIEDZI NIE OBURZAJĄ -PODTRZYMUJĄ NA DUCHU ŻE TACY LUDZIE JAK PAN MÓWIĄ NORMALNYM JĘZYKIEM.POZDRAWIAM