• ~żaba
    2012-03-13 21:51
    DUPEK
  • ~zenus
    2012-03-13 23:38
    Szanowny Panie Wojciechu,miliony Polakow /prawdziwych/ mysli tak jak Pan ,ja rowniez wyssałem z mlekiem matki nienawisc do komuchow,zdrajcow,złodzieji i agentow wszelkiej masci...POZDRAWIAM Z CALEGO POLSKIEGO SERCA
  • ~moim zdaniem
    2012-03-14 06:14
    prawda BOLI - PADALCE? boli, co? Cejrowski wywalił prosto z mostu, co myśli o padalcowej elycie...

    No to dowcip:
    Tusk szukał w Warszawie miejsca odpowiedniego na pomnik dla siebie. Siadł na cokole Chopina ale tam mało ludzi, nikt nie przechodził, nikt nie podziwiał.Poszedł więc na Nowy Świat, gdzie ruch, mnóstwo ludzi i zaproponował Kopernikowi żeby ustąpił mu miejsca, ale Kopernik tylko wzruszył ramionami i ani myślał ustąpić takiej personie. Poszedł więc Tusk dalej, zobaczył króla Zygmunta i dalejże spychać go z kolumny!...ale Zygmunt tylko się uśmiechnął i mówi, Donaldzie zobacz jak tu niewygodnie muszę się krzyżem podpierać, co ludzie powiedzą jak cię z krzyżem zobaczą? Idź do Mickiewicza, tam ludzi dużo i zawsze świeże kwiaty leżą. Mickiewicz o dziwo nie protestował tylko z uśmiechem miejsca ustąpił. Siedzi Tusk na pomniku, czeka... i coraz dziwniej się czuje, bo kto przechodzi to się śmiechem zanosi i palcem pokazuje. Zły złazi z pomnika, patrzy a na pomniku napis TWÓRCY DZIADÓW - NARÓD.
  • ~007
    2012-03-14 06:48
    Jak pan Cejrowski jest w podrozy i walnie sobie konika i nie ma gdzie sie wyspowiadac to zyje w grzech i jak nie daj Boze nagle umrze to niedostnie sie do Nieba !!
  • ~Belina
    2012-03-13 23:55
    Pozdrawiam, a na psy, a raczej kundle nie zwracać uwagi, bo tom jak na pustyni ...
  • ~Obserwator sieci
    2012-03-13 23:14
    @Panie W.Cejrowski
    popatrz na ten sprawdzian na tym "forze" poparcia dla opinii pańskiej o naszych władzach i ich kameraden z nie/rządu i partyjki obywatelską platformą zwaną, a taką jak obywatelską ongiś była MO z ZOMO!
    Jak widać POpaprańców brak, tylko jeden zaprzaniec wielki, niejaki Wiesio13-onanistą zwany POniewiera się jeszcze i bałamutnie psioczy na Pana, a gross internautów gratuluje odwagi i trafności opinii. To cieszy, że zakalce takie mizerne i małopisate. Tak trzymać
    Pozdrawiam serdecznie
  • ~konus
    2012-03-14 06:23
    On przywiózł od indian zioło które bierze razem z prezeSSem niezle powalony koleś ma ten sam syndrom co kaczor
  • ~olo
    2012-03-14 07:21
    i taka jest prawda peofile ...
  • ~MARECKI
    2012-03-14 07:30
    Cejrowski ma racje i prawde pisze.
  • ~RODAK
    2012-03-14 05:30
    TO CO POWIEDZIAL - PAN WOJCIECH CEJROWSKI TO TYLKO MALUTKI KAWALEK PRAWDY; TAM POTRZEBNA OGROMNA LOKOMOTYWA - ABY PRAWDE WYCIAGNAC NA WIERZCH; TO CO SIE DZIEJE W OKOLO ;; PO - RZADU I TZ; WLADZY -- WOLA O POMSTE DO NIEBA; PRZEKRETY, AFERY, NADUZYCIA/ OKRADANIE PANSTWA I NARODU-- PL-- RZADZA - LUDZIE NIE ODPOWIEDZIALNI; Cale dziesieciolecia i wysilki mil osob zostaly zniweczone przez RZADY TUSKA I PO- TO HANBA I WSTYD MIEC TAKICH- PACHOLKOW NA STOLCACH RZADOWYCH ; A koryto i kasa smakuje i zal PO- rzucic? GLUPCY I ZDRAJCY