• ~Robnad
    2012-03-13 22:36
    Wiesio13 bicz na PISmatołki

    bredzisz bez sensu,czyli jak zwykle.
  • ~jacek
    2012-03-13 22:36
    do psychiatry z tym idiotą !!!
  • ~Nomen omen
    2012-03-13 22:35
    @Panie W.Cejrowski
    gratuluję odwagi, tak rzadkiej w POlsce pana premiera Herr-Tuska i prezydenta-rez.Wpadka-Komurowskiego, sorry Komorowskiego, gdyż demokracja jest licha i jakaś taka nijaka i bałamutna, bo do sejmu wpuszczono tzw< Ruch Palikota >tj wszelkiego autoramentu nieprawych i kochających inaczej ludzików tego żadną miarą niegodnych, gdyż to w większości wg Pana trafnej nazwy "Padalcy" i niewierni neopoganie!
    Pozdrawiam
  • ~taka prawda
    2012-03-13 22:35
    Jeżeli Cejrowski czyta ta Gazetę i przeczyta podobne komentarze to niech odpowie na te 1 pytanie, Co ON zrobiłby na miejscu Tuska w obecnym kształcie Polski w EU jako jednej części ogólnej polityki NWO (New World Order)?? Ja nie bronię Tuska ale nie da się wyjść z EU,być narodowcem,nacjonalistą ,Polakiem z krwi i kości...mieć złotówkę ale i wzrost gospodarczy. NIE DA SIĘ TEGO ZROBIĆ/cofnąć czas i Geopolitykę USA i EU !
  • ~Robnad
    2012-03-13 22:34
    ~kanapka z kotem przed castingiem2012-03-13 21:44

    miało zdaje się być"wysublimowaną " złośliwością,wyszło to ,co kotu z pod ogona wylatuje..
    normalka u POkemonów.zero intelektu.
  • ~alik
    2012-03-13 22:35
    Cejrowski to brakujące ogniwo Darwina między padalcami a płazami.
  • ~Miroslaw 157
    2012-03-13 22:37
    Szacunek p.Wojtku ,Kazda panska wypowiedz zasluguje na uznanie ,jestem zaskoczony wiadomoscia o Karnowskim ,bardzo go szanuje ,jako dziennikarza.
  • ~ja
    2012-03-13 22:38
    Tak trzymać panie Wojtku.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2012-03-13 22:44
    Cejrowski kolaboruje z TVN? co na to prawicowi
    patridioci?
    Kasa z TVN mu nie przeszkadza, a jeszcze niedawno plul i obrzucal blotem TVN...obluda...swietoszkowata...

    Pomijajac poglady i ideologie Cejrowskiego, jest chamowaty i arogancki, co go kompromituje zwlaszcza jako obronce katolicyzmu (bo z chrzescijanstwem to nie ma nic wspólnego). ...!
    ---
  • ~Robnad
    2012-03-13 22:47
    Miroslaw 157

    apropo Twojego wczorajszego zarzutu dotyczącego "nobilitowania" christa ,czy jak mu tam.
    dla mnie to jest szczególny przypadek obłąkańca.takich bredni chyba nikt więcej tu nie wypisuje.taki Konrad Wallenrod do POkemońskiej POtęgi.
    Pozdr.