• ~partyjny moher
    2012-04-12 19:47
    Pan Prezes ma już 63 lata. To bardzo zła informacja dla Polski !!!
  • ~kontakton
    2012-04-12 20:10
    Jak widzi ten cały syf ...to mu się nie dziwię...
  • ~@raf44
    2012-04-12 20:21
    szkoda kozy bo tego polactwa to nawet g..no nie rusza
  • ~ipn
    2012-04-12 20:02
    jak Jarka nie cieszy życie to może jeszcze Dziwak ma miejsce na Wawelu tylko niech da mu czas trzy dni !
  • ~Wzruszona Cecylia
    2012-04-12 19:25
    Jadwiga Kaczyńska: Jarka już nie cieszy życie.
    I bardzo dobrze.
  • ~emeryt 2009
    2012-04-12 19:25
    jak go życie nie cieszy to zawsze ma wyjście awaryjne, mając na względzie że jest tchórzem i dalej paranoicznie będzie chciał ukraść księżyc NIC się nie zmieni
  • ~TW Kalina
    2012-04-12 20:27
    List otwarty do Jarosława Kaczyńskiego


    Szanowny Panie „Prezesie”!

    W związku z wyrażonym przez pana partie, Prawo i Sprawiedliwość zamiarem przenie-sienia lustracji do Instytutu Pamięci Narodowej oraz tym samym chęcią zlikwidowania Urzędu Rzecznika Publicznego, zwracam się do Pana z prośbą o umieszczenie w Internecie zaświadczeń wydanych wszystkim posłom, senatorom oraz liderom pana ugrupowania o nadaniu statusu pokrzywdzonego przez Instytut Pamięci Narodowej.

    W szczególności w Internecie winna się znaleźć całość dokumentów uzyskanych z IPN w tym zaświadczenie potwierdzające status pokrzywdzonego takich osób:

    Senator Massalski, były rektor Akademii Świętokrzyskiej
    Jadwiga Kaczyńska – matka pana prezesa.

    W obydwu przypadkach takie samo nazwisko występuje na Liście Wildszteina. Umieszczając zaświadczenia choć by tylko osób potwierdzi Pan brak niecnych zamiarów oraz wykluczy jakiekolwiek megatywne skojarzenia.

    Podnoszę, że od prawie roku senator PiS, Adam Massalski zapewniał opinie publiczną wojewodztwa świętokrzyskiego, że wystąpi o nadanie mu statusu pokrzydzonego przez organy bezpieczenstwa państwa. Do obecnej chwili tego nie uczynił.

    Link do Listy Wildszteina - Jadwiga Kaczyńskia

    Link do Listy Wildszteina – Adam Massalski

    Nadto, proszę odpowiedzieć na następujące pytanie: Czy jest Panu wiadomym, że w Urzędzie Rzecznika Interesu Publicznego znajduje się jeszcze około 5 tys oświadczeń lustracyjnych, w tym przede wszystkim - sędziów, prokuratorów oraz adwokatów, które nie zostały nigdy objęte postępowaniem sprawdzającym?

    Nasuwa się podejrzenie, że likwidując na obecnym etapie działalność tego urzędu, doprowadzi Pan do zaniechania lustracji tych osób. Czy powodem braku chęci do zlustrowania ww. środowisk jest fakt dziwnego unikania przez Pana i partyjnych kolegów odpowiedzialności karnej oraz wątpliwości w stosunku do Pana matki, która jak powszechnie wiadomo, pracowała w Instytucie Badań Literackich?

    O Instytucie jest powszechnie wiadomo, że pozostała on w dużym zainteresowaniu pani pułkownik B. z UB.

    W Internecie winna sie bezwarunkowo znależć całość dokumentacji znajdącej sie w IPN, dotycząca pana oraz Pana brata - prezydenta RP. Jest prawdopodobnym, że może się w tej dokumentacji znajdować np. informacja o tym, w jaki sposób Pana rozdzina podpisała umowę na znany panu film.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2012-04-12 20:35
    Smutny bo zabil tyle osob a i tak plan sie nie udal...
    Czego wam brakuje pisdusie...pakowania milionow w paszcze rydzyka ?
    i tanczenia jak on wam zagra ??? PIS pakowal ...panstwowe
    miliony w ...ojca Rydzyka: szambo czy perfumeria?
    To kolejny wniosek fundacji Lux Veritatis o dotacje na sfinansowanie odwiertow . Pierwszy - na 12 mln zl - rada nadzorcza Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej przyjela w lutym...za PIS
    Wniosek o kolejne 15 mln zl dla fundacji o. Rydzyka po raz pierwszy rada NFOSiGW rozpatrywala w zeszly poniedzialek. Poza porzadkiem obrad. - Dokumentacja byla ewidentnie przygotowana w pospiechu.

    15 mln zl dofinansowania na poszukiwanie zloz geotermalnych moze przyznac dzis fundacji o. Rydzyka rada nadzorcza Funduszu Ochrony Srodowiska. - Chodzi o ...klepniecie... dotacji, nim przyjdzie nowa wladza - twierdzi nasz informator.

    tego chcecie krzykacze z PIS ???
  • ~galeria podupadłych pisdzielców
    2012-04-12 21:25
    @galeria Podupadłych-:)
    nigdy pis nie będzie u władzy
    między innymi dzięki takim jak...ty...
    wydaje wam się ,że pozjadaliście wszystkie rozumy /patrz brudzinski /
    a jesteście bandą prostych chamów...
  • ~Amoranga
    2012-04-12 21:51
    Ty wez Jadzka buzke zamknij , bo jeszcze Jarka wkopiesz i wtedy swiat sie dowie , ze on to peda. , (no , ze ten , ze lubial chlopcow i koty tez) juz od zawsze byl !