• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2012-04-12 20:35
    Smutny bo zabil tyle osob a i tak plan sie nie udal...
    Czego wam brakuje pisdusie...pakowania milionow w paszcze rydzyka ?
    i tanczenia jak on wam zagra ??? PIS pakowal ...panstwowe
    miliony w ...ojca Rydzyka: szambo czy perfumeria?
    To kolejny wniosek fundacji Lux Veritatis o dotacje na sfinansowanie odwiertow . Pierwszy - na 12 mln zl - rada nadzorcza Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej przyjela w lutym...za PIS
    Wniosek o kolejne 15 mln zl dla fundacji o. Rydzyka po raz pierwszy rada NFOSiGW rozpatrywala w zeszly poniedzialek. Poza porzadkiem obrad. - Dokumentacja byla ewidentnie przygotowana w pospiechu.

    15 mln zl dofinansowania na poszukiwanie zloz geotermalnych moze przyznac dzis fundacji o. Rydzyka rada nadzorcza Funduszu Ochrony Srodowiska. - Chodzi o ...klepniecie... dotacji, nim przyjdzie nowa wladza - twierdzi nasz informator.

    tego chcecie krzykacze z PIS ???
  • ~emeryt 2009
    2012-04-12 19:25
    jak go życie nie cieszy to zawsze ma wyjście awaryjne, mając na względzie że jest tchórzem i dalej paranoicznie będzie chciał ukraść księżyc NIC się nie zmieni
  • ~góral
    2012-04-12 19:19
    Wylot do Smoleńska nie był wizytą oficjalną do Rosji.Uczestników zaproszono na:PIELGRZYMKA MARI I LECHA KACZYŃSKICH Z OKAZJI 70 ROCZNICY ZBRODNI W KATYNIU.
  • ~partyjny moher
    2012-04-12 19:47
    Pan Prezes ma już 63 lata. To bardzo zła informacja dla Polski !!!
  • ~ipn
    2012-04-12 20:02
    jak Jarka nie cieszy życie to może jeszcze Dziwak ma miejsce na Wawelu tylko niech da mu czas trzy dni !
  • ~Wzruszona Cecylia
    2012-04-12 19:25
    Jadwiga Kaczyńska: Jarka już nie cieszy życie.
    I bardzo dobrze.
  • ~@galeria POdupadlych ....
    2012-04-12 18:53
    POmiocie, OBSZCZYMURKU - a kto sie interesyje na co ty masz 'ochote'???

    ZJEZDZAJ Z FORUM - LIZAC POmatolskie dooooopy!
  • ~Góral
    2012-04-12 22:57
    To widać i zamiast pętać sie po Krakowskim i mieszać w głowach ciemnocie niech zajmie się kotem, szachami, spacerami po Żoliborzu, zakupami w Biedronce. Ziobro załatwi mu emeryturę przyspieszona i wszyscy będa sie radować.
  • ~Amoranga
    2012-04-12 21:51
    Ty wez Jadzka buzke zamknij , bo jeszcze Jarka wkopiesz i wtedy swiat sie dowie , ze on to peda. , (no , ze ten , ze lubial chlopcow i koty tez) juz od zawsze byl !
  • ~galeria podupadłych pisdzielców
    2012-04-12 21:25
    @galeria Podupadłych-:)
    nigdy pis nie będzie u władzy
    między innymi dzięki takim jak...ty...
    wydaje wam się ,że pozjadaliście wszystkie rozumy /patrz brudzinski /
    a jesteście bandą prostych chamów...