• ~emeryt 2009
    (2012-04-12 19:25)
    jak go życie nie cieszy to zawsze ma wyjście awaryjne, mając na względzie że jest tchórzem i dalej paranoicznie będzie chciał ukraść księżyc NIC się nie zmieni
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-04-12 20:35)
    Smutny bo zabil tyle osob a i tak plan sie nie udal...
    Czego wam brakuje pisdusie...pakowania milionow w paszcze rydzyka ?
    i tanczenia jak on wam zagra ??? PIS pakowal ...panstwowe
    miliony w ...ojca Rydzyka: szambo czy perfumeria?
    To kolejny wniosek fundacji Lux Veritatis o dotacje na sfinansowanie odwiertow . Pierwszy - na 12 mln zl - rada nadzorcza Narodowego Funduszu Ochrony Srodowiska i Gospodarki Wodnej przyjela w lutym...za PIS
    Wniosek o kolejne 15 mln zl dla fundacji o. Rydzyka po raz pierwszy rada NFOSiGW rozpatrywala w zeszly poniedzialek. Poza porzadkiem obrad. - Dokumentacja byla ewidentnie przygotowana w pospiechu.

    15 mln zl dofinansowania na poszukiwanie zloz geotermalnych moze przyznac dzis fundacji o. Rydzyka rada nadzorcza Funduszu Ochrony Srodowiska. - Chodzi o ...klepniecie... dotacji, nim przyjdzie nowa wladza - twierdzi nasz informator.

    tego chcecie krzykacze z PIS ???
  • ~Bolek
    (2012-04-13 09:09)
    Czy na liście Wildstaina Jadwiga Kaczyńska TW Kalina IPN-BU 00945/548 to walcząca w Powstaniu Warszawskim będąc całą wojne w Starachowicach matka braci ?
  • ~nieprawdziwy polak
    (2012-04-12 23:58)
    Kurdupel sie nie raduje i nie usmiecha bo mu wstyd pokazywac te brazowe przegnile zabki a boi sie dentysty.
  • ~moralność kc pis
    (2012-04-13 10:08)
    Pani Jadwigo mówiąc o roku 1948 to o jakim kalendarzu pani myślała ? Mówi pani Rajmunda poznała na zabawie karnaławej .Karnawał trwa na przełomie miesięcy styczeń - luty po 6 miesiącach się oświadczył było to w najlepszym czasie sierpień a gdzie przygotowania do ślubu i poczęcie synów jeżeli się urodziłi po roku ??? początkiem czerwca 1949 r.to jak to było urodziłi się jako wcześniaki i do chwili obecenj widać ,że bez rozwiniętego organu zwanym rozumem? Widać dobitnie ,że wnuczka Marta z babci czerpie wzorce w swych małżeństwach ?
  • ~usc
    (2012-04-13 09:54)
    Jadwiga to ty ukochanej Marylce kazała zmienić date urodzenia z 1942 na 1950 ?
  • ~"obserwator"
    (2012-04-13 06:53)
    jako dobra i kochajaca matka powinna jak najszybciej przekonac synalka,zeby wreszcie dal sie zamknac w psychiatryku na leczenie i uwolnil Polske od zmory pis-dzielcow...bo te jego majaki psychopaty juz dawno staly sie nudne,ale i grozne-on gotow nawet wywolac nowe powstanie warszawskie ,albo isc na kijow...
  • ~emeryt
    (2012-04-13 13:38)
    Powinna Pani się wstydzić za syna i zamknąć go w domu aby nie przynosił wstydu narodowi polskiemu na arenie świata!!
  • ~góral
    (2012-04-12 19:19)
    Wylot do Smoleńska nie był wizytą oficjalną do Rosji.Uczestników zaproszono na:PIELGRZYMKA MARI I LECHA KACZYŃSKICH Z OKAZJI 70 ROCZNICY ZBRODNI W KATYNIU.
  • ~AK
    (2012-04-13 09:36)
    Pani Jadziu syn Jarek mówił ,że wszyscy w PRL jeżdzący na zachód to TW pani i pni mąz też jeżdzili dodatkowo Rajmund wskazany przes okupanta po wojnie polski projektował ambasade USA w Warszawie i uczył kacyków na 2 letnich kursach niędzy innymi Moczara i dlatego przy pomocy wujka kanalii stalinowskie Wilhelma Świątkowskiego uniknął odpowiedzialności za AK ? Pani też jeżdziła do Anglii po ubranka dla synów czy za pobory czy za prace na drugim etacie bo jest pani na liście Wildsteina a Warszawa chuczy od plotek ,że imie służb to ,,Kalina " czt to prawda bo syn nie broni pani dobrego imienia ?