• ~ooooo
    2012-08-21 11:59
    Wspaniała kobieta, szlachetny człowiek, niezwykle skromna , mądra, znała kilka języków obcych , nie lubiła wykorzystywać pozycji społecznej swojego męża i też nigdy tego nie robiła
  • ~mizgaj
    2012-08-21 12:08
    Chociaż raz dziennik błysnął.
    Dobrze ,że wspominacie tę wspaniałą kobietę.
    Mądra,dobrze wykształcona i taktowna.
    Tylko Ona zasługuje na miano Pierwszej Damy !
  • ~Abdank
    2012-08-21 20:12
    do~rysiek.
    Sam jesteś prostakiem i chamem. Maria Kaczyńska była osobą świetnie wykształconą, znała perfect pięć języków obcych. Komoruska nie zna żadnego.
  • ~tania
    2012-08-21 22:42
    Pani Maria byla Pierwsza Dama nie zastapiona wyksztalcona mila madra umiala zawsze i w kazdej sytuacji z klasa zaistniec znala piec jezykow ciepla umiala byc PIERWSZA DAMA ZONA I MATKA NIGDY juz NIE bedziemy mieli takiej Normalnej i NATURALNEJ PIERWSZEJ DAMY ZAL ze rzad NIE DOCENIL SZAMBO nigdy nie doceni
  • ~Hala
    2012-08-23 12:37
    Głupoty wypisują osoby z kompleksami. Człowiek , który ma poczucie własnej wartości, nie szkaluje innych. Pani Prezydentowa to Osoba o niezwykłych walorach intelektualnych , osobistych i etycznych. TYlko media pomijały Ją żeby nie wiedziano o tym . Podchwytywały tylko wpadki, jakie każdy człowiek może popełnić. A kto wiedział że Pani M. Kaczyńska przetłumaczyła z francuskiego Kodeks Morski? Ile osób wiedziało o tym? Ukrywano! To samo czynionop z Panem Prezydentem i teraz z Jego Bratem. ..Hala
  • ~a_lina
    2012-08-24 20:15
    Nie byłam fanką PiS-u ale szanowałam bardzo Parę Prezydencką, za Ich wspanialą miłość, skromność, a Panią Marię za to, że była naprawdę Pierwszą Damą bez "wypinania się" jak nie przymierzając pani K. Ich bezpretensjonalny sposób bycia pokazywał, że szanują ludzi niezależnie od ich statusu. Bardzo żałuję, że zginęli ale myślę, że tam po drugiej stronie życia swoim życzliwym uśmiechem obdarzają naszych bliskich, którzy już odeszli od nas.
  • ~WREDNE PLUJKI, BO FAŁSZYWE BYŁY I SĄ
    2012-08-21 12:08
    A CI, CO KIEDYŚ KLEILI SIĘ DO PANI MARII , BY MÓC SIĘ POKAZAĆ W JEJ ŚWIETLE, DZISIAJ JAK SIĘ ZACHOWUJĄ???
  • ~rtek
    2012-08-21 12:01
    To była prawdziwa Pierwsza Dama !!!

    tzn - na jednokomórkowca nie ma możliwości rozwoju. Jesteś super chamem !!!
  • ~pio
    2012-08-21 11:58
    tzn- ty swoim zachowaniem pokazujesz najgorsze cechy zwierzęcia.
    Należysz do grona bezmózgowców,którzy powinni spędzać swój żywot
    w szambie.
  • ~Bo......
    2012-09-01 17:50
    o zmarlayh sie zle nie mowi ...
    byla normalnym nie wyrozniajacym sie z tlumu czlowiekiem / bez wartosci zewnetrznych ani reprezentacyjnych -jak kazda " Kowalska "/ , jak kazdy z nas tylko ,ze ona zginela z rak samobojcy meza i z rak glodnego na wladze i chorego , zaborczego zamachowca szwagra .