• ~a POdłe złodzieje się śmieją
    (2012-10-08 18:45)
    PO pięciu latach PO w dziadów nas przerobiła na zielonej wyspie !
    Tylko Biedronki, szmateksy i chińskie badziewie dla biedoty
    POwstały dla większości Polaków !
    Ludzie obudźcie się bo niedługo jak przed wojną na krechę do żyda pójdziecie !
  • ~Dama Pik
    (2012-10-08 18:10)
    r~@www. halinka = konrad wallenrod2012-10-08 17:58
    Do czego sluzy ci komputer RUSKA MENDO??
    ---
    widzę,że @ na dyżurze---
  • ~ny dude
    (2012-10-08 20:06)
    polikwidowac sklepy z obcym kapitalem a komputery i rowery niech zaczna sprzedawac katabasy w parafiach to wtedy i pan ksiadz zarobi i klient bedzie zadowolony
  • ~gerry5
    (2012-10-08 19:45)
    i po co ta chciwość i głupota
    nie dość ,że Biedronka to syf , nie dośc że zagraniczi właściciele, to jescze kupują co im do życia niepotrzebne bo promocja

    opamiętajcie się ludzie
  • ~Olo
    (2012-10-08 19:29)
    Sądząc po beretach i zachowaniu, to wiadomo jakiej opcji byli to zwolennicy.
    Widać, że są zaprawieni w tłocznych marszach "o wyzwolenie".
    Niestety od głupoty nikt nie wyzwala.
  • ~straniera
    (2012-10-08 19:24)
    cyekawe że Poslka jak długa i szeroka słynąca z kolejek tu nie potrafiła się ładnie Q...a ustawić!!! żeby się ładnie pokazać
  • ~autor
    (2012-10-08 19:22)
    a Portugalczycy mają ubaw!!! nie piszcie że jest to pospolite ruszenie jak nie wiecie co to historycznie znaczy!!!
  • ~antyFETOR
    (2012-10-08 19:17)
    @pikowaja dama - odezwala sie DAMA sPOd latarni!

    Do garow, lub ...POd latarnie z toba niePOdmyta MENDO! A w Biedronce juz wystalas swoje???

    Wiec teraz ...dyzur ostry??? Ile ci 'kondzio wallenrod' obiecal???

    Tragedia STAREJ ROPUCHY od 'red bula' i 'baj baja'!
  • ~@oko jara, motek, pikowa 'dama' - buhahaha
    (2012-10-08 19:19)
    Wy juz PO 'zakupach'??

    I co - udane??? TAKIE CYRKI TO TYLKO W POmatolskiej POlsce, gdzie POmatoly traktowane sa na rowni z BYDLEM, bo sie od NIEGO NIE ROZNIA!
  • ~Oko Jara
    (2012-10-08 19:12)
    Widać, że Polska się obudziła i pędzi do Biedronki po okazyjne ochłapy.

    Boże chroń Polskę przed pis-dzielstwem!!!