• ~Nt.
    (2012-10-17 11:45)
    Narodowy zostal tak zaplanowany z przyszloscia dla RYZEGO zeby napuscic tam wody i rybki chodowac.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-10-17 14:12)
    Kocham aiwaj curusie i synusie UB-eków i POdpieram A.C.T.A, POdatki i pedauy, oszczendzam tylko w AMBER-GOLD u rodziny rudych BONKUF

    Jezdem Wybiórcom PeLO, Chyrzego Rója i Pana Polikota Herbu czerwony szwinski RYJ i MIENTKI, PENISEK z GUMY i SIEM SPRZECIFSTAWIAM fszystkim ...

    Imformancje ZACZERPYWAJU s Gazjety Wybiórczej i TVN i SYF-i-Lisa...

    WIERZEM W PaNA TW BOLKA W. -- JAK W STALINA !!!

    I w CHYZEGO RÒJA – jak w Lenina... Podpaski nie wpycham jusz w buziem tylko miendzy nogi..

    I yntielektualnego bula chrapiego - pRezydenta cherbu ERROR

    TYLKO PANY –tw. BONI , CHYRZY RÒJ, tw.NIESIOLOSKI, Juziu Bonk, Kopara, Utcziwe Sendziowie, DORSZ-Pitera, SAWICKA, misiak, RYCHO, ZBYCHO , MIRO, tw.Stokrotka, PENISKOT , A RUFNIESZ zacpany SENATOR PIESEWICZ w MINISPÓDNICHKJE S FERAJNOM ÓRATUJOM POLSKEM!!!
  • ~FRANEK
    (2012-10-17 12:55)
    KOLEJNĄ KOMPROMITACJĄ JEST ZAMKNIĘCIE DACHU A DZIŚ ŚWIECI SŁONKO
  • ~Robnad
    (2012-10-17 13:00)
    ~do zwolenikow PISu2012-10-17 12:42
    "Mam do was pytanie,co zostalo wybudowane za rzadow PIS?"

    lubię takie teksty,świadczą o POrażającej inteligencji.

    to PO miała niebotyczne pieniądze załatwione przez PIS.
    skoro już je miała ,to znaczy ,że wolno jej było przepierniczyć ?
    to są rządy ciemniaków dla ciemniaków ,karmionych PR.
  • ~re- do zwolenników PISu
    (2012-10-17 13:03)
    Tak byle jak i tak drogo budować , to lepiej wcale nie budować, bo szkoda tak ogromnych pieniędzy na budowle, w które dalej trzeba pompować i pompować kasę, Wiecznie z nimi coś nie tak .
  • ~Janusz
    (2012-10-17 13:05)
    DLA MNIE SPRAWA JEST PROSTA. Jak wynika z ujawnionej instrukcji zamykania dachu, konstrukcja nie powinna być nigdy zbudowana w strefie klimatycznej Polski. Warunki w instrukcji wymagane do zamykania/otwierania dachu spełnione są tylko dla niewielu dni w Polsce, tj w czasie gdy nie pada deszcz, śnieg, nie ma niskiej temperatury i nie wieje wiatr. Przypuszczam, że to ograniczenie byłoby także trudne do spełnienia w kazdej innej strefie klimatycznej. Pytanie tylko jaki BARAN zaproponował taki dach w projekcie i jaki BARAN taki dach odebrał i zapłacił publicznymi pieniędzmi. Oni powinni być pociągnięci do odpowiedzialności. W praktyce jednak okazałoby się, że coś takiego po prostu musiał zaakceptować, bo był to sztandarowy projekt PO i samego Donalda Tuska.
  • ~pol
    (2012-10-17 13:09)
    Tzw 3rp(nie zasługuje na duże litery) kontynuuje ,a nawet wzbogaca na tym kilometrze kwadratowym inwestycje budowniczych PRL. Stadion 10 lecia PRL,Stadion pożal się Boże Narodowy,Tunel wzdłuż Wisly,tunel podkop w poprzek Wisły zalewane przez wodę niewiadomego pochodzenia, naukawo nazwaną ciekami!!!(wdłg komunikatów ratusza HGW).I trochę dalej po sąsiedzku zapadanie się Świętokrzyskiej za sprawą nieszczęsnego Metra. W ten km2 będzie jeszcze wsiąkało niemało pieniędzy z wątpliwymi rezultatami. Pewnie w całej UE nie ma tak chłonnego km2 ,jak ten tuskowalcowy.
  • ~PISior.
    (2012-10-17 13:26)
    Oddac stadion Rydzykowi.
  • ~naiwny
    (2012-10-17 14:37)
    Jaka kompromitacja to przecież POmatolska norma ZŁOTO W GOOWNO ZAMIENIAĆ !!!.
  • ~jan
    (2012-10-17 12:47)
    To nie jest stadion ,to jest narodowo warszawska sadzawka Tuska.