• ~mietek
    (2012-10-22 09:06)
    piloci w mgle nie powinni lądować ot proste jak drut
  • ~Spieprzaj dziadu, czyli nie każdy ma prawo
    (2012-10-22 10:30)
    Może ktoś nielegalnie przemycił jakąś część swego ciała na Wawel? Należy to sprawdzić.
  • ~bobo
    (2012-10-22 09:58)
    Dom wariatów.Co za różnica czyja padlina leży w dziurze?
  • ~maria
    (2012-10-22 10:02)
    wiesiu --zarabia ---TAk Czym wiecej Parszwilu Tym wiecej pieniedzy ---Coz zarny charakter ---Nauke pobiera u czerwonego z rogami i tam sobie zaskarbia nagrode ---Nie przejmujcie sie tym zatracencem
  • ~Sybirak
    (2012-10-22 10:03)
    Państwo polskie w wydaniu jego władz najwyższych absolutnie nie zdało egzaminu zarówno przed wylotem polskiej delegacji do Smoleńska jak i po katastrofie. Władze najwyższe RP robią nam obciach na cały świat. Nieudolność. Indolencja. Niedołęstwo. Safandulstwo. Słabowitość. Mazgajstwo. Nieumiejetność, itp, itd. Polska takich żałosnych władz jeszcze nie miała.
  • ~zdegus
    (2012-10-22 10:04)
    jaki mjest stan umysłów i poziom kultury elektoratu PO i niektórych z SLD i Palikociarni ? odpowiedz znajdziecie na niniejszym forum...
  • ~DAV
    (2012-10-22 10:25)
    Wiesio13 bicz na PISmatołki2012-10-22 09:51

    A ty jeszcze nie siedzisz ???
  • ~internauta
    (2012-10-22 10:13)
    Konrad Mackiewicz opisuje identyfikację ciała śp. Marii Kaczyńskiej: W polskiej ambasadzie powiedziano, żebym nie zostawiał jej ani na chwilę. Nie chcieli, by doszło do chichotu historii, jak ze zwłokami Witkacego. Przysłano je z Rosji, a sekcja w Polsce wykazała, że w trumnie leżało ciało kobiety. Pan pilnuje zwłok do końca – mówili mi. Więcej na
    http://wpolityce.pl/wydarzenia/37324-konrad-mackiewicz-opisuje-identyfikacje-ciala-siostry-w-mojej-obecnosci-trumna-zostala-przez-polska-ekipe-zalutowana
  • ~Piotr
    (2012-10-22 10:20)
    zabawa trwa
  • ~Zen Damian
    (2012-10-22 10:22)
    ...podobno prawa reka Gosiewskiego lezy zamieniona w trumnie P.Kaczynskiego !!!, skandal ze tego niedopatrzon !!!, Tylko Jarslaw uratuje nasz kraj !