• ~Mark
    2012-10-22 10:40
    Polski Narod na oczach Swiata wyglada jak niedorozwiniete dziecko !
    Po dwoch latach Polacy sie Obudzili !
    Polska to smieszny Kraj i smieszni ludzie !
    na Zachodzie smieja sie z Polski i Polakow ! ! ! !
  • ~DAV
    2012-10-22 10:23
    ~bobo2012-10-22 09:58

    Dom wariatów.Co za różnica czyja padlina leży w dziurze?

    Ja chcialbym w tej dziurze niebawem zobaczyc twoja padline !!!
  • ~Zen Damian
    2012-10-22 10:22
    ...podobno prawa reka Gosiewskiego lezy zamieniona w trumnie P.Kaczynskiego !!!, skandal ze tego niedopatrzon !!!, Tylko Jarslaw uratuje nasz kraj !
  • ~"Goryle we mgle".
    2012-10-22 10:27
    We mgle, pod osłoną nocy... Ekshumacje dwóch ofiar smoleńskich


    Kiedyś był taki film "Goryle we mgle".
  • ~Opamiętajcie się,aby nie było za póżno
    2012-10-22 10:30
    Ci co tu piszą przeciw ekshumacji,nie mają ani krzty godności w sobie.Wymyślając ploty na rodziny pomordowanych.
  • ~Spieprzaj dziadu, czyli nie każdy ma prawo
    2012-10-22 10:30
    Może ktoś nielegalnie przemycił jakąś część swego ciała na Wawel? Należy to sprawdzić.
  • ~Wittorio
    2012-10-22 10:29
    @ wyborca Palikota...jeśli inni wyborcy Palikota reprezentuja taki poziom z ortografii jak ty, to jasnym jest dlaczego ma takich posłów jak Biedroń,który jest ciemny jak tabaka w rogu.Wchodząc do sejmu nie miał o tej instytucji bladego pojęcia,a obecnie jego wypowiedzi są infantylne.Takich w tym klubie jest wielu,a póżniej narzekania na sejm,że słabo pracuje,że toczy wojnę polsko-polską.
  • ~Piotr
    2012-10-22 10:20
    zabawa trwa
  • ~internauta
    2012-10-22 10:13
    Konrad Mackiewicz opisuje identyfikację ciała śp. Marii Kaczyńskiej: W polskiej ambasadzie powiedziano, żebym nie zostawiał jej ani na chwilę. Nie chcieli, by doszło do chichotu historii, jak ze zwłokami Witkacego. Przysłano je z Rosji, a sekcja w Polsce wykazała, że w trumnie leżało ciało kobiety. Pan pilnuje zwłok do końca – mówili mi. Więcej na
    http://wpolityce.pl/wydarzenia/37324-konrad-mackiewicz-opisuje-identyfikacje-ciala-siostry-w-mojej-obecnosci-trumna-zostala-przez-polska-ekipe-zalutowana
  • ~bobo
    2012-10-22 09:58
    Dom wariatów.Co za różnica czyja padlina leży w dziurze?