• ~kreator
  (2012-11-21 17:16)
  Gustowny tupecik..
 • ~maxs 63
  (2012-11-21 19:25)
  jestem rodowią polką a to co robi wymiar sprawiedliwości to o pomstę do nieba woła, ****************************** w lutym a miała wolnosć i życie do dnia dzisiejszego!!! Puknijcie się w głowę... sąd , prokuratura i inni bo to śmiechu warte, jest winna i dlaczego nie gnije w anclu, ***** mać ja na nią podatki płacę a ta sucz się rozbiera...jak długo sobie będziecie jaja robili. Ja już nie chcę na to podatków płacić, mam ochotę ****** tym systemem i być niepraworządną polką jak na to patrzę. Wiwlkie ***** w państwie polskim!!! i tyle!!!
 • ~ewa
  (2012-11-22 09:38)
  Ci napakowani chłopcy ostatnio coraz częściej zakrywają twarze, chyba wstydzą się że są policjantami.
 • ~andrzej
  (2012-11-21 22:14)
  mordercy w rządzi psl i PO
  Polacy zbrojcie się

  UWAGA!Koalicja rządząca [PO-PSL] przegłosowała 9 listopada 2012 r. w ustawę dopuszczającą obrót żywnością [czyt. trucizną] GMO w Polsce. Mimo tego, iż zdecydowana większość społeczeństwa
  uważa tą żywność za szkodliwą dla zdrowia. Mało tego ustawa nie narzuca obowiązku znakowania żywności GMO. Nie będziemy wiedzieć, czy kupowana żywność jest GMO, czy też nie!
  Wiele krajów Unii Europejskiej (m.in. Francja, Austria, Węgry, Włochy, Luksemburg, Grecja, Niemcy, Bułgaria) oraz Szwajcaria zabroniło, na podstawie odpowiedniego uzasadnienia,
  upraw roślin genetycznie zmodyfikowanych. Jedno jest pewne, raz dopuszczona uprawa żywności GMO w Polsce, będzie nieodwracalna ze względu na skażenia transgeniczne pomiędzy roślinami GMO,
  a ekologicznymi. Nie da rady zakazać pszczołom zapylania między sąsiadującymi polami GMO i EKO, w efekcie rolnicy uprawiający żywność EKO, stracą certyfikaty i będą zmuszeni do upraw GMO.
  Co ciekawe ustawa jakże ważna dla wszystkich Polaków przeszła w sejmie, praktycznie bez specjalnego rozgłosu w mediach. Jeżeli zależy Ci na tym co jesz Ty i Twoje dzieci - udostępnij tą informację dalej.
  Badacze z Uniwersytetu w Caen (Francja) piszą na łamach "Food and Chemical Toxicology", że wraz z pożywieniem podawali gryzoniom kukurydzę typu NK603 odporną na glifosat,
  substancję aktywną herbicydu Roundup firmy Monsanto. Zwierzęta przez całe życie otrzymywały również wodę zawierającą środek chwastobójczy Roundup w ilościach, jakie zostały dopuszczone do użycia w USA.
  Główny autor badań dr Gilles-Eric Seralini twierdzi, że 50 proc. samców i 70 proc. samic szczurów na takiej diecie żyło krócej niż zwykle
  (w grupie kontrolnej, karmionej standardowo, żyło krócej odpowiednio 30 i 20 proc. tych gryzoni). Badacz dodaje, że szczury na diecie GMO chorowały na raka oraz miały poważne uszkodzenia wątroby i nerek.

  Jak PO/PSL zalegalizowało handlowanie GMO w Polsce - Cz.01
  https://www.youtube.com/watch?v=7-k0ojSON1M
  Zbrodniarze w Sejmie zatwierdzają kolejną ludobójczą ustawę. GMO to
  http://www.youtube.com/watch?v=zP7K9-HlDpY
 • ~karo
  (2012-11-22 07:54)
  dlaczego nie zostaje ukarana jak inni zrobiliście z niej gwiazdę filmową
  wstyd
 • ~gwto
  (2012-11-22 06:20)
  Chcą ją tak zaszczuć żeby popełniła samobójstwo, bo do końca nie wytropili kto jej pomagał a napewno pomagał o czym świadczą fakty.
 • ~kk
  (2012-11-21 21:50)
  A gdzie ukrywa się { Józek Bąk } i reszta ferajny!!!
 • ~polak wie na co glosuje
  (2012-11-21 21:27)
  I znow teatrzyk na leminga w telewizji dzis mowili ze oni ja mieli caly czas po obserwacja
 • ~ironia
  (2012-11-21 21:20)
  Cwana !!! ONA WIE MEDIALNI MOGĄ WIĘCEJ.

  Robi się na celebritke i autorytet moralny ,bo ci w POLSCE SA BEZKARNI. MĄDRA BABKA. BRAWO.
 • ~dziadek
  (2012-11-21 20:04)
  'Cwana KOBITKA - warta zamknięciu na 3 miechy
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.