• ~PZPR
    (2012-11-21 20:17)
    A GDZIE MÓJ KOM???
  • ~gosc dziennika
    (2012-11-22 07:41)
    Bajka: Koncern M dostal od premiera T nowy rynek zbytu i nowe zrodlo dochodu. I nie ma to nic wspolnego z PO, PIS czy SLD. Chociaz z ich niektorymi dzialaczami prawdopodobnie jak najbardziej ma. A dziala to tak:
    Otoz gospodarz A (np. naiwny pablo 55) kupil z duzym upustem nasiona GMO pszenicy i zasial. Jego sasiad, gospodarz B (np. biologiczny) tez kupil nasiona tyle ze zdrowe i drozej. I tez zasial.
    Zbierali i siali tak ze trzy lata. Az tu nagle przychodzi do gospodzrzy A i B (oraz do ich sasiadow C, D, E i tak dalej) rachunek zaplacenia za wykorzystanie patentu koncernu M. Okazuje sie ze juz cale zboze w okolicy (w kraju) jest GMO.
    Gospodarz B, przeciwnik GMO, i przeciwny placeniu za niechciane zlo, idzie do sadu i przegrywa. Bowiem cala pszenica w okolicy nosi znaczniki GMO, jego tez. Znaczniki te sa dodawane do GMO glownie w celu dowodowym i sa niemozliwe do wykrycia przez zwyklego rolnika, nawet takiego po uniwersytecie.
    Teraz gospodarze A,B,C D, i inni w okolicy (kraju) musza placic koncernowi M. A jak ? Oczywiscie nie bezposrednio, bo ustawa jest rzadowa a nie gospodarska. A wiec przez podatki. I tak, gospodarze od A do Z oraz konsumenci od 1 do ok 38,000,000 (ostatnia liczba ciagle spada) zasilaja kase koncernu M i konta niektorych dzialaczy.
    Moral: Jedzac rano GMO bulki, wiedz ze winne temu pszczolki.
  • ~słowianin
    (2012-11-22 21:14)
    To jest luksusowy basen?Ha, ha, ha, to właściciel połowy naszej gminy ma lepszy!
    A właścicielem tej połowy jest nasz były wójt. Nie należał do PZPR. Był wtedy za młody. "Dorobił" się za III Najjaśniejszej RP... W ostatnich wyborach optował za PO
  • ~Gość
    (2012-11-24 14:01)
    Tak wyglądała infrastruktura Afryki, po odejściu Anglików i Francuzów.
  • ~gosc
    (2012-11-22 12:35)
    tyle lat po komunie i jest jeszcze tyle do sprzedania , a po rzadzie tuska nie bedzie nic oprocz wynedznialych ludzi
  • ~rozliczyć komuchy
    (2012-11-22 11:47)
    jak to komunizm/socjalizm: jest plebs i są PANOWIE. dla plebsu bieda i propaganda, dla PANÓW luxusy i dobra ze znienawidzonego Zachodu.
  • ~owenxso
    (2012-11-22 10:02)
    Panowie dziennikarze! Apeluję do Waszego poczucia elementarnej przyzwoitości i rzetelności. To nie tak trudno sprawdzić kto i w którym roku był ostatnim gościem "Kormorana" i kto "nie domył przed laty wykipiałych sosów". A wówczas okaże się, że "mieszanina pleśni, kurzu i stęchlizny" nie jest wcale "zapachem komuny", lecz tych, którzy ją "obalali". Ale to pewnie dla Was za trudne.
  • ~Josef
    (2012-11-22 08:53)
    Tam trzeba zamknąć Balcerowicza,Bolka,Sltzmana,Bermana i jeszcze innych przefarbowańców,no i tajnych współpracowniów.
  • ~patryk
    (2012-11-22 04:55)
    zdrajcy i bandyci którzy zagłosowali za ustawą dopuszczającą GMO przez Monsanto na rynek polski i bez oznaczeń


    PO
    www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=klubdecglos&IdGlosowania=38506&KodKlubu=PO&Decyzja=Za
    PSL

    www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=klubdecglos&IdGlosowania=38506&KodKlubu=PSL&Decyzja=Za
    niezalezny
    www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=klubdecglos&IdGlosowania=38506&KodKlubu=niez.&Decyzja

    przekaż dalej
  • ~wibrator