• ~@luk coś tam walnij się debilu mocno
    (2012-11-26 17:09)
    W ŁEB !!!
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2012-11-26 20:47)
    RZYGAM SMOLENSKIEM I MAM W DOOOPie PIS I KACZYNSKIEGO=BOLKA
  • ~słowianin
    (2012-11-26 22:13)
    Czytam wasze wypowiedzi, pełne obraźliwych słów i nienawiści. Nie nazwę was tak jak na to zasługujecie, i jak byście zrozumieli. Bo wy chyba innych słów nie znacie... Nie jestem katolikiem, a wy ten Kościół obrzucacie największym błotem. Ale zapamiętajcie sobie - z kapłanami jeszcze nigdy nikt nie wygrał. Ani Stalin, ani Kim ir Sen... I wy nie wygracie. Nawet mając na czele tego niezbyt mądrego prezesa Palikota...
  • ~mały CZESIO
    (2012-11-26 21:52)
    Mam nadzieję , że Ruscy jak najszybciej oddadzą ten wrak, ale pod warunkiem
    ... wpakowania go w całości do budynku kościoła Św Anny.
  • ~alumn
    (2012-11-26 21:38)
    Nycz nie jest taki głupi na jakiego wygląda - on jest dużo głupszy;
    on ma twardszy łeb jak pancerna brzoza, o głupi jak koza.
  • ~Gość
    (2012-11-26 21:35)
    Skąd ta brzoza stała sie symbolem czy tak nakazła MAK Nyczowi - bo jeszcze nie ma pewności kto i kiedy jązlamał i jaki był udział jej w katastrofie. Nycz przynośi tylko hańbę jako ksiadz popełnia wielki grzech kłamstwo - i to przekazuje naiwnym wiernym On za miskę soczewicy od PO robi z siebie idiotę.
  • ~aVoX
    (2012-11-26 21:33)
    Nycz to rzeczywiście pół-debil? Jeszcze nie dotarło do tego gamonia, że pancerna brzoza to blaga dla przymulonych lemingów?
  • ~Szmul Praski
    (2012-11-26 21:24)
    Zibi-BARDZIEJ zjelopial!!! Kaczynski z Walesa JUZ mu sie POpieprzyl!Za duzo wpisow-widac KREDYT splaca!!!
  • ~GAL
    (2012-11-26 21:05)
    ,,,Oko Jara ,, to palikotowski sodomiarz jełop ,mianuję cię na wybitnego jełopa tej strony
  • ~być bydlakiem to być polską szmatą
    (2012-11-26 20:37)
    wymachującą szabelką bandyty faszystowskiego bolszewika katolskiego.