• ~BURDEL MAMA
  (2012-12-09 09:17)
  LACHOCIĄG
 • ~niestety
  (2012-12-08 22:52)
  Przeżyć nie mogą antypolskie świnie,że Tomkowi do pięt nie sięgają.Teraz dopiero widać co było za PIS-u,a co się dzieje obecnie. Prawda boli .
 • ~Magda z Woli
  (2012-12-08 23:23)
  Podobno w najblizszych wyborach do Parlamentu Europejskiego z listy PiS-u ma kandydowac agent Tomek. Moze nalezaloby to zdjecie nagiego torsu Tomka juz teraz przeslac do Brukseli, aby wiedzieli tam gory, co ich czeka!!!
 • ~taka prawda
  (2012-12-08 23:13)
  POrąbana szczuko nie okradli byście nas gdyby Kaczmarek i Kamiński pracowali do chwili obecnej.Złodziejskich parabanków przez które straciliśmy dorobek całego życia by nie było.Taka jest prawda.
 • ~beret
  (2012-12-08 23:11)
  ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2012-12-08 22:52

  "Agent" Tomcio ,
  Żałosne, taki z niego agent jak z Kaczyńskiego mężczyzna.. ..))))

  Szkoda, że ten "agent" nie moze ci - bohaterze - przefastrygowac facjaty. Może dostrzegłbyś wówczas i to, że Tomek agentem jednak był, a Kaczorowi też pomiędzy zwisem majta się takie coś, co prawi ludzie nazywaja jajami..
 • ~fan Palkota
  (2012-12-08 23:09)
  powiedzmy szczerze widzimy burdel cba - kobietopodobny agent bez owklosnienia na klatce piersiowej, tomusia w falbankach, majteczkach, zapluta pijacka morda prostaka,ktoremu panstwo za nasze pieniadze powierzylo role janosika.

  Nasze struktury tejnej policji odpowiadaja wzorcom sowieckim -wezna dziada i nieuka, wsioka i awans spoleczny na agenta na dzikim zachodzie. Lazi taki dziad w kobiecej fryzurze, wyperfumowany addidasem i bawi sie damksigo boksera.

  A my jeszcze na to dziadostwo placimy - jestesmy chyba najbardziej przestepczym narodem na swiecie - mamy 10 tajnych policji - tego nie ma nawet na bialorusi. Rzadzacy sie boje reorganizowac to uzbojone po zeby fanatyczne bractwo z 4rp ?? Licze tylko na Palikota.
 • ~ja
  (2012-12-08 23:06)
  Ruch Autonomii Śląska jest wydawcą miesięcznika "Jaskółka Śląska" (nr ISSN 1232-8383), poświęconego regionalnej problematyce. Gazeta wydawana jest w formacie A3, w nakładzie od 3000 egzemplarzy i dystrybuowana w kilkudziesięciu punktach na terenie całego Górnego Śląska.
 • ~Janusz Nienormalny
  (2012-12-09 10:09)
  Szczuce mężczyźni się nie podobają, więc nie dziwię się jej wypowiedzi.
 • ~PUCHATEK
  (2012-12-08 22:46)
  Feministki to już od dawna zgrana karta,„ — Kto chce jeszcze te szmaty, kto chce zniewolonych samców?" (1993). Wynikły z tego dzikie awantury wśród feministek oraz kłótnie między nimi a neokontrfeministkami. Mordobicia facetów to pestka przy buziobiciach dam; Daniel Craig (obecny James Bond), który za młodu pracował jako spelunkowy barman, wspomina dziś: „ — Było dużo bójek, co wieczór. Najbrutalniej tłukły się kobiety, krew sikała". Kiedy jeszcze byłem reakcyjny, napisałem antyfeministyczą powieść „ Statek ", która w 1994 roku zdominowała wszystkie listy bestsellerów ( TVP 2 ogłosiła ją „książką roku" ), i która zyskała przesadne miano „najbardziej antykobiecej prozy świata", chociaż wcale nie była antykobieca, tylko właśnie antyfeministyczna, a to zasadnicza różnica, jaką zresztą Czytelniczki wychwyciły bez trudu ( po żadnej mojej książce nie dostałem tylu listów miłosnych co po tej). Pewien bohater „ Statku " mówi do kumpla : „ — łatwiej wyjąć kobietę z burdelu, niż burdel z kobiety" — takie właśnie frazy doprowadzały do furii grono feministycznych „ recenzentek " ( błogosławiłem je za darmową reklamę), lecz zdroworozsądkowe niewiasty reagowały mniej bojowo. Pani Mira, szefowa antykwariatu przy ulicy Freta, utyskiwała na autora „ Statku " do przyjaciółki: „ — Zobacz co on z wszystkich nas robi w tej swojej książce! Dziwki!". Przyjaciółka odpowiedziała spokojnie: „ — A nie jesteśmy?...". Gdy w lutym tego roku wybuchła powszechna ( wszystkie media) dyskusja o filmie Małgorzaty Szumowskiej „ Sponsorinig " — znowu padało to brzydkie słowo; m.in. czołowa feministka, Kazimiera Szczuka, stwierdziła publicznie, że do niej „nie przemawia podział na kobiety uczciwe i dziwki", co Rafał Ziemkiewicz od razu sk
 • ~Tomek
  (2012-12-08 23:23)
  Odnosze wrazenie ze Tomek musial ja porzadnie wybzdykac i puscik kantem. Dlatego teraz z zalu wszyskim opowiada, ze nic sie nie stalo a Tomek to mial "malrgo " fiuta
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.