• ~wiesio13 na picz chory
    2012-12-08 21:23
    zwieracze mi szwankuja!
  • ~henryk8
    2012-12-08 21:27
    Pani Kazia powinna zasiadac w Sejmie,lub w Senacie.
  • ~natamjachu, kazia POprostytucku spier....
    2012-12-08 21:27
    kazia, zobaczysz zarty sie skoncza!
    wracaj na synaj i nie dym tutaj!
  • ~Pytajnik
    2012-12-08 21:22
    Przyznaj sie Szczuka ze chcialabys sie Tomkowi podlozyc, a on cie po prostu olewa...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2012-12-08 21:21
    Kaczyzm to nie doktryna - to choroba. ...
    Czy jaro-hak...dokonczy dziela wielkiego brata
    i zniszczy stokrotke i malpe w czrwonym...???
    Stokrotko , stokrotko ja cie zniszcze..., .powiedzial wielki Polak co zamieszkal na Wawelu...
    dziad co spieprza z Zomo czyli 75% narodu.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2012-12-08 21:18
    Placz i kwik dzisiaj na forum. Co sie im porobilo?...wyja pisuary...W dodatku nerwy im puszczaja..i zwieracze i dyspesja zaatakowala .

    Odspawywanie od korytka jest czynnoscia bolesna..
    ..dla nierogacizny...z PISsss
    Nie tak dawno jeszcze... inaczej piali ..he he he
    bye bye pisuary...to se ne vrati to wam juz Wiesio nie raz powiedzial he he he
    Przewodnik oprowadza wycieczke po krypcie Wawelskiej:
    -Tu lezy Sobieski, rozbil Turków pod Wiedniem.
    -Tu lezy Poniatowski, rozbil Austriaków pod Raszynem.
    -Tu lezy Pilsudski, rozbil bolszewików pod Warszawa.
    -Tu lezy Kaczynski, rozbil samolot pod Smolenskiem.
  • ~Kowal
    2012-12-08 21:19
    Agent Tomek ma coś z rycerza-zakuty łeb.żeruje na naiwnych,których nie brakuje w PIS-ie.
  • ~Rotmistrz Pilecki
    2012-12-08 21:20
    Ostatnio byłem w agencji i z taką Szczuką(ksywa Sztuka),urprawialiśmy sex oralny a la Levinsky ... ale obciąga!!!,te UUUstaa
  • ~biedroniowa kazia
    2012-12-08 21:29
    kazia to krolowa minety!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2012-12-08 21:29
    PIS to choroba umyslowa...!
    Panie Niesiolowski ,pelen szacunek dla Pana za trafnosc za blyskawicznosc ,za odwage ,Ma Pan slusznosc ,
    przed Palacem Prezydenckim nie mozna postawic zadnego gadzetu PISdzielcom ,bo zaczna mieszkac na Krakowskim .
    Przykladem jest krzyz
    ,ktory po przeniesieniu na wlasciwe miejsce ,wogole nie interesuje PISdzielcow.