• ~BURDEL MAMA
    2012-12-09 09:17
    LACHOCIĄG
  • ~niestety
    2012-12-08 22:52
    Przeżyć nie mogą antypolskie świnie,że Tomkowi do pięt nie sięgają.Teraz dopiero widać co było za PIS-u,a co się dzieje obecnie. Prawda boli .
  • ~Magda z Woli
    2012-12-08 23:23
    Podobno w najblizszych wyborach do Parlamentu Europejskiego z listy PiS-u ma kandydowac agent Tomek. Moze nalezaloby to zdjecie nagiego torsu Tomka juz teraz przeslac do Brukseli, aby wiedzieli tam gory, co ich czeka!!!
  • ~taka prawda
    2012-12-08 23:13
    POrąbana szczuko nie okradli byście nas gdyby Kaczmarek i Kamiński pracowali do chwili obecnej.Złodziejskich parabanków przez które straciliśmy dorobek całego życia by nie było.Taka jest prawda.
  • ~beret
    2012-12-08 23:11
    ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2012-12-08 22:52

    "Agent" Tomcio ,
    Żałosne, taki z niego agent jak z Kaczyńskiego mężczyzna.. ..))))

    Szkoda, że ten "agent" nie moze ci - bohaterze - przefastrygowac facjaty. Może dostrzegłbyś wówczas i to, że Tomek agentem jednak był, a Kaczorowi też pomiędzy zwisem majta się takie coś, co prawi ludzie nazywaja jajami..
  • ~fan Palkota
    2012-12-08 23:09
    powiedzmy szczerze widzimy burdel cba - kobietopodobny agent bez owklosnienia na klatce piersiowej, tomusia w falbankach, majteczkach, zapluta pijacka morda prostaka,ktoremu panstwo za nasze pieniadze powierzylo role janosika.

    Nasze struktury tejnej policji odpowiadaja wzorcom sowieckim -wezna dziada i nieuka, wsioka i awans spoleczny na agenta na dzikim zachodzie. Lazi taki dziad w kobiecej fryzurze, wyperfumowany addidasem i bawi sie damksigo boksera.

    A my jeszcze na to dziadostwo placimy - jestesmy chyba najbardziej przestepczym narodem na swiecie - mamy 10 tajnych policji - tego nie ma nawet na bialorusi. Rzadzacy sie boje reorganizowac to uzbojone po zeby fanatyczne bractwo z 4rp ?? Licze tylko na Palikota.
  • ~ja
    2012-12-08 23:06
    Ruch Autonomii Śląska jest wydawcą miesięcznika "Jaskółka Śląska" (nr ISSN 1232-8383), poświęconego regionalnej problematyce. Gazeta wydawana jest w formacie A3, w nakładzie od 3000 egzemplarzy i dystrybuowana w kilkudziesięciu punktach na terenie całego Górnego Śląska.
  • ~Janusz Nienormalny
    2012-12-09 10:09
    Szczuce mężczyźni się nie podobają, więc nie dziwię się jej wypowiedzi.
  • ~PUCHATEK
    2012-12-08 22:46
    Feministki to już od dawna zgrana karta,„ — Kto chce jeszcze te szmaty, kto chce zniewolonych samców?" (1993). Wynikły z tego dzikie awantury wśród feministek oraz kłótnie między nimi a neokontrfeministkami. Mordobicia facetów to pestka przy buziobiciach dam; Daniel Craig (obecny James Bond), który za młodu pracował jako spelunkowy barman, wspomina dziś: „ — Było dużo bójek, co wieczór. Najbrutalniej tłukły się kobiety, krew sikała". Kiedy jeszcze byłem reakcyjny, napisałem antyfeministyczą powieść „ Statek ", która w 1994 roku zdominowała wszystkie listy bestsellerów ( TVP 2 ogłosiła ją „książką roku" ), i która zyskała przesadne miano „najbardziej antykobiecej prozy świata", chociaż wcale nie była antykobieca, tylko właśnie antyfeministyczna, a to zasadnicza różnica, jaką zresztą Czytelniczki wychwyciły bez trudu ( po żadnej mojej książce nie dostałem tylu listów miłosnych co po tej). Pewien bohater „ Statku " mówi do kumpla : „ — łatwiej wyjąć kobietę z burdelu, niż burdel z kobiety" — takie właśnie frazy doprowadzały do furii grono feministycznych „ recenzentek " ( błogosławiłem je za darmową reklamę), lecz zdroworozsądkowe niewiasty reagowały mniej bojowo. Pani Mira, szefowa antykwariatu przy ulicy Freta, utyskiwała na autora „ Statku " do przyjaciółki: „ — Zobacz co on z wszystkich nas robi w tej swojej książce! Dziwki!". Przyjaciółka odpowiedziała spokojnie: „ — A nie jesteśmy?...". Gdy w lutym tego roku wybuchła powszechna ( wszystkie media) dyskusja o filmie Małgorzaty Szumowskiej „ Sponsorinig " — znowu padało to brzydkie słowo; m.in. czołowa feministka, Kazimiera Szczuka, stwierdziła publicznie, że do niej „nie przemawia podział na kobiety uczciwe i dziwki", co Rafał Ziemkiewicz od razu sk
  • ~Tomek