• ~soso
    (2013-02-28 20:11)
    A Bufetowa milcyz w sprawie tunelu i stacji Powiđle.
  • ~Tofik
    (2013-02-28 20:33)
    Ciekawi mnie tylko kiedy przejdą pod Wisłą, jak na razie to mamy zalany tunel i osuwiska i nic nie wskazuje na tą możliwość.
  • ~wwwwwww
    (2013-02-28 21:49)
    Chwalą się, że nieudolnie udaje im się budować to co w Europie jest od stu lat
  • ~franek
    (2013-02-28 22:30)
    Soso - jesteś największym tutaj idiotą ! Jak można obrażać inwektywami najlepszego-od czasów Stefana Starzyńskiego - Prezydenta W-wy?!! Bo ci opcja polityczna nie pasuje ?- bo jest kobietą? że jest prof.prawa finasowego?!!
    A co zrobili PiS-owcy- L.Kaczyński , czy komisarz K.Marcikiewicz? Przez 3 lata nie umieli zorganizować nawet przetargu na Most Północny ! A obecna Prezydent w ciagu 6 lat zakończyła nieudolnie realizowaną bud.I linii Metra (4 ostatnie stacje),zaraz rozpoczęła budowę II linii Metra i wiele innych inwestycji!
    Narzekać, to każdy głupi potrafi- weź się do roboty jeden z drugim malkontencie!
    Przez takich jak wy-to Polska nie może dobrze się rozwijać!
  • ~klemensczeski
    (2013-02-28 23:54)
    do soso
    bo jest zapracowana
  • ~jazu
    (2013-03-01 06:30)
    duzo miejsca na wode z wisly jest...
  • ~Tak budują.
    (2013-03-01 07:26)
    A CO JEST ENERGETYKĄ ATOMOWĄ JESZCZE NIE WIADOMO GDZIE BĘDĄ BUDOWAĆ RODZINA PO I PSL JUŻ MAJĄ WSZYSTKIE STOŁKI W SWOICH ŁAPACH I CZERPIĄ MILIONOWE ZYSKI ZANIM ZACZNĄ KOPAĆ FUNDAMENTY OKAŻE SIĘ ŻE NA BUDOWĘ NIEMA JUŻ PIENIĘDZY DOKŁADNIE TAK BYŁO Z AUTOSTRADAMI JESZCZE NIE BYŁO WIADOMO GDZIE BĘDĄ BUDOWANE A PREZESI BRALI JUŻ PIENIĄDZE OD 1990 ROKU I ZA TO NIEMA SIĘ KOMU ZABRAĆ JEDNYM SŁOWEM NIC SIĘ NIE ZMIENIA (ZŁODZIEJ ZŁODZIEJA ZŁODZIEJEM POGANIA)PSY SZCZEKAJĄ A ZŁODZIEJSKA KARAWANA NIE ZAGROŻONA JEDZIE DO PRZODU A OGŁUPIONY NARÓD NIC NIE POTRAFI Z TYM ZROBIĆ,
  • ~Eco
    (2013-03-01 10:47)
    Jakie na jesieni przyszłego roku ??? Wszędzie jest napisane, że termin ukończenia budowy to październik 2013 !
  • ~Mela
    (2013-04-03 10:40)
    @franek
    Daj se spokój, ten soso to zwykły kibol i narkoman podobnie jak Tofik i wwwwwww.
  • ~KONRAD
    (2013-04-05 09:39)
    KOWARY DWOREZC GLOWNY KODLK KOMNIET OBRONY NIECZYNNY DYREKTOR KONRAD PKP WYSLUI MINSRTEWO INFRASTRUKTURY PKP KOIEIOWY KRYTYKA REMOTY NIE POLCA TOROW PKP KOIEIOWY