• ~cd
    2013-03-25 12:28
    NIE ULEGA ŻADNEJ WĄTPLIWOŚCI- OWSIAKŻYJE ZE SKŁADEK ZBIERANYCH NA INNE CELE W TYM LECZENIE DZIECI. NAŻADNEJ ZBIÓRCE NIE MA OGŁOSZENIA ŻE ZBIERA SIE RÓWNIEŻ ŚRODKI NA ROKOWISKA. POPIERAM WPROST - NALEŻY RZETELNIE ROZLICZAĆ WSZYSTKIE FUNDACJE BOOBECNIE SA TO DUŻE SZWINDLOWISKA.
  • ~river
    2013-03-25 12:26
    o owsiaku pisza ludzie,ktorym niewiele udalo sie zrobic w zyciu,diabli ich biora,ze sami nie wpadli na pomysl wielkiego kontaktu z wielka forsa,z pewnoscia musi miec i prawidlowo jakas zaplate za 20-letni trud ale gdzie sa pieniadze tam jest zawisc.ile pomyj wylal kosciol na niego,z zawisci,ze nie do niego plyna pieniadze,badzcie obiektywni.wesolych swiat
  • ~Bruno
    2013-03-25 12:25
    Jest i nieruchomość? No, no ...
  • ~wieloszczet
    2013-03-25 12:25
    Żył w naszym pięknym Kraju taki facet, co umył przy kamerach sr...szalet pospolity. Nazywał się Kotański. Czy po Nim ktoś zrobił tyle dla narkomanów??? Od lat na poprawę stanowisk pracy lekarzy pracuje Owsiak. Czy jest ktoś, kto z nim konkuruje ??? Można. Dla mnie to wielu czeka na potknięcie Owsiaka, aby zrobić z tego interes życia. Plus sława przyłapanie celebryty. A jaką kasę można będzie wygospodarować... Osobiście nie ufam nikomu, kto przed karierą nie umyje publicznie szaletu -np - na dworcu w Wołowie.
  • ~Krol
    2013-03-25 12:31
    łoł, wygląda na to że Owsiak to całkiem majętny gość
  • ~saak
    2013-03-25 12:38
    Kościołowej armii nie w smak,że Owsiak poprzez swoją działalność pomaga ludziom i pokazuje jak to robić bezinteresownie.Czują zawiść bo pieniążki trafiają na konta WOŚP, a nie do ich kieszeni.A jeżeli pytamy o podatki,to zapytajmy również Kościół.Zapewne niedługo ktoś krzyknie,że ojciec owsiaka był milicjantem!No i cóż w tym złego!Dawniej była milicja,dziś mama policję i to wszystko.Każdy gdzieś musiał pracować.
  • ~kola
    2013-03-25 12:46
    A kto wam ***** każe dawać Owsiakowi??
    Krzyczą najbardziej ci którzy nic mu nie dają!!!
  • ~pobożny
    2013-03-25 12:43
    Wzięli się za Owsiaka żeby odwrócić uwagę od Flaszki Głódzia!!
  • ~jalo
    2013-03-25 12:41
    A Szadowo Młyn to czyj?. OWSIAKA!
  • ~wiesio głąb o IQ13
    2013-03-25 12:24
    kradnę dla dzieci,bo to słuszne i naukowe,a te parę milionów co mi zostaje
    to ledwo starcza na paliwo do Land Rovera .BIDA aż piszczy