• ~kozik
    2013-03-25 16:11
    W żadnym roku nie było wyliczenia ile kosztuje organizacja tej całej imprezy. Nawet jeżeli telewizja daje czas antenowy za darmo, to czy nie płaci swoim pracownikom technicznym i konferansjerom za pracę w tym czasie? Zużytą energia elektryczna jest za darmo? Te sceny w rożnych miastach są budowane w czynie społecznym? Ciekawe jaki byłby zysk ze zbiórki po odliczaniu wszystkich kosztów. gdy piekarz rozdawał za darmo chleb , fiskus doprowadził go podatkiem do plajty. Owsik jest chyba zwolniony z wszelkich podatków. Dla mnie ta cała WOŚP to jeden wielki pic na wodę i fotomontaż - złoty melon dla wybranych.
  • ~andy
    2013-03-25 18:05
    Owsiak to tyPOwy oszust promowany przez POstKOMUNE i żyjący i spijający apanaże dla siebie POd przykrywką "czynienia dobra"...tylko dla kogo ...i na czyj koszt ...???
  • ~Bonza
    2013-03-25 18:26
    Nic nie daję złodziejom!!!
  • ~NIJAKI
    2013-03-25 20:51
    Złoty melonik ,złoty melonik,na szczęście dla każdej Lidii.
  • ~AGORA i NIE to obora
    2013-03-25 16:07
    ~JÓZEK z Turkowic k/Turku2013-03-25 15:56
    chcesz o PITach POrozmawiać? Wyborczej nam nie czytaj...
  • ~żenada
    2013-03-25 20:25
    Najbogatszy "żebrak" w polandii.
  • ~sb
    2013-03-25 21:10
    Ewa-jurek to on był 40 lat temu.jak facet który się jąka moze wygłaszać wykłady? chyba ze jak bolek ktory nie zna polskiego
  • ~ZbyszekD
    2013-03-25 18:27
    ,,ewa'' jak ktoś się pcha na afisz to musi się liczyć z tym, że będzie kontrolowany i oceniany. Jest wiele fundacji w Polsce m.in Polsatu, pani Anny Dymnej i wiele wiele innych, one oczywiście się reklamują, ale nie robią tego z tak szaloną pompą, która jak zauważają niektórzy koledzy na pewno kosztuje kupę forsy. Wielu ludzi nie lubi takiego przepychu i lansu. Caritas zbiera pieniędzy wielokrotnie więcej niż Owsiak. Nie mówię, że cel jest niesłuszny, tylko drażniący sposób wykonania.
  • ~jot
    2013-03-25 18:45
    Wpłacajcie na Maciusia, ciołki!
  • ~pkp
    2013-03-25 23:56
    lewacka demagogia jak zawsze szeczy zawisc i zazdrośc za ktorym idzie kradziez i mord