• ~Marta
    (2013-06-05 11:55)
    Kayah ? A za co te krzyże?
  • ~Polak,
    (2013-06-05 11:55)
    chyba zarty kogo odznacz prezydent ,sami odzanaczeni sa zdziwieni niedlugo cala Polcka bedziel chodzila zorderami , nie posiadaja juz zadnej wartosci
  • ~KONDON RUSKI
    (2013-06-05 11:56)
    FIBAK TEŻ DOSTAŁ?
  • ~kibic
    (2013-06-05 11:57)
    Nowak powinien dostać taki krzyż . Sławomir Nowak za nowatorskie obnoszenie się bogactwem i przepychem. Za wchodzenie częste używanie wazeliny. Jak równość i demokracja to jemu też sie należy , tak jak i dla zasłużonych dla naszej drogiej ojczyzny piosenkarzy. Oj, a Doda? Znowu gafa Panie Prezydencie
  • ~i tyle
    (2013-06-05 12:01)
    Ot takie jaja sobie robi MOżeł Orze (jak może) z orderami dla swego komitetu POparcia.
  • ~lis
    (2013-06-05 12:02)
    To już jest paranoja. Ludzie którzy naprawdę powinni dostać krzyże są zapomniani, a zwykłe dupki za lizanie każdego przychylnemu władzy bez nika kij dostają. Te krzyże nie mają już żadnego znaczenia, żadnej symboliki.
  • ~hanka
    (2013-06-05 12:03)
    dno i wodorosty
  • ~Ernest
    (2013-06-05 12:09)
    Dekoruje jak Jabłonski za komuny bo w Piekara Śl od mężczyzn dostał okrzyki precz z komuną
  • ~remi
    (2013-06-05 12:10)
    III RP przyznaje krzyże za lizodoopstwo wadzy. Dokladnie tak samo jak zaborcy.
  • ~Krytyk
    (2013-06-05 12:11)
    Przepraszam, a komu niby ma dawać odznaczenia??? W końcu za roznoszenie ulotek już chyba każdy ma?
  • ~jojne
    (2013-06-05 12:17)
    ...ajajajaj ,sam cymes...
  • ~libe
    (2013-06-05 12:18)
    Swietujmy CZESCIOWO wolne wybory z czesciowo wolnymi ludzmi. Taki czesciowo wolny od wspolpracy z WSI pRezydent, patrz pan, sz-Częśċ-ie narodu. Czesciowo wolne media - od wplywow ubolskich. Czesciowo niezalezni publicysci. Czesciowo porzadni gwiazdorzy sceny, z czesciowo moralnymi ministrami i czesciowo legalnymi biznesami. Czesciowo skradzione pierwsze miliony, czesciowo nielegalne mafie. Czesciowo wyjasnione seryjne samobojstwa i czesciowa pasztetowa wykryta w czasteczkach trotylu.

    A z czasteczek tych wychodzi jedno wielki guwno, panowie i panie. Jedno wielkie G.
  • ~lekarz
    (2013-06-05 12:19)
    ..a co na to senator od wciągamnia witaminy przez nos Piesiewicz..cos cicho o nim,a taki był zasłozony..
  • ~mewa śmieszka
    (2013-06-05 12:29)
    Odbieram to jak glupi zart!
  • ~Gojka
    (2013-06-05 12:35)
    Czy wszyscy, którzy otrzymali odznaczenia są jednego wyznania???
  • ~Hektor
    (2013-06-05 12:35)
    Ludzie zasłużeni naprawdę żenada.
  • ~oko
    (2013-06-05 12:37)
    Jaja sobie robi, ten Bul-Komorusk, tak wysokie odznaczenia państwowe, traktuje jak bombki na choinkę ,ich kosztem lansuje swoje hańbiące metody, tak szargać krzyże i odznaczenia,,komu i za co??FU???To zwykłe draństwo??
  • ~Makiełkowicz
    (2013-06-05 12:41)
    O co żyrandolowi chodzi... to jakaś aberracja... czekoladowy orzeł w teczowych gaciach. Ludzie myślcie!!! Bo wam jajecznicę z mózgu robią!!!
  • ~kokos
    (2013-06-05 12:42)
    Bolka jeszcze nie odznaczył dziwne. Bólu co masz na Bolka
  • ~Nina