• ~Josef
    (2013-07-03 11:58)
    PRZYNAJMNIEJ KOMOROWSKI WIE ZA CO TE BLACHY ROZDAJE? I co one znaczą? teraz mu zostało jewszcze odznaczyć myśliwych i "starszych braci w wierze"!!A wogóle niech zawiesi krzyż staremu faryzeuszowi Mazowieckiemu!!!
  • ~teresa
    (2013-06-05 14:25)
    wszyscy o bardzo polskich nazwiskach. No i jeszcze bufetowej i zegarmistrzowi oraz Drzewieckiej może w USA umorzą jej sprawę.
  • ~POpremieSKOK
    (2013-06-05 15:19)
    DAJCIE WSZYSTKIM np SOLTYSOWI ,GRABARZOWI ,itd
  • ~istne jaja
    (2013-06-26 20:54)
    To POkolenie szołbiznesowsko - pijarowe - tuskomatoowe to stracone POkolenie. Żadnych PRZEBOJÓW od 30 lat. Bardzo muszą im ciążyć te FRYDERYKI hihihihi bul bul bul nadzieji.
  • ~FRAJER
    (2013-06-05 14:05)
    Przeprasza, czy to oni wywalczyli WOLNOŚĆ?
  • ~jas
    (2013-06-05 17:52)
    Rozdaje bez opamiętania...
  • ~BRAW SŁÓW.
    (2013-06-25 18:56)
    Świrować krolową UK BLAZENADA.
  • ~tylko pytam
    (2013-06-05 17:53)
    Ciekawe czy 'chrabia od bulu' udekorowal 'wiesia13' i 'ustalmy fakty'???
  • ~XXXY
    (2013-06-06 07:29)
    Do Paweł34.

    Drogi Pawełku. Idź sobie do kościoła, wejdż na ambonę i całkiem spokojne "palnij sobie mówkę", a nie rób tu kościelnej propagandy.
  • ~jan
    (2013-06-06 15:46)
    a mlody Tusk nie dostal krzyza?
  • ~kibicka
    (2013-06-05 13:43)
    no a Herbuś, Gwizdała, Siwiec, Kukulski ? sorki tak sie nie robi Panie Prezydencie. Już dość mam tych pana gaf.
    O - przepraszam - to oni już dostali orła białego ? A no to przepraszam.
  • ~@motek
    (2013-06-05 14:18)
    W ciemie MLOTKIEM bity POmatolki DURNIU - czy ty nadal zalatwiasz frajerow od tylu???
  • ~cyckofan
    (2013-06-24 11:16)
    Czysty kretynizm ,jak ja otrzymam za ch..j wie co to się nie zdziwię .
  • ~@ustalmy fakty
    (2013-06-05 17:52)
    'za miliony' to ty sie BEZOWOCNIE PRODUKUJESZ!!

    TRAGEDIA STAREJ, DURNEJ BABY - Z KTORA NIKT NIE CHCE ROZMAWIAC!
  • ~@ustalmy fakty
    (2013-06-05 18:13)
    pa - SRA - STARA niePOdmyta ROPUCHO!

    PRZESTAN SKRZECZEC NA FORUM - od tego BOLI GLOWA!!!
  • ~kuba w
    (2013-06-05 14:02)
    Nossowska zasłużona artystka RP - to chyba koniec kariery teraz to już mówcie jej Santor
  • ~@ustalmy fakty
    (2013-06-05 15:43)
    te ~ustalmy fakty, ex ja i reszta DURNYCH pseudonimow!

    Znow wyszlas z blota POmatolska ROPUCHO???

    NIKT NIE CZEKA NA TWOJ BELKOT - you are NOT cool! POpij 'red bula' ANALFABETKO i 'baj baj' POd latarnie lub do garow!!
  • ~ustalmy fakty
    (2013-06-05 15:34)
    re @psychol wiesio132013-06-05 14:37
    rozetki nie rozróżniasz od kotyliona
    Rozetki były noszone także podczas ważnych wydarzeń, np. rewolucje, powstania, święta narodowe.

    trudno żeby sobie flagę przypiął do klapy
  • ~ustalmy fakty
    (2013-06-05 15:39)
    re ~Robnad2013-06-05 13:47
    no właśnie
    wyszydzanie rozetki to jest cool?
  • ~GTA
    (2013-06-05 13:28)
    Najlepiej ludziom P0 wychodzi odgrywanie roli chytrej baby z ratusza. I za to naleza sie odznaczenia

Może zainteresować Cię też: