• ~UBECY
    (2013-06-05 19:29)
    ,,,JARUZELSKI I KISZCZAK === TO ZBRODNIARZE ...

    ALE MAJĄ KWITY NA --- KOMOROWSKIEGO ...WAŁĘSĘ ...MAZOWIECKIEGO ...=== WIĘC SĄ POD OCHRONĄ !!!

    === KOMOROWSKI MA POŁOWĘ RODZINY UB -KÓW ...MORDERCÓW...
  • ~wały temidy
    (2013-06-05 19:17)
    Jaki sąd takie traktowanie !
  • ~x
    (2013-06-05 19:12)
    rozpedzic ten caly wymiar sprawiedliwosci - przez 24 lata nie potrafili osadzc Jaruzelskiego czy Kiszczaka! 24 lata temu Kiszczak mial 64 lata... caly ten "polski" wymiar sprawiedliwosci to jakis kompletny dramat - rozpedzic to cale dziadostwo, zwiolnic tych dywersantow i zatrudnic nowych - zabrac dziadom przywileje i emerrytury!
  • ~janek
    (2013-06-05 19:13)
    brawo , tak trzymać ,każde szczenie po ubeckie w todze powinno być tak potraktowane.
  • ~bono
    (2013-06-05 19:10)
    Napisalem przed sekunda wspominkowy artykul i odeszla mi mysl przewodnia.
    Od dzisiaj tworzymy (i nie jest to liczna mnoga urojona) specjalny rejestr sedziow dyspozycyjnych i na zamowienie, ktorzy beda sadzenie w zupelnie innym trybie i bez odwolania.
    ZAPEWNIAM
    (mam swiadomosc, ze zidentyfikujecie wpis ale goowno wam to da
  • ~J-23
    (2013-06-05 17:09)
    Tuskowe sądy niezawisłe w akcji
  • ~mono
    (2013-06-05 23:42)
    Postępowanie sądu SKANDALICZNE .Kaczyński miał racje mówiąc,że tam wszyscy do wymiany. Z utęsknieniem czekam na ten moment.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-05 22:54)
    ...czesiek to czlowiek honoru i nasz kolezka...co nie ? POzdrowienia dla kolezanek i kolezkow co to ich mamusie i tatusie z sb zalozyli nasz projekt POlityczny...
  • ~członek PO
    (2013-06-05 22:56)
    Tutaj aPOlityczny i rozgrzany sąd zadziała błyskawicznie...czerwonego bandytę nie można skazać ...za to tego torciarza skażą w przeciągu 2 tygodni !!!
  • ~precz z komuną !
    (2013-06-05 22:58)
    wiesiek ty ***** CZERWONYilu LUDZI MASZ NA SUMENIU KUR.O KACAPSKA !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-05 23:23)
    PISiury dostaly sraczki...)))))))) Widac to po falszywkach jakie wypisuja ha ha ha

    Wulgarne rozmodlone z Torunia ( szkola rydzyka )
    PIS falszywki PISdzielstwo swiruje falszuje posty !!!
    A Jaroslaw juz dogorywa...Zimny Lech , Zimny Jaroslaw
    swiniarnia rozmodlona wrocila z mszy w kosciele

    wielkie wrazenie robi znajomosc
    ortografii jezyka polskiego wsód pisdzielstwa... "prawdziwi polacy" hehe...

    Kazdego dnia dziekuje Bogu ze nie jestem pisdzielcem. Cale zycie anty-pis!
  • ~żałosne
    (2013-06-05 23:31)
    Nawet PO 30 latach nie ma sprawiedliwości w tym krajuI
  • ~jer
    (2013-06-05 23:58)
    Co tu mieć pretensje do sędziny . Całą i wyłączną winę za nie rozliczenie komuny ponosi tylko i wyłącznie naczelny wódz Wałęsa
    Zmarnowane 5 lat na a póżniej swój swojego nie zniszczy
  • ~Trew
    (2013-06-05 23:35)
    Won stąd szmaty pomarańczowe, przegarbowani komuniści!!! KOMINY MALOWAĆ A NIE KRAJEM RZĄDZIĆ!
  • ~Ożeł morze
    (2013-06-05 23:49)
    Tylko tego tortu szkoda! Trzeba było Orzełem może.Ożeła by POczuła, a tak pójdzie czekolada za 100 000 zł do utylizacji.
  • ~bartek
    (2013-06-05 22:45)
    Na więziennym żarciu straci ten bebech.
  • ~tylko dla POmatołów
    (2013-06-05 23:49)
    "Generał ma poważne problemy neurologiczne."

    Ktoś w to wierzy??
  • ~bob
    (2013-06-06 00:02)
    Skoro przez ponad 20 lat nie potrafili osądzić zbrodniarzy,to taki sąd nie ma racji bytu i ci ludzie mieli racje.Popieram ich.Szkoda tylko tortu,lepsze łajno.
  • ~bubu67
    (2013-06-06 00:03)
    @Iluś nie udawaj pana myślisz że jak napiszesz - patryjota toś szlachta wszo czerwona, gdyby nie komuna to prawdopodobnie byś mi buty czyścił - nie wiedziałem że człowiek na usługach obcego państwa to patriota - doucz się historii !
  • ~bubu67
    (2013-06-06 00:04)
    widzę że tu aż czerwono od sługusów sowietów - no to teraz wiem dlaczego jest jak jest w tym kraju - przykre to

Może zainteresować Cię też: