• ~no no
    (2013-06-07 09:21)
    O co sądzicie o tych panienkach miłych, zapoznawanych ze starszymi bogatymi Panami. Nie robią tego pod przymusem i wiedzą o co chodzi. Oj ludzie, ludziska. Pruderia, pruderia, pruderia albo Pani Dulska XXI wieku.
  • ~nic już nie dziwi
    (2013-06-07 09:14)
    kochani, gdybyście wiedzieli co naprawdę się dzieje w świecie elit, to jest jedno szambo, a Fibak od lat nagania panny bogatym staruchom, którzy rewanżują mu się różnymi korzystnymi kontraktami, poszerzaniem znajomości biznesowych, panny w tym cielęcym wieku nie do końca zdają sobie sprawę z tego, co popełniają - zwykłą prostytucję, ciekawe, czy informują o tym w dniu ślubu swoich narzeczonych - kiedy wreszcie zakładają rodzinę
  • ~zgredek pierwszy
    (2013-06-07 09:24)
    "Ale to nie pierwszy raz, gdy musi on tłumaczyć się z obyczajowego skandalu." A właściwie dlaczego i komu musi się tłumaczyć? Nie siedzi na świeczniku, robi to, co wielu z jego krytyków też chciałoby robić, gdyby nie zahamowanie, kompleksy i pewnie brak kasy. Odczepcie się od człowieka korzystającego z życia na ile mu zdrowie i uczciwie zdobyta kasa pozwala.
  • ~gosc
    (2013-07-01 09:15)
    ALF hahahaha
  • ~hanka
    (2013-06-06 22:10)
    Jak ten biedny czlowiek sie postarzal. Ten tryb zycia widocznie mu nie dobrze robi.
    Stetryczaly starszy pan, ktory wyglada jak pierwszy lepszy, ktory w zyciu zadnego sportu nie uprawial. Jego wyglad pasuje do tych oblesnych historyjek.
    Jak szkoda, ze ten czlowiek i zewnetrznie i wewnetrznie tak sie zeszmacil.
  • ~lubokonski wawa
    (2013-06-06 22:33)
    nic dziwnego rozenzwajgi tak zyja, dmeoralizacja, dziwki, alfonsy, geszefty - i nam chca to narzucic jako kulure hord azjatyckich. Przykre i smutne jak sie ujawniaja wsud nas, jakie ten pan ma prawdziwe nazwisko ?
  • ~porzadna
    (2013-06-07 09:19)
    Czego tu zazdroscic? Co to za argument, ze lubi mlode dziewczyny? Wiekszosc facetow w kazdym wieku lubi mlode dziewczyny. Ale przeciez nie kazdy jest alfonsem, streczycielem , nie wszyscy urzeduja z prostytutkami. Teraz lubi dziewczyny w wieku swojej corki. Co, jak beda w wieku wnuczki? Bedzie O.K?
  • ~mmm
    (2013-06-07 08:27)
    re ~dindon2013-06-06 21:32

    Ciekawe co i jakbyś mówił gdyby na to np twoja córka skorzystała z protekcji Fibaka?
  • ~moralna
    (2013-06-07 08:30)
    Jasne, bierzcie panowie wszyscy z niego przyklad. Raz sie zyje, kupujcie za pieniadze mlode dziewczyny, najlepiej nieletnie . A moze w ogole jeszcze mlodsze , co? Jak nie, przeciez raz sie zyje. Etyka? A co to jest? Ch. j z nia. Nawet dla zgredow sie nie nadaje, albo szczegolnie dla nich. Idzmy jeszcze dalej. Olac wszystkie krepujace nas ograniczenia. DZiesiec przykazan? Po diabla to komu? Itd, itp. Panowie wszyscy macie synow, zaden nie ma corki?
  • ~Yeti
    (2013-06-07 09:28)
    Alfons i szmata, tyle w temacie.