• ~nic już nie dziwi
    (2013-06-07 09:14)
    kochani, gdybyście wiedzieli co naprawdę się dzieje w świecie elit, to jest jedno szambo, a Fibak od lat nagania panny bogatym staruchom, którzy rewanżują mu się różnymi korzystnymi kontraktami, poszerzaniem znajomości biznesowych, panny w tym cielęcym wieku nie do końca zdają sobie sprawę z tego, co popełniają - zwykłą prostytucję, ciekawe, czy informują o tym w dniu ślubu swoich narzeczonych - kiedy wreszcie zakładają rodzinę
  • ~hanka
    (2013-06-06 22:10)
    Jak ten biedny czlowiek sie postarzal. Ten tryb zycia widocznie mu nie dobrze robi.
    Stetryczaly starszy pan, ktory wyglada jak pierwszy lepszy, ktory w zyciu zadnego sportu nie uprawial. Jego wyglad pasuje do tych oblesnych historyjek.
    Jak szkoda, ze ten czlowiek i zewnetrznie i wewnetrznie tak sie zeszmacil.
  • ~lubokonski wawa
    (2013-06-06 22:33)
    nic dziwnego rozenzwajgi tak zyja, dmeoralizacja, dziwki, alfonsy, geszefty - i nam chca to narzucic jako kulure hord azjatyckich. Przykre i smutne jak sie ujawniaja wsud nas, jakie ten pan ma prawdziwe nazwisko ?
  • ~no no
    (2013-06-07 09:21)
    O co sądzicie o tych panienkach miłych, zapoznawanych ze starszymi bogatymi Panami. Nie robią tego pod przymusem i wiedzą o co chodzi. Oj ludzie, ludziska. Pruderia, pruderia, pruderia albo Pani Dulska XXI wieku.
  • ~wyrachowany patriota lewicowy
    (2013-06-07 08:40)
    Czy płacił podatek od transakcji. Gdzie płaci podatki, nie sądzę że w Polsce. To sprawa dla Izby Skarbowej. Założyć mu kasę fiskalną. Reszta mnie nie obchodzi.
  • ~Yeti
    (2013-06-07 09:28)
    Alfons i szmata, tyle w temacie.
  • ~tenis fan
    (2013-06-07 09:15)
    To była piłka meczowa. Zagrano ostrym forhendem, starano się odebrać bekhendem, ale to już nie lata młodości. Potem był krótki smecz. Gra skończona. Gem i mecz przegrany. Odsuwają się dawni znajomi.
  • ~Janusz
    (2013-06-07 09:16)
    "Mądrol" Olbrychski powiedział w obronie Fibaka, że nie szanujemy autorytetów. Jeśli wszystkie autorytety łącznie z Fibakiem i Olbrychskim maja takie morale, gdzie na pierwszym miejscu jest ku..., to nawet gdybyśmy wszyscy w Polsce zostali papieżami, to i tak pójdziemy do piekła. Ja jako katolik, pytam się swoich pasterzy: kogo ostatnio imiennie potępiliście za takie grzechy? Walka z in-vitro niczego nie załatwi. Ludzie jak widać robią gorsze rzeczy.
  • ~porzadna
    (2013-06-07 09:19)
    Czego tu zazdroscic? Co to za argument, ze lubi mlode dziewczyny? Wiekszosc facetow w kazdym wieku lubi mlode dziewczyny. Ale przeciez nie kazdy jest alfonsem, streczycielem , nie wszyscy urzeduja z prostytutkami. Teraz lubi dziewczyny w wieku swojej corki. Co, jak beda w wieku wnuczki? Bedzie O.K?
  • ~ania
    (2013-06-07 07:45)
    Olbrychski pijaczyna lizus komuchów i tuskomatoła broni Fibaka bo taki sam sutener i dziwkarz jak kolega.