• ~AmberGolduś
    (2013-06-10 00:36)
    POtop Tuska...
  • ~PO trzech latach to samo bagno
    (2013-06-10 09:12)
    W 2010 r w tym samym miejscu też zalało pojazdy w tym autobus.Były ewakuacje.I co pani HGW z tym zrobiła. ?Warszawiacy, odpowiedzcie sobie sami.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-10 07:47)
    re Głupota boli bardzo boli i bedzie bolec !!

    Wy smetne rozmodlone ciule...PISiurskie...zamiast na obrzydlistwo "Swiatynie Opatrznosci" ???
    Gdzie ta opatrznosc??? To qurewes nedzy ???

    Wydaliscie ciemoto 150 + milionow zlotych...trzeba bylo waly i odwodnienia budowac ciule rozmodlone !!
    I tak jest w calym kraju , piprzone koscioly , krzyze , swiatynie...sanktuaria ...a to wszystko mozna o kant d... rozbic .
    A kiego wuja tuczyc tez rozbuchany , spasony , brzuchaty obzarty kler ???...zeby mieli sily dziatki wam chedozyc i zony ?
  • ~Ursynowiak
    (2013-06-10 07:48)
    och jak bym chciał, zeby w tej deszczówce utopiła sie pani prezydent W-wy
  • ~śmierdzi POobornikiem
    (2013-06-10 07:51)
    Trójmiasto to miasto gangsterów z PO, powinno eie nazywac POpierolenióek
  • ~Robnad
    (2013-06-10 08:08)
    mało było jednego "basenu narodowego", zalanego tunelu, to słoiki zamieszkujące Stolicę bufetowa POstanowiła uszczęśliwić aquaparkiem Warszawa.
    POkemony dostały orgazmu. w końcu się nie dziwię, takiego "prezydęta" miasta już nigdy nie będzie w eonie dziejów.
    zostało ino muł.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-10 08:20)
    re Robnad ty PIS glupolu
    Swiatynia Opatrznosci nie pomogla ani czary mary sukienkowych oszustow to co chcesz od PO ?
    Gdy PIS "rzadzil"..Warszawa...nie zrobiono nic tylko napchali sobie kabzy i swoim przydupasom !

    Co planowali... PiS i stadiony ? - for money
    urzędnicy i działacze PiS chcieli wyprowadzić 100 milionów
    Jak informuje tygodnik "Newsweek" Tadeusz M., podejrzany o korupcję współpracownik byłego ministra sportu Tomasza Lipca, zeznał w prokuraturze, że pieniądze wyprowadzone z budowy stadionów miały iść na tajny fundusz wyborczy PiS. Przez Centralny Ośrodek Sportu miała zostać zrealizowana budowa Stadionu Narodowego w Warszawie. Inwestycja miała być warta 1,2 miliarda złotych. Z tej kwoty, w ciągu dwóch lat, urzędnicy i działacze PiS chcieli wyprowadzić 100 milionów, czyli niecałe 10% - podaje "Newsweek". pieniądze miały być wyprowadzane przy zamówieniach na usługi ochroniarskie, ubezpieczeniowe czy reklamowe
  • ~warszawiak
    (2013-06-10 08:32)
    Co PIS i Kaczynski zrobili dla Warszawy ???
    Nazwał mieszkańca Warszawy -dziadem.
  • ~Robnad
    (2013-06-10 08:35)
    Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-06-10 08:20

    zasrańcu, Lisem, sorry, niusłikiem to się możesz...
    w końcu to tamtędy łykasz "wiedzę".
  • ~POsi-kaj na tus ka
    (2013-06-10 08:36)
    Tacy to pożyją! Mają gigantyczne pensje z Sejmu i Senatu, a do tego tłuste
    emerytury. Kiedy Polacy klepią biedę, parlamentarzyści emeryci opływają w
    luksusy. Emerytura i zarobki senatora Zbigniewa Meresa z PO w 2012
    roku to łącznie aż 338 tysięcy złotych, czyli ponad 28 tys. zł na miesiąc!
    Podobnie w przypadku posła emeryta Stefana Niesiołowskiego (69 l.) który z
    Sejmu i ZUS dostał w 2012 r. łącznie 327 tys. zł! Niesiołowski - który
    biednym dzieciom zaleca jedzenie szczawiu - na przeżycie miesiąca miał 27
    tys. złotych. A co ma powiedzieć zwykły rolnik, który dostaje emeryturę w
    wysokości 900 złotych?

    Działacz PSL Stanisław Kalemba (66 l.) w ubiegłym roku był posłem,
    ministrem i emerytem. Jako poseł Kalemba zarobił 88 tysięcy złotych, jako
    minister rolnictwa kolejne 73 tys. złotych, jako emeryt dostał 12,5 tys
    złotych. – Uprzejmie informuję, że wykazany w oświadczeniu majątkowym,
    przez ministra rolnictwa i rozwoju wsi Stanisława Kalembę, dochód z
    emerytury dotyczył trzech miesięcy (października, listopada i grudnia) –
    precyzuje Faktowi Dariusz Mamiński z biura prasowego ministerstwa
    rolnictwa. Oznacza to, że emerytura ministra to ok. 4,1 tys. zł!

    Jak to możliwe, że politycy mają pensje sięgające co najmniej 12,5 tys. zł,
    a do tego dochodzą im sowite emerytury? Otóż sami to sobie załatwili!
    Przyjęli specjalną ustawę, która im to zapewnia. Dzięki temu poseł Stefan
    Niesiołowski wozi się luksusową miejską terenówką. Emeryta Niesiołowskiego
    stać też było na podarowanie córce mieszkania o wartości 280 tysięcy
    złotych i powierzchni 51 metrów kwadratowych.

    A czy ktoś zna polskiego emeryta, który ma w garażu dwa prawie nowe
    samochody? My znamy!To poseł emeryt Tadeusz Iwiński (69 l.) z SLD. Jest
    posiadaczem toyoty auris z 2010 r. i miejskiego kia soul z 2011 roku. Poseł
    Iwiński ma 4,6 tys. złotych emerytury oraz 14,5 tys miesięcznie dochodu z
    Sejmu. Z kolei poseł emeryt Józef Zych dzięki tłustej pensji z
    Sejmu i wysokiej emeryturze odłożył już sobie blisko milion złotych!
    I co, można żyć w Polsce normalnie? Można! Wystarczy być parlamentarzystą
    lub ministrem na emeryturze. A co mają powiedzieć zwykli Polacy? – Ja muszę
    sobie radzić za 900 złotych miesięcznie, bo tyle wynosi moja emerytura –
    mówi Faktowi Zygmunt Łosiewicz , rolnik z wsi Kiełpino.