• ~PapaSmerfik
    (2013-06-16 01:07)
    Wstyd mi za niektóre wypowiedzi. świadczą o niskiej kulturze piszących a nawet chamstwie. Wszyscy jesteśmy ludźmi i wszyscy jesteśmy równi wobec Boga. Czy ktoś wybierał, że jest łysy lub rudy? Nie tak chciał Bóg i takiego go stworzył. Szanujmy bliźniego jak siebie samego.
  • ~prwicowiec narodowy bejsbol
    (2013-06-16 01:12)
    to ze Hilara Klinton sie w koncu pryznala ze ma penisa, to nie upowarznia blumenstajnow i pacawiczuf do wychodzenia na ulice -co chom nam katolikom pokazac ? przeca ich to promile, a nas kupa.
  • ~obywatel
    (2013-06-16 00:27)
    Fuj ... jakim prawem ...
  • ~Gosc Z
    (2013-06-16 05:17)
    Swiat stoi na glowie.Promuje sie nienormalnosc,agresje w muzyce,filmie nie mowiac o zwulgaryzowanej mowie nienawisci do osob ,ktore sa prawe,uczciwe,szlachetene.,kochajacych swoja rodzine,Ojczyzne.Odwraca sie sprawy i daje tematy zastepcze np:jakas parada,co ona wnosi dobrego???jakie szlachetne cele jej przyswiecaja taki pochody Gosc???Wstyd mi za pseudo-politykow,ktorzy maja reprezentowac nasze interesy.A co robia?
  • ~amalstach
    (2013-06-15 22:31)
    Procesja zboczeńców.
  • ~RN
    (2013-06-15 21:00)
    Nie mam nic przeciwko homoseksualistom, ale Ci osobnicy niskiego pułapu mają mało wspólnego z byciem społecznie przystosowanym obywatelem, to banda zidiociałych małp. Na odmianę takiego człowieka, tylko heteroseksualnego, potocznie mówi się kretyn albo debil, ale oczywiście spróbujcie tak określić geja czy lesbijkę - wtedy język Wam wyrwą.
  • ~emeryt
    (2013-06-15 22:42)
    żona mnie przekonała niech żyją geje i lesbijki i transseksualiści,będzie mniej bachorów zasmarkanych polaczkow,rodzin wielodzietnych,deunów,zerujacych na opiece społecznej itp. Wiwat parada równości
  • ~polak
    (2013-06-16 07:56)
    ten smród powstał przy okrągłym stole.Tam za miast zdrajców po obu stronach powinni usiąść ludzie którzy walczyli,praworządni,ludzie którym nic nie brakuje ,ludzie nauki nie ubeckie śrubokręty co do dzisiejszego dnia wraz z długimi pejsami żądzą i dzielą .Wyniki tego widzimy na ulicach.Odwracanie uwagi od najważniejszych spraw ,od Biedoty jak powstała przy okrągłym stole, nie mylić okrągłego stołu Króla Artura.
  • ~ficha
    (2013-06-16 12:16)
    POdobno Pedroń dostał kopa w d..pe i krzyczy , że go pobili.
  • ~lok
    (2013-06-16 07:03)
    Już nas podpuszczaja i nastawiają jedni na drugich. Jeśli ktoś broni krzyża i wiary to nie może być gejem i lesbija.