• ~Roma
    (2013-06-22 19:30)
    Prawidłowo, chłopaki! Przecież to bandyta.
  • ~Krzyżem i młotem PIS-hołote
    (2013-06-23 11:16)
    Tak oto szlachetne podziemie walczylo o Polske, a wredne UB im przeszkadzalo.
    -->„….Wróbel Jerzy. Ur 23.06.1926r. Byly zolnierz AL. Komendant posterunku MO
    w Kazanowie powiat Zwolen. Zatrzymany w lesie kolo wsi Struga miedzy Ciepielowem,
    a Kazanowem razem z zona Jadwiga przez bojówke WiN (Wolnosc I Niepodleglosc)
    16-go maja 1946r. Wracali od rodziny. Najpierw dotkliwie go pobito i zmuszono do
    zjedzenia legitymacji sluzbowej. Nastepnie przywiazano go do drzewa, zeby ogladal,
    jak bojówkarze znecaja sie nad jego zona bedaca w zaawansowanej ciazy.
    Na jego oczach ja zgwalcili, po czym polamali jej rece i nogi, a w koncu ostrym
    narzedziem rozcieli brzuch, zeby ogladac jak wyglada niedonoszony plód.
    Kiedy nie dawala oznak zycia w podobny sposób torturowano jego i zamordowano….”
  • ~Obódźcie się Polacy
    (2013-06-23 08:42)
    Najpierw film żydo-niemiecki w TVP a teraz na okrasę UBecki drań we Wrocławiu. Czy to prowokacja czy raczej Polska nie istnieje a sprzeciw Polaków to forma Powstania . Narodowego 2013.
  • ~Polska Walcząca
    (2013-06-23 09:02)
    Do "eni" - co,do oświęcimia ich - bo myślą,bo reagują.Albo po cichu - jak skrytobójcy jemu podobni,znający tysiące sposobów eksterminacji ludzi!.
    Hitlerowcy to od nich,mogli by się uczyc "sztuki mordu"
  • ~tyyyyyyyyyy
    (2013-06-23 11:42)
    Ubek miał wykład - ubek to agemt ruski
  • ~Abstantia
    (2013-06-23 09:10)
    Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca partii Szas wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem oznajmił, że "goje rodzą się po to, by służyć Żydom". – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie - zapowiedział rabin podczas przemówienia w synagodze. Potem porównał osoby, które nie są Żydami do... zwierząt pociągowych
  • ~SZKODZIĆ POLSCE -TO ZBRODNIA
    (2013-06-23 09:17)
    Ten co broni Baumana zbrodniarza KBW ,na wzór NKWD jest zdrajcą POLSKI ! ! ! . Smoleński łączniku-sam jesteś bydłem,zastanów się co piszesz .Poznaj najpierw historię , a potem zadecyduj ,kogo chcesz opluć ! ! ! .Chyba że jesteś potomkiem UB--ckich rodziców ? ! .
  • ~OMEN
    (2013-06-23 10:03)
    Taa... Tak, to skandal, że takich LEWAKÓW zaprasza się na polski(?) uniwersytet i PO-zwala, by robił wodę z mózgu naszej młodzieży. No, chyba że na tym "wykładzie" była ICH młodzież...
  • ~dylemat
    (2013-06-23 11:17)
    rozumie mze wyklad byl o wybitnym (narodowym= socjaliscie A.Hitlerzy i wybitnym (miedzynarosowqym= socjaliscie to Styalinie
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-23 11:28)
    Co nastepne beda zabijac maczetami..?
    Bydlo prawicowe !