• ~wa-wa
    (2013-07-23 19:54)
    Kiedys szybciej z kilofem i lopata im szlo, ale nic dziwneg ,bo wiele osobistosci chce na tym zarobic
  • ~Marek z W-wy
    (2013-07-23 22:12)
    Re ~christ2013-07-23 21:42 ! Blokade to ty masz w mozgu od cpania " GW " !
    To zasrane PO zablokowalo 350 mln na budowę II nitki metra ! ...
  • ~Robnad
    (2013-07-23 20:35)
    "Hanna Gronkiewicz-Waltz przekonuje, że II linia metra powstaje zgodnie z planem"

    planem to było Euro 2012 r. czyżbym się mylił.
  • ~xz
    (2013-07-23 21:40)
    bezludne miejsce
  • ~007
    (2013-07-23 22:21)
    Ile wpadło z tego w łapy Popleczników PO?
  • ~Tuskobus
    (2013-07-23 21:00)
    Dziennik dzielnie wspiera władzę.
    Gratulacje dla "niezależnych" mediów.
    Maszyna propagandowa ocieplania wizerunku.
  • ~bufetowa
    (2013-07-23 21:25)
    a kogo interesuje to co robia na tym ZADUPIU cokolwiek zrobia to i tak WICHA
  • ~jasiu
    (2013-07-23 21:28)
    Jak można tak podle kłamać! Te zdjęcia to fotomontaż - całą noc Tusk siedział w ciemni aby Was zrobić w trąbę!
    Odwołać HGW przecież w Warszawie nic się nie buduje, nie potrafią utrzymać porządku, a samochody zalane po dach stoją na ulicach od ponad miesiąca! Dosyć zakłamanej propagandy, chcemy prawdy o dokonaniach Lecha Kaczyńskiego w Warszawie! To dzięki niemu Warszawa stała się Europejską stolicą! Niech ktoś wreszcie powie ile zrobiono w tamtych czasach i jak wspaniale było w Kaczej Warszawie :-P
    No niech ktoś coś napisze!
  • ~christ
    (2013-07-23 21:42)
    do Robnad, 19.35
    Metro warszawskie dawno byloby gotowe gdyby nie blokada z czasow rzadow PIS-LPR-SAmoobrona. Wtedy to J.Kaczynski kompletnie zablokowal fundusze na budowe metra i pszepadlo wtedy 674 miliony Euro dotacji unijnej. PO objeciu wladzy przez PO I Donalda Tuska natychmiast wziento sie do roboty ele niestety trze bylo calkowicie nowa dokumentacje odtworzyc i to naturalnir trwalo sporo czasu. Takze pretensje wiesz Pod jaki adres.
  • ~Marek z W-wy
    (2013-07-23 21:46)
    Re ~jasiu2013-07-23 21:28 ! W kogo sie wrodziles , ze taki glupi Jasiu jestes ? ! Kawal o glupim Jasiu :
    Pani pyta Jasia:
    - Jasiu, dlaczego zadanie jest napisane pismem Twojego taty ?
    - Bo pisałem jego długopisem.