• ~007
    (2013-08-10 07:36)
    Polska za Gajowego i Donalda
  • ~sara
    (2013-08-10 09:56)
    @wiech Człowieku ty ziejesz nienawiścią właśnie potwierdzasz że że wiara katolicka pochodzi od słowa KAT bo była wprowadzana ogniem i mieczem prze Zakon Krzyżacki.Takich pseudo Bożydarków powinno się wystrzegać jak najgorszej zarazy.Twoja nienawiść cię kiedyś udusi i jeżeli istnieje piekło to twoje miejsce jest właśnie tam.
  • ~wiech
    (2013-08-10 08:56)
    do ateisty nie tacy niedowiarkowie tak mowili a jak sie satala jakas tragedia to na kolanach prosili Boga o ratonek przyjdzie i na ciebie kolej idioto
  • ~Konfucjusz
    (2013-08-10 09:02)
    @~sandra2013-08-10 08:55

    Ateista wie co pisze ale nie każdy wierzy wierzy w co chce i należy to uszanować.Jeden wierzy w Boga inny w Tuska jeszcze inny w Kaczora ,a ja wierzę w
    Czerwonego Kapturka!!
    ---
    WIARA JEST NADZIEJA GLUPICH
  • ~sandra
    (2013-08-10 09:04)
    Mały Jasio jesteś najlepszym dowodem na to że jednak Boga nie ma!!!l
  • ~Ateista
    (2013-08-10 09:05)
    @wiech2013-08-10 08:56

    do ateisty nie tacy niedowiarkowie tak mowili a jak sie satala jakas tragedia to na kolanach prosili Boga o ratonek przyjdzie i na ciebie kolej idioto
    ---
    Jak zyjesz tak umiertasz
    wiem bo pracuje w domu starcow,
    i nie wypowiadaj sie za innych bo jestes za glupi , nieznasz zycia.
  • ~wiech
    (2013-08-10 09:07)
    do sandra nie kpij z wiary bzdziagwo za krodko na tym swiecie przebywasz ale przyjdzie i na ciebie kolej wtedy sobie przypomnij o tym wpisie
  • ~sandra
    (2013-08-10 09:07)
    Konfucjuszu lepiej mieć jakąś matkę niż sierotą być.
  • ~Maly Jasko
    (2013-08-10 09:15)