• ~Komu lody?
    (2013-08-12 15:11)
    Kto znowu na tym skasował?
  • ~toksyna
    (2013-08-12 19:36)
    bida z nędzą na polskiej kolei ale pewnie prowizja godna POdziwu
  • ~koki
    (2013-08-12 20:16)
    zapomniałem dodać: polski sejm i senat
  • ~koki
    (2013-08-12 20:10)
    made in poland: polskie pociągi, polskie narzędzia techniczne, polskie płaskie telewizory, polskie samochody, motory, czołgi lepsze od merkawy i leoparda, polskie samoloty myśliwskie, polskie dreamlinery, polskie korwety (na razie kadłub, Tusk dał kasę na ratowanie LOT a nie dokończenie stateczku), polskie komputery, polskie układy scalone, polskie statki, polskie rakiety bliskiego zasięgu, polska elektronika, polska nauka, polnishe wirtshaft, a na pewno: polski żurek i myśliwka, polska wódka.
  • ~Marcin z Urzędowa
    (2013-08-12 20:03)
    Przecież Centralną Magistralę Kolejową wybudowano za PRL-u i inne odcinki torów po których można w Polsce jeździć koleją 120 km/h. A ile torów przystosowanych do dużych prędkości wybudowano od 89 roku ? Ile torów wybudowano za rządów PO ? Zero ?
  • ~Marcin z Urzędowa
    (2013-08-12 20:00)
    Kiełbasa wyborcza dla Wrocławiaków i innych mało rozgarniętych. W normalnym kraju najpierw buduje się infrastrukturę, a potem dopiero sukcesywnie wymienia tabor ogłaszając przetargi i wybiera najlepszego z najlepszych dla stworzonej infrastruktury. To tak jak by kupić Porsche do orania pola. A do orania pola potrzebny ciągnik. A żeby Porsche miało gdzie rozwijać swoje osiągi potrzebna autostrada. A dobrych torów w Polsce nie będzie jeszcze pewnie ze 20 lat !!!
  • ~Gimnazjalista wam WYJAŚNIA!
    (2013-08-12 19:42)
    Kupowanie "pandolino" jest decyzją tylko POLITYCZNA mieszcząca się w ramkach OSZUKAŃCZEJ strategii SUKCESU typu:
    to "ja głupi PO-wszczyk" kupiłem NA KREDYT na konto wnuków pierwszy pociąg co jeździ 280 km/h ale on w Polsce będzie faktycznie jeździł co najwyżej 120 km/h, a jak szybciej to się ROZAWLI i pozabija wszystkich pasażerów tak jak było nie dawno w Hiszpanii.

    W ostatnich 15 latach "polska władza" POZAMYKAŁA dosłownie WSZYSTKIE technika klejowe w całej Polsce łącznie z wiadacym Technikum Kolejowym w Poznaniu , dokonując w ten sposób pełnego SABOTAŻU pozbawienia Polski posiadnia własnego odpowiedniego zaplecza ludzkiego w tej branży czyli zamordowania serwisu transportu kolejowego III RP.

    To że torowiska w Polsce się NIE mogą obsłużyć nawet predkości 160 km/h to jedna sprawa, a arhaiczna struktura trakcji elektrycznej oraz sygnalizacji to następny NIE rozwązany problem.

    KTO i KOMU dał w "ŁAPĘ" za bankrutowanie polskich obywateli i UTOPIENIE w kredytach na tą inwestycje, która na 100% nie jest rentowna.
    To jest NIE odpowiedzialny SZPAN tych osłów "platforma obywatelska" bawiących się na konto nas wszystkich !

    PRZEGNAĆ tych pustaków prostaków "platforma obywatelska" !
    DOSYĆ KRĘTACTWA !
    DOSYĆ!
  • ~andrzej100
    (2013-08-12 19:42)
    Nie mógł o własnych siłach dojechać do Polski!
  • ~sb
    (2013-08-12 19:42)
    na zdjęciu największy wałek 30 lecia POdolino z technologia z ubiegłego wieku 1984 r.
  • ~wiwat
    (2013-08-12 19:33)
    Nagrody dla wszystkich ministrów za sukces !
    Pieniądze można przesunąć z funduszu walki z bezrobociem.