• ~cuda
    (2013-08-15 20:44)
    cud nad wisła = katyń
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-08-16 09:03)
    a na czele w otoczeniu 25 ochraniarzy drepcze "zbawca"...prezes dupalin-klamczynski..
    Prawdziwy "bohater" wylazl spod stolu mamusi na te okazje...

    Polacy, PIS-wskie hieny manipuluja wami jak szewc butem czy nie pora kupic cos na lepsze myslenie
    moze wyjc na powietrze dotlenic sie a rozum wroci. ( wywal prochy prezesa )
  • ~PO-gromca lemingow
    (2013-08-16 10:37)
    do ~wiele bny
    towarzyszu twoi wybawcy ,z sierpem i młotem,w 20-roku ,mordowali,gwałcili, i wyczyniali jeszcze gorsze zbrodnie,a narod szukal ratunku u Boga,w Kosciele..ale dla ciebie to jest beee...
  • ~PO-gromca lemingow
    (2013-08-16 10:35)
    Defilada nie dla Kaczyńskiego

    Oglądając obchody Święta Wojska Polskiego, zdziwiłem się, gdy po przemówieniu prezydenta Komorowskiego rozpoczęła się defilada z udziałem lotnictwa i ciężkiego sprzętu. Zwyczaj przeprowadzania takich pięknych pokazów usiłował wprowadzić Lech Kaczyński.

    Odbyły się dwie defilady – w 2007 i 2008 r. Obie spotkały się z wielkim zainteresowaniem widzów, ale nie spodobały się... MON‑owi.

    Ówczesny szef resortu Bogdan Klich oświadczył w 2009 r., że z defiladami koniec, bo są zbyt kosztowne. Ale gdy prezydenta Kaczyńskiego zabrakło, gdy budżet państwa jest realnie zagrożony, środki nagle się znalazły. „Dociekliwe” media nie pytają o finansowanie uroczystości. Prezydenta Kaczyńskiego nie ma, to i defilada przestaje być problemem. Zapytany o to szef MON‑u min. Siemoniak odparł, że był to „pokaz sprzętu w ruchu”. No tak, to zupełnie co innego niż defilada.
    Autor: Paweł „Rybitzky” Rybicki
  • ~Max
    (2013-08-16 10:35)
    ~kapitan NEMO2013-08-16 08:44
    w 2007 to była defilada
    \
    no, brakowało tylko jeszcze kurdupla na kucyku, ehummm. to jest wodza na kasztance! :D
  • ~tylko niedorozwuj głosuje na Partie Oszustów
    (2013-08-16 10:03)
    PLATFORMA OBYWATELSKA-afera goni aferę złodzieje,malwersanci,oszuści,ludzie nie mają na chleb a oni parady urządzają,Tusku życzę Ci żebyś w pierdlu z 10 lat posiedział ale o to Kaczyński już się postara. (mam nadzieję)
  • ~Bazyli
    (2013-08-16 09:59)
    Co żona się otruła? A dlaczego się otruła , może pan PIŁsudski wytłumaczy?
  • ~dziadek
    (2013-08-16 09:49)
    Bo ten naród lubi mity i to mu wczoraj zafundowano ale na lekarstwa i chleb nie ma pieniędzy Panie Prezydencie.
  • ~Akowiec na amfie
    (2013-08-16 09:49)
    gotowana kuuukorydza
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-08-16 09:05)
    Byl taki czlowiek w ZSRR nazywal sie J.Stalin który mówil :
    jestescie biedni bo oni sa bogaci i znalazl szerokie poparcie i mocno dzierzyl wladze - czyzby
    picolo-bezzebny..
    Prezes PIS liczyl na udana powtórke tego schematu w Polsce ?