• ~wapniak
    (2013-08-19 18:49)
    DARSKI powiedział prawdę CZARNA ZBRODNICZA SEKTA,gdyby mogli to by już zrobili ze mnie PODPAŁKĘ
  • ~Kris
    (2013-08-20 01:48)
    WIara w Jakiegokolwiek Boga a Klechyzm w polsce to dwie różne sprawy. Kraj-wiocha. Może za 1000 lat ludzie tam zmadrzeją... Swoja droga nie bronie Dody ale tez nic do Niej nie mam. Kazdy ma prawo robic karierę jak chce byle drugiemu nie szkodzić, ale polaczki coponiektóre przynajmniej tego nie rozumieją. Następna czarownica do spalenia co? Przecież trzeba znaleźć ofiarę, a najlepiej jak ofiara jest popularna. Dobrze ze juz tam nie mieszkam..
  • ~Kazik
    (2013-08-20 09:01)
    Przede wszystkim to Rabczewska swoją wypowiedzią raczej broni biblii,bo dużo lepiej gdyby biblię pisano pod wpływem narkotyków niż na serio bo roji się w niej od kazirodztwa i seksu,a to co ludzie słyszą w niedzielę jako ewangelię na dzień dzisiejszy to wyłącznie wyselekcjonowane wyrywki z nowego testamentu.A zatym to całe zamieszanie jest śmieszne.
  • ~starszy brat
    (2013-08-21 11:50)
    Ma kobieta rację. W POlsce wyraźnie faworyzuje się osoby wierzące ale nie dodała z jakiej wiary, a to istotny szczegół.
  • ~student
    (2013-08-20 07:13)
    To skandal żeby świeckie państwo karało obywateli za krytykę jakiejś religii!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-08-20 02:18)
    @ Kris -ty to lubisz chopaków , od razu widać i czuć .
  • ~archidakis
    (2013-08-19 22:53)
    glosuj na pelo dalej niech robio z ciebie glomba
  • ~sondaże ostro w dół , Wiesio 13 wróć
    (2013-08-19 23:59)
    nuda , nuda , nuda ...
  • ~sza
    (2013-08-20 00:22)
    ta panni jest zbyt cienka rzeby to staorzyc wieksi szubrawcy za tym stojo dziwi mnie postawa profesoruw z kk a ta panni ile loduw musi sie nanosic
  • ~Ks. Bonifacy
    (2013-08-20 01:08)
    Polska powinna poprosić jeszcze kilkunastu Meksykańczyków i będzie spokój z kibolami. Jak w siódemkę dali sobie radę z kilkusetosobową reprezentacją tej hołoty. To w dwudziestkę poradzą sobie z resztą.