• ~Oj dziennik
    (2013-09-02 18:23)
    Kogo to interesuje.
  • ~Robnad
    (2013-09-02 21:44)
    ~anka2013-09-02 21:16
    "A co tam słychać u Józefa Bąka i Amber Gold ?
    Kiedy oni zasiądą na ławie oskarżonych ?"
    widziałaś mendę na ławie?
  • ~antek od skrzypiec
    (2013-11-21 19:21)
    A co z mamuśkami ,które zabiły jeszcze nie narodzone?
  • ~salamon
    (2013-09-25 16:11)
    Coście się tak uczepili Waśniewskiej ? Czy Was nie zastanawia, ile innych MATEK (przed nią i po niej) do tej pory ZAMORDOWAŁO, lub próbowało zamordować swe dzieci ? I w równie okrutny, bądz okrutniejszy sposób ?. Jakoś zaden 'szmatławiec' się tym dogłębnie nie zajął, to i cisza, bo dochodowość nakłądów maleje w miarę częstotliwości występowania psychopatycznych zjawisk. Więc po co je nagłaśniać i tracić. Wystarczy jeden publiczny lincz i wyrok wymuszony, przez mało co lepszą gawiedż, na niezawisłym Sądzie. Bo, gdyby nie nagonka medialna, wyrok mógł być inny.
  • ~ala22
    (2013-09-20 17:30)
    a madzię też już przeprosiła za rozbicie głowy i doduszenie poduszką? Jeśli madzia jej wybaczy, to ja też, jeśli madzia jej nie wybaczy, ja nie ważę się tego zrobić. Stawiam warunek. Madzia ma jej to dać na piśmie, że jej wybacza...
  • ~gość
    (2013-09-05 00:04)
    DOŻYWOCIE!!!Jak sąd mógł wydać wyrok
    tylko 25 lat
  • ~gość
    (2013-09-04 23:53)
    To jest paranoja!!!25 lat z możliwoscią wcześniejszego zwolnienia po 15 latach.ABSURD!!!DOŻYWOCIE w męczarniach za to co zrobił.
  • ~LICZI
    (2013-09-07 18:40)
    ALE SIĘ Z NIĄ BAWIĄ JA BYM JEJ ODP WYROK DALA DOŻYWOCIE ALBO ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ BO MA TYLE KASY ZE SAD PRZEPŁACA PEWNIE A BIEDNA UDAJE AKTORKĘ GRATULUJE ZE TAK CI TA ZABAWA WYCHODZI I TAK PÓJDZIESZ SIEDZIEĆ DO PIERDLA I PŁACZ CI NIE POMOŻE ANI RUTKOWSKI
  • ~Polak
    (2013-09-03 05:30)
    Obrzydliwe. Media mętnego nurtu z tragedii dziecka zrobiły sobie brazylijski serial, a wszystko po to, by odwrócić uwagę Polaków od spraw najważniejszych dla narodu i państwa.
  • ~LEOPOLD
    (2013-09-02 22:33)
    Proces stulecia. Ponad 6 godzin adwokat, a 2 godz prokurator, więc cały dzień ble, ble , a Polska tonie. Bezrobocie, bieda i ogromne zadłużenie . 1 września , jakoś nie poświęcono dużo czasu w tv, o napaści Niemców na Polskę. Przecież Niemcy to wypędzeni i poszkodowani . Max Kolonko celnie to określił.