• ~Strach bezpieczniackich gadzinówek medialnych
    2013-10-23 14:09
    Bandycka nienawiść UB-ckich mediów III RP do Antoniego Macierewicza sięga apogeum.

    Szaleństwo nienawiści Gazety Wybiórczej TVN oraz ogłupionych przez te gadzinówki przygłupów od których roi się na tym i innych forach - oznacza jedno : Macierewicz wraz ze swoim zespołem krok po kroku obala kłamstwo smoleńskie zawarte w raporcie Anodiny i Millera.

    Skąd ta nienawiść gadzinówek III RP???
    Skąd kpiny i szyderstwa pod adresem niezależnych naukowców???

    Dlaczego zaszczuto profesora Kaliberta ,który zaproponował konferencję wszystkich tych którzy badają przyczyny katastrofy???

    Skąd takie zachowanie władzy i usłużnych im mediów III RP.


    Bo prawda o katastrofie smoleńskiej wychodzi na jaw - a t o budzi paniczny strach tych którzy bezczelnie kłamali przez ostantnie 4 lata!!!

    Pamietajcie antypolskie bydlaki. W sprawie tej katastrofy amnestii nie bedzie.
    Nie tym razem!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2013-10-23 14:05
    Polska to dziwny kraj. Dzieci deprawuja ksiezy, a czesc profesorów w porywach pasji politycznych
    gotowa jest pod wplywem zalganego klamcy robic z siebie nawet idiotów...skonczonych durniow...
    30% ciemnego luda chce nieudacznika demagoga starego
    piernika komuszka prezesa na wodza i I Sekretarza...
    Dlaczego polityka ma taka moc?
  • ~jozek
    2013-10-23 14:22
    nie może być tak ,że i skrzydło i brzoza zostały zniszczone , jeśli wziąć pod uwagę masę samolotu a brzozy ,to brzoza powinna sie złamać jak zapałka a skrzydło prawie nie tknięte , wersja pancernej brzozy jest idiotyczna,tylko wybuch mógł dokonać takiego zniszczenia samolotu
  • ~obserwator zycia politycznego
    2013-10-23 14:34
    Jeżeli pan Prokurator Generalny, w tak ważnych i kontrowersyjnych sprawach jak zabójstwo smoleńskie poszedł na wywiad do pani Moniki Olejnik, to moim zdaniem, zawsze uwazałem pana Seremeta jako człowieka o wysokim współczynniku inteligencji, jego chęcia nie było przekonanie społeczeństwa o prawdziwości zdarzeń o których mówił. Pani Monika Olejnik nie ma wysokich obecnie notowań jako objektywny i niezależny pośrednik między społeczeństwem a decydentami. Zachodzę zatem w głowę co miał na myśli pan Prokurator Generalny decydując sie na ten wywiad?
  • ~garu
    2013-10-23 14:27
    @ ~Strach bezpieczniackich gadzinówek medialnych2013-10-23 14:09


    Straszyć to ty możesz swoja babcię. Twój idol nigdy już władzy nie dostanie, więc się nie ośmieszaj, pajacu.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2013-10-23 14:43
    Naukowcy smoleńscy w natarciu: Tu-154 pękł jak parówka,
    a skrzydło "piijiii, bziuuu!"

    "Smoleński profesor" będzie nową jednostką chorobową na zamkniętych oddziałach psychiatrii...

    Swoją drogą jaką trzeba być za przeproszeniem squ...ałą mendą aby dla doraźnego interesu politycznego rozpętywać zawieruchę w która samemu się nawet nie wierzy.

    To niewyobrażalne.
    A ludzie, którzy nie mają nic do stracenia należą do kategorii naprawdę groźnych..
  • ~wadera
    2013-10-23 14:08
    "...a w drzewie są fragmenty, jak przypuszczam, samolotu..."- mówi Seremet. Jak to jak przypuszam ? To przez 3 i pół roku prokuratura nie zbadała brzozy ? To przecież jakaś parodia śledztwa !
  • ~Janusz W.
    2013-10-23 14:44
    W życiu tak już jest, że im ktoś głupszy tym pewniejszy swoich racji. Wykształcenie powoduje, że zdajemy sobie sprawę z różnych uwarunkowań i nie wypowiadamy kategorycznych sadów, zwłaszcza o czymś o czym mamy blade, lub żadne, pojęcie. Tymczasem na forach pełno "ekspertów" od lotnictwa, tyle że swą "wiedzę" czerpią oni od takich koryfeuszy wszechnauk jak Rydzyk czy Macierewicz. Żenada.
  • ~babcia zuzanna
    2013-10-23 14:04
    Kuchany panie prezesie mialam widzenie...
    nasz kuchany
    pan Macierewicz dojdzie do tego w koncu
    , że Tupolew został przez ruskich ugotowany działkiem mikrofalowym i dlatego pękł jak parówka!!!
    Co więcej.. to dziąłko dla niepoznaki pracowało na takim samym zakresie fal jak telefon komórkowy śp. Lecha i zostało użyte w momencie gdy ten odebrał telefon.
  • ~jas fasola
    2013-10-23 14:11
    Pisowsy, nie plujcie tak na przeciwnników. Rozumiem ,że nie macie kontrargumentów ,na obronę, poza chorymi urojeniami, bo tam gdzie z waszej gęby pryska ślina nic nie rośnie ,nawet odciski na stopach. Przecież ,,,kochacie bliżniego swego jak siebie samego",