• ~Nic POnadto
  (2013-11-12 06:12)
  Nędzna propaganda mediów.
 • ~MANNEKEN PIS to symbol pis-polityki
  (2013-11-11 23:10)
  re~Matylda i inni2013-11-11 20:31, 20:57
  o żesz w pisie, pisiorkom to już wszystko kojarzy się z 1.prowokacyjnym 2.zamachem 3.układu. Pechowcy jacyś, czy co - jak "przechodzą" przypadkowo obok ambasady, to ambasada się zapala, jak żądają lądowania samolotem we mgle, bo im się śpieszy do wyborów, to samolot się rozwala w tej mgle, jak się napiją i zaczynają przechwalać długością swoich pisiorków, to robią to publicznie i nagrywają ich dziennikarze, no gdzie się ruszą, na co wpadną, w co wdepną, to ... smród niemożebny
  Że też partia o nazwie PIS składająca się z takiego prezesika i z takich członków jeszcze się trzyma kupy, to wielki cud, a może bardziej jej pech ? Z taką nazwą, co tu gadać
 • ~Matylda i inni
  (2013-11-11 20:31)
  To była jak zwykle przygotowana prowokacja.Antypolska władza nie mogła przeboleć ,że zawsze na Marszach Niepodległości utworzonych przez Polaków jest więcej ludzi niż na marszu Komorowskiego gdzie był spęd komuchów z całego kraju i służalczej agentury.Prowokacja dotycząca ambasady rosyjskiej też była ugrana.Biedna ta nasza Polska ,którą rządzi antypolska mafia !!!
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2013-11-11 20:23)
  PIS-Prezes Klamczynski... byl komuchem...
  lize tylek komunistycznego siepacza Kryze ...ministra w rzadzie PIS..
  .to fakt , oto polska zasssraana komuchowa "prawica"
  Oto idole PIS-cyngli...hofmanow i plaszczakow.
  Bandycka rodzina ...skazala rotmistrza...a potem brala udzial w rzadach PIS...
  j sedzia Andrzej Kryze ,który skazal w czasach PRL::
  w roku 1979 -Adama Wojciechowskiego,
  w roku 1980 -Andrzeja Czume, Wojciecha Ziembinskiego i Bronislawa Komorowskiego ,Dzialaczy ROPCiO (opozycja) na areszt za dzialalnosc
  wywrotowa.
  W nagrode za te "zaslugi" , w latach 2005-2007 , J.Kaczynski i Ziobro mianowali go prokuratorem Prokuratury Krajowej.
  Ojciec Andrzeja Kryze, siepacz stalinowski, skazal na smierc:
  -rotmistrza Witolda Pileckiego,
  -majora T.Plesniaka
  i wielu innych.Za ta decyzje ,i PiS-owi mówie nie!!!

  Kryze krwawy prokurator PIS dostal od Ziobry emeryture- 16 000 zl !! podzieka za wierna sluzbe !
  Pamietajmy "sadzi Kryze ,beda krzyze".
  I od kogo wymagac sprawiedliwosci?

  Ciekawie , B .Komorowski przezyl, a rotmistrz Pilecki nie? chociaz sadzila ich jedna rodzina.
 • ~Weasley
  (2013-11-12 07:08)
  Sabat śmierciożerców. Diabeł zamieszkał w wioski naszej progach.
 • ~Matylda i inni
  (2013-11-11 20:57)
  Wiesio 13 matoł musi się bardzo napracować pisząc głupoty ,bo inaczej nie dostanie wypłaty ,a że rozum marnie działa to widać po wpisach, podstawówka to za dużo to kretynizm ! ! !
 • ~Geodeta
  (2013-11-11 21:15)
  Jedno mnie zastanawia, dlaczego ta chuliganeria rozrabia wokół marszu prawicowców? Przecież ich wrogowie maszerują w marszu Komorowskiego i w ten marsz logicznie rozumując powinni uderzyć . Co może się boją? S..ją muchy będzie wiosna,będzie lepiej trawa rosła.Ja tam się nie bałem[może trochę]gdy robiłem z kolegami zadymę wokół pochodu pierwszomajowego za komuny ,a jakie były konsekwencje tego czynu w razie aresztowania chyba nie można porównać z konsekwencjami za ewentualną rozróbę na marszu Komorowskiego.No może się mylę. Myślę że wielu z tych chuliganów to zwykli prowokatorzy. W żadnym wypadku nie sądzę że to robota przedstawicieli aktualnie rządzących, ale ci którzy myślą że funkcjonariusze podlegli Lesiakowi, którzy inwigilowali prawicę i nie ma wątpliwości że organizowali wobec niej prowokację poszli sobie na odpoczynek ,bardzo się mylą. Proszę sobie przypomnieć sprawę wyprowadzania pieniędzy z FOZZ I oskarżeń o to , a nawet puszczono w telewizji film, partii Kaczyńskich za który to na skutek wyroku sądu władze TVP musiały ich przeprosić . Oni ciągle są na służbie i wstawiają się do roboty na wezwanie swoich towarzyszy.
 • ~moma
  (2013-11-11 21:57)
  Zioniecie wszyscy nienawiścią.Może tak ktoś by zapytał "DOKĄD ZMIERZASZ POLSKO",jakich masz obywateli??Dlaczego nie ma konkretnego przedstawiciela narodu,dlaczego potrafimy tylko zionąć ogniem.Nie sprawdzają się kolejne partie,kolejni premierzy,prezydenci."CZY NIE MA PRAWDZIWYCH JUŻ POLAKÓW"
  Jedni ubliżają drugim,sieczka.Język polski stał się jednym wulgaryzmem,może rzeczywiście dla osób z podstawówki.WOLNOŚĆ UDERZYŁA MOCNO DO GŁOWY,POSZŁA, NIE W TYM KIERUNKU.
 • ~siwy
  (2013-11-11 22:09)
  Strzelać z prawdziwej amunicji do tych debili!
 • ~Hajer
  (2013-11-11 22:57)
  Siwy 22 : O9, to znaczy że stary . To chyba o tobie jest to powiedzenie:Jaki stary' taki głupi .No chyba że zomowiec z,, Wujka''? No to przepraszam .Po prostu bezmózgowiec .Osobiście wolał bym dostać się pod kuratelę Wałęsy i zostać spałowany niż pod opiekę tego siwego.Zgadnijcie dlaczego?
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.