• ~Ludwik
    2013-11-18 12:48
    ile nieszczęść ludziom i śmierci przyspożyli matoły
  • ~RC
    2013-11-18 13:11
    Katastrofa za katastrofa - oto 'rzondy'=NIERZADY pelo!
  • ~pamela
    2013-11-18 13:42
    Ludzie polska kolej to ostatnie dno. Odradzam wszystkim podróże polską koleją. Wszystko się wali nic nie ma znaczenia i na nic nie ma pieniędzy. Koleją rządzi bankowiec i nie liczy się nic jak tylko oszczędności i jeszcze raz oszczędności a efekty widać gołym okiem - Polska kolej to dno, POstkomuniści dokonali tego czego nie potrafiła nawet komuna - rozwaliła kolej...
    amen
  • ~InKa
    2013-11-18 13:50
    Długo było PKP i funkcjonowało, ale przyszli spece i natworzyli spółek , spółeczek, pociotków i kolesi ulokowali jak członków zarządów , członków rad nadzorczych i czapa nad tym całym boordelem urosła 10, 20 a może i 30 krotnie !
    Koszty również i nic nie robienie, wszyscy oglądają sie to nie my to oni, a kasa leci , odprawki również nie małe. Przecież kolesi partyjnych , córuchny, synalków trzeba gdzieś za godziwą pensję ulokować . Nie prawda !
    " Aby żyło się lepiej kolesiom partyjnym " - **** co to jest !!!???
  • ~Polon
    2013-11-18 13:52
    Lech Kaczynski swoja glupota spowodowal smierc prawie setki osob.

    To jest dopiero wyczyn!
  • ~taka prawda
    2013-11-18 15:16
    ~pamela2013-11-18 13:42
    Ludzie polska kolej to ostatnie dno. Odradzam wszystkim podróże polską koleją. Wszystko się wali nic nie ma znaczenia i na nic nie ma pieniędzy. Koleją rządzi bankowiec i nie liczy się nic jak tylko oszczędności i jeszcze raz oszczędności a efekty widać gołym okiem - Polska kolej to dno, POstkomuniści dokonali tego czego nie potrafiła nawet komuna - rozwaliła kolej...
    amen

    -- oni rozwalili nie tylko kolej, oni rozwalili Polske. Problem w tym ze wy "polacy" nie macie o tym POjecia. .. Bo jestescie naiwnym do granic skretynienia narodem.
  • ~adam
    2013-11-18 16:11
    Zło na świecie osiągnęło skalę nienotowaną od dni Noego czwartek, 1 sierpnia 2013, godz. 15.00 Moja wielce umiłowana córko, jakże Ja tęsknię za tym, aby was wszystkich, Moich drogich wyznawców, objąć i zabrać do Mojego Schronienia, gdzie panuje pokój i bezpieczeństwo. Jakże Ja pragnę, aby móc was przygarnąć i ukryć przed złem, które jest planowane przeciwko wszystkim Chrześcijanom. Zło na świecie osiągnęło skalę nienotowaną od dni Noego i jest ona jak niewidzialna sieć, która spowija Ziemię. Jest ona tak śmiercionośna, że tylko bardzo nieliczni naprawdę pojmują, o jaki poziom wyrafinowania tu się rozchodzi. Ale, ostrzegam was, kiedy ten plan — którego szczegóły zostaną odsłonięte przed światem przez tych, którzy twierdzą, że reprezentują Moje Kościoły na ziemi — zostanie wam przedstawiony, to od was będzie się oczekiwać, że go zaakceptujecie. Następnie będzie się od was wymagać, abyście go przełknęli, i co do tego nie będziecie mieć żadnego wyboru. To, o co zostaniecie poproszeni — poza tymi wszystkimi knowaniami — to będzie wyparcie się Mnie, Jezusa Chrystusa. Ostrzegam świat: Gdy próbuje on pozbyć się Mojej Boskości — wy i wszyscy ci, którzy są zaangażowani w ten diabelski spisek, zostaniecie oznaczeni jako wrogowie Boga. Kiedy stajecie po stronie bluźnierczych praw, jesteście winni grzechu przeciwko Bogu. Będę nadal was ostrzegał, abyście otworzyli oczy na Prawdę, ale Ja nie mogę was zmusić, abyście pozostali Mi wierni. Nie mogę was zmusić, abyście Mnie kochali. Wasza wolna wola należy do was, ale jeżeli zawrócicie i poprosicie Mnie, abym wami pokierował, to Ja otworzę wasze oczy na Prawdę. A gdy Prawdę zaakceptujecie — wtedy was ocalę. Moi biedni wyznawcy, wiedzcie, że kiedy świat zwróci się przeciwko Bogu, to Wszechpotężna Moc Mojego Ojca wkroczy i zniszczy Jego wrogów jeden po drugim. Wasz Jezus
  • ~marco- Głupców nie sieją, sami się rodzą.
    2013-11-18 20:36
    ~Polon2013-11-18 13:52 napisał;
    Lech Kaczynski swoja glupota spowodowal smierc prawie setki osob.
    To jest dopiero wyczyn!
    ---
    Myślisz, że jak błyśniesz głupim komentarzem to cię ktoś za mądrego uzna? - to się bardzo mylisz.
  • ~marco-Całe szczęście, ze nikt nie ucierpiłał.
    2013-11-18 20:38
    No i że maszyniści wyszli bez szwanku.
  • ~u-2
    2013-11-19 12:59
    a to ciekawe wykoleił się ten pociąg na prostym odcinku ,ten skład wiózł
    olej opałowy myślę że to sabotaż terrorystyczny