• ~aga
    2013-11-27 17:33
    po moralne szambo
  • ~Polska POmatolska
    2013-11-27 22:39
    "Posłów cenimy gorzej niż sprzątaczki."

    Wcale to nie dziwi, patrząc na Palikota i jemu POdobnych...
  • ~wio kary
    2013-11-27 20:57
    witam ja tez zalapalem wszy lonowe i to z wlasnej glupoty przez stosunek z dziewczyna - sprzątaczka z plebani ktora miala nie wygolone miejsce... mam do siebie pretensje bo moglem nie korzystac z okazji;/ dzis ogolilem miejsce intymne i jutro pojde do apteki po jakis srodek aby je pozabijac. troche juz ich wybilem. przylegaly do skory a te gdnidy w jajeczkach to z wlosami poszly. nie ogolilem tylko okolic odbytu bo nie mialem jak sie dostac a tam tez cos mnie swedzialo. jak pomysle ze cos takiego zalapalem to az mnie ciarki przechodza;/;/;/
  • ~ga la
    2013-11-27 21:04
    no bo np. poseł Olszewski z Bydgoszczy poseł PO jeszcze nigdy w życiu nie chwycił się porządnej roboty. Najpierw nosił teczki a teraz "wielki poseł". A może odpocznie kilka lat a potem popracuje na "swoim" a potem może porządzić.
  • ~Peo.
    2013-11-27 21:17
    ~Re~~wio kary--Musisz pomodlic sie do jakiegos swojego Abrachama o zdrowie bo o rozum to juz za pozno.CEPAKU.
  • ~jac
    2013-11-27 21:26
    A cóż wy macie do sprzataczek???

    Zawód jak kazdy inny.
  • ~Genitaliusz
    2013-11-27 22:07
    Kochani
    Wszelki kontakt z PiSem i Kaczynskim powoduje oglupienie i zejscie na psy.
    Wszelki kontakt z PiSem i Kaczynskim powoduje oglupienie i zejscie na psy.
    Wszelki kontakt z PiSem i Kaczynskim powoduje oglupienie i zejscie na psy.
    Wszelki kontakt z PiSem i Kaczynskim powoduje oglupienie i zejscie na psy.
    jestem najlepszym tego przykladem ,
  • ~nina
    2013-11-27 22:35
    Sprzataczka wykonuje pozyteczna prace,
    poslowie to lenie,walkonie ,korzysc z Ich "pracy"zadna, a jeszcze kosztuja nas bardzo duzo.
  • ~marko
    2013-11-27 22:54
    A JAK ICH MOŻNA OCENIAĆ INACZEJ --KORUPCJA I ŁAPOWNICTWO MYŚLAŁEM ŻE PIS COŚ ZMIENI A TU MASZ KORUPCJA ŁAPOWNICTWO W TYM UGRUPOWANIU TAKŻE KWITNIE I SIĘ ROZWIJA--MAM PROPOZYCJĘ ROZWIĄZAĆ SEJM I OGŁOSIĆ NOWE WYBORY !!!
  • ~WON CEPY
    2013-11-27 20:51
    ??? PO CO NA 4 6 0 CEPÓW !!!...4 6 0 DEBILI...

    --- NA KRAJ 37 MLN...!!!...TO PARANOJA...!!!

    ROSJA MA 130 MLN OBYWATELI I DUMĘ --- OK. 400 OSÓB... !!!

    --- A TU JESZCZE SENAT Z TYM IDIOTĄ BORUSEWICZEM...!!! ???